• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
tak se vystav do výlohy a uvidíš .. :dizzy_face:
10. pro 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tady by nepomohlo ani kdybysme stály ve výloze všechny nahý, tady prostě nejsou lidi, holt malý město :angry:
10. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek chachacha ..kdybych se tam vystavila já ..to bys koukala :grinning: to by vás rovnou zavřely :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @lenkacar cha cha cha to by bylo třeba hned plný náměstí :slight_smile:
10. pro 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to jo ,ale těch v bílých pláštích se svěrací kazajkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já nevim ,že nemůžeš bydlet blíž s tebou by byla prdel ..ted zrovna mě ta domácí izolace přestala bavit
10. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já myslím, že by se přišel podívat celej domov důchodců, kterej je od nás kousek :grinning:
10. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ty jsi moje zlatíčko :slight_smile:
10. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jo tak tomu bych i věřila ,ty už špatně viděj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ledacos si domyslej ,ty vnadné tvary a tak .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jsem se právě rozhodla ,že dneska nebude vladís hlady a začla jsem vařit čočku prdlavku.. a udělam si nějakou dietní ,ještě nemám představu jak to vymyslim.. :confused:
10. pro 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar šikulka :grinning:
10. pro 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi psala jedna kolegyně ,že maj sraz a já psala šéfce at mě omluví ,že mi není dobře a ona mi svině napsala ,že to bylo pouze zdvořilostní pozvání :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak jsem jí napsala ,že i přesto jsem cítila povinnost se omluvit .. :astonished: baronku doufám ,že jsi hodnější šéf :wink: ,ta mi to dává sežrat ,že jsem těhotná .. :pensive:
10. pro 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bar a leni...jsem se dost pobavila :grinning: :grinning: ..myslím,že i moje vystavení ve výloze by prodejům nepomohlo :sweat_smile: Ale čert to vem,hlavně,abysme byly šťasntý ne?! Moje babička vždycky říkala: KDO HUBENEJ,TEN STUDENEJ!! :grinning: :grinning: :grinning:
jo jinak leni,ta tvoje šéfka je fakt pěkná dorota :angry:
tak krásnej víkend,my jedem ke známým do Prahy,tak se těším.
Páááá
10. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse hezky si to užij :dizzy_face: z každého hezkého zážitku nasbírej co nejvíc sil :wink:
10. pro 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
king jenže baronek má 30kg i s postelí víš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já mám o 50kg víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale co taky žiju..
10. pro 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tenhle vtip ještě neznám :grinning: od srdce jsem se zasmála :grinning: :grinning:
11. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni čemu ,čistá pravda :confused:
11. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak bylo na oslavičce?já trčim doma s knihou ,venku hnus a marast
11. pro 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar oslava byla parádní, dala jsem si vínko i nějakou kořaličku, ale v půl jedenáctý jsme to ukončili, protože jsme všichni měli dneska nějakou činnost :grinning: teď právě přemýšlíme, jestli nepůjdeme na jedno .... :grinning:
11. pro 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jen jděte ,my jsme taky chodívali ,dali jsme šipky a pivíno a bylo dobře ..ted by mě fakt položila i procházka kolem pivovaru
11. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladíse mám ve službě do zítra ,jsem taková slamněnka :pensive:
11. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to bych asi nezvládla, já když jsem sama doma, tak mám takový blbý pocity a vůbec nemůžu spát :unamused:
11. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek je taky třeba na 14dní na cvičení někde v prdeli ..co se dá dělat :confounded: práce jako práce ..
11. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nejdřív nemůžu spát že tu neni a pak nemůžu spát když se vrátí jak chrápe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar takže si vlastně nevybereš, máš to těžký :grinning:
11. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no to jeho chrápání je k zešílení
11. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já vždycky F. zacpu na chvíli nos, on se probudí a než usne, tak usnu já :grinning:
11. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já usnu a on do mě třískne hnátou ..tak když můžu tak s nim nespim..když ležim na letišti tak mi bolí břicho na boku ,musim na postel kde je pamětová pěna
11. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a počkej, až ti naroste pořádně bříško :grinning: to pak budeš spát v sedě???
11. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to nevim..řikala jsem vladísovi jak psaly tady holky co jsou o týden méně že maj bříško a on na mě koukal a řikal ,že já jsem tak nějak jako tlustá celá :grinning: furt ..na mě to bude vidět až dýl
11. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek