ART České Budějovice

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😃 tak šup sem, snažilky
lenkacar
10. pro 2010
tak se vystav do výlohy a uvidíš .. x-)
baronek
10. pro 2010
@lenkacar tady by nepomohlo ani kdybysme stály ve výloze všechny nahý, tady prostě nejsou lidi, holt malý město ]-(
lenkacar
10. pro 2010
@baronek chachacha ..kdybych se tam vystavila já ..to bys koukala 😃 to by vás rovnou zavřely 😃 :-p
baronek
10. pro 2010
😃 @lenkacar cha cha cha to by bylo třeba hned plný náměstí 🙂
lenkacar
10. pro 2010
@baronek to jo ,ale těch v bílých pláštích se svěrací kazajkou 😃 :-p
lenkacar
10. pro 2010
@baronek já nevim ,že nemůžeš bydlet blíž s tebou by byla prdel ..ted zrovna mě ta domácí izolace přestala bavit
baronek
10. pro 2010
@lenkacar já myslím, že by se přišel podívat celej domov důchodců, kterej je od nás kousek 😃
baronek
10. pro 2010
@lenkacar ty jsi moje zlatíčko 🙂
lenkacar
10. pro 2010
@baronek jo tak tomu bych i věřila ,ty už špatně viděj 😃 :-p a ledacos si domyslej ,ty vnadné tvary a tak .. 😃 :-p
lenkacar
10. pro 2010
a jinak jsem se právě rozhodla ,že dneska nebude vladís hlady a začla jsem vařit čočku prdlavku.. a udělam si nějakou dietní ,ještě nemám představu jak to vymyslim.. =-)
baronek
10. pro 2010
@lenkacar šikulka 😃
lenkacar
10. pro 2010
tak mi psala jedna kolegyně ,že maj sraz a já psala šéfce at mě omluví ,že mi není dobře a ona mi svině napsala ,že to bylo pouze zdvořilostní pozvání :-p ,tak jsem jí napsala ,že i přesto jsem cítila povinnost se omluvit .. :-o baronku doufám ,že jsi hodnější šéf 😉 ,ta mi to dává sežrat ,že jsem těhotná .. |-|
kinguse
10. pro 2010
čus bar a leni...jsem se dost pobavila 😃 😃 ..myslím,že i moje vystavení ve výloze by prodejům nepomohlo :-N Ale čert to vem,hlavně,abysme byly šťasntý ne?! Moje babička vždycky říkala: KDO HUBENEJ,TEN STUDENEJ!! 😃 😃 😃
jo jinak leni,ta tvoje šéfka je fakt pěkná dorota ]-(
tak krásnej víkend,my jedem ke známým do Prahy,tak se těším.
Páááá
lenkacar
10. pro 2010
@kinguse hezky si to užij x-) z každého hezkého zážitku nasbírej co nejvíc sil 😉
lenkacar
10. pro 2010
king jenže baronek má 30kg i s postelí víš 😃 :-p ,já mám o 50kg víc :-p ,ale co taky žiju..
baronek
11. pro 2010
@lenkacar tenhle vtip ještě neznám 😃 od srdce jsem se zasmála 😃 😃
lenkacar
11. pro 2010
neni čemu ,čistá pravda =-)
lenkacar
11. pro 2010
jak bylo na oslavičce?já trčim doma s knihou ,venku hnus a marast
baronek
11. pro 2010
@lenkacar oslava byla parádní, dala jsem si vínko i nějakou kořaličku, ale v půl jedenáctý jsme to ukončili, protože jsme všichni měli dneska nějakou činnost 😃 teď právě přemýšlíme, jestli nepůjdeme na jedno .... 😃
lenkacar
11. pro 2010
@baronek jen jděte ,my jsme taky chodívali ,dali jsme šipky a pivíno a bylo dobře ..ted by mě fakt položila i procházka kolem pivovaru
lenkacar
11. pro 2010
vladíse mám ve službě do zítra ,jsem taková slamněnka |-|
baronek
11. pro 2010
@lenkacar to bych asi nezvládla, já když jsem sama doma, tak mám takový blbý pocity a vůbec nemůžu spát :-|
lenkacar
11. pro 2010
@baronek je taky třeba na 14dní na cvičení někde v prdeli ..co se dá dělat :-S práce jako práce ..
lenkacar
11. pro 2010
já nejdřív nemůžu spát že tu neni a pak nemůžu spát když se vrátí jak chrápe :-p
baronek
11. pro 2010
@lenkacar takže si vlastně nevybereš, máš to těžký 😃
lenkacar
11. pro 2010
@baronek no to jeho chrápání je k zešílení
baronek
11. pro 2010
@lenkacar já vždycky F. zacpu na chvíli nos, on se probudí a než usne, tak usnu já 😃
lenkacar
11. pro 2010
no a já usnu a on do mě třískne hnátou ..tak když můžu tak s nim nespim..když ležim na letišti tak mi bolí břicho na boku ,musim na postel kde je pamětová pěna
baronek
11. pro 2010
@lenkacar a počkej, až ti naroste pořádně bříško 😃 to pak budeš spát v sedě???
lenkacar
11. pro 2010
@baronek to nevim..řikala jsem vladísovi jak psaly tady holky co jsou o týden méně že maj bříško a on na mě koukal a řikal ,že já jsem tak nějak jako tlustá celá 😃 furt ..na mě to bude vidět až dýl

Začni psát odpověď...

Odešli