• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar na někom je to vidět až pozdějc, tím bych si hlavu nelámala. A tohle ti V. vážně řekl??? To bych ho hnala :angry:
11. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no když je to pravda dyt jsem jak meruna ,od stimulace :grinning:
11. pro 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ty si to ale hlavně namlouváš a potom tomu i věříš, ale já ne :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já už můžu ,mám na to věk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne fakt jsem tlustá a nijak zvlášt mi to nesere ..otěhu se dalo ,tak to neřešim
11. pro 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvám se, že Vám sem zase lezu jen hledám slečny nebo mladé paní, které se mnou byly loni 30. října v Artu na odběru vajíček.... Ležely jsme tam tři Hanky a ještě jedna slečna/mladá paní, ale ta nevím, jak se jmenovala.... Já byla tam 2.11. na ET, a to už jsem se tam s nikým nepotkala, tak bych chtěla vědět, jak Vám to dopadlo......
12. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaninaa to se neomlouvej,sem může chodit každý ..jinak co jsem já vysondovala tak sem artačky moc nechodí na koníka :grinning: ,tak jsem potom vždycky sklapla,abych nebyla za tu posedlou.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde mám toho baronka .. :confused: lezeš někde po venku s hafinkou co?
12. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar už tu jsem a uhádla jsi to, máš bod :grinning:
12. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jsem zalezlá doma ..dneska byla šéfka nějaká zjihlá ,přišlo od ní pár docela vtipných mailů jak bylo v práci ..venku je to hnus fialovej ,ještě že nemám psa a nemusim s nim ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tady taky pěkně fičí, ale dlouhá procházka byla fajn :grinning: přemýšlím, jestli nepůjdu něco uklízet :slight_smile:
12. pro 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar - tak to si mě moc nepotěšila....ale třeba se některá ozve, uvidím.... Jinak moc moc moc gratuluju k dvojčátkům.... Co jsi proto všechno dělala, aby se obě udrželi, nebo aby se to aspoň povedlo a bylo aspoň jedno? Nám v Artu nevyšlo nikdy nic.. :frowning2: :frowning2:
12. pro 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaninaa ty jsi přešla do jinýho artu???
12. pro 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak dneska musím zapálit adventní věnec, minulý týden jsme druhou svíčku nezapálili :wink: čerti nás nějak zmohli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek - dlouho jsme nad tím přemýšleli, ale pak jsme přešli. Sice teď jezdíme 200 km, ale je to trochu o něčem jiném.... A nemám z toho dakový nervy jako v ČB..
12. pro 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaninaa a kam jezdíte a jak jste na tom???
12. pro 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek - teď jezdíme do Plzně, jsou tam tři lékaři, tak mají na lidí víc času.... Teď čekáme na vyšetření a pak se zrhneme do dalších pokusů.... Mě přišel dr Michálek hrozně arogantní a paní majitelová spíš ty lidi odrazovala....
12. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaninaa mně přijde spíš arogantní Špička, zatím mi Michálek vyšel se vším vstříc a teď naposledy byl hrozně příjemnej :astonished: ale zatím máme za sebou jeden pokus a nechali jsme jim tam hafo peněz :slight_smile:
12. pro 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek - já právě Špičku nepotkala nikdy, takže nemůžu posoudit... O penězích mi nemluv, ty jsme radši nepočítali... Tak ale celkově, někdo byl v poho, někdo hrozný... Jen mě třeba mrzelo, že nám řekli nějakou cenu a za dva dny, když jsme šli na výkon, tak to bylo dvakrát tolik... Jsem nějak nepochopila proč... A snad ještě horší než Michálek byla paní laborantka, ta mi dávala docela záhul..
12. pro 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaninaa tak já si zatím nemůžu stěžovat, tak snad se to neobrátí :unamused:
A v čem je u vás problém???
12. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek - pokud jsi to ty, tak už jsme si psaly, tak jako u vás.... :confused: :confused:
12. pro 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar my se máme v rámci možností dobře. Elča hrozně rychle vyrostla a už je to taková slečna 90 cm a skoro 15-ti kilová :fearful: Má dost problémy s imunitou, ale tak nějak se to dá zvládnout, no musí :slight_smile: Druhé dítko zatím ne.....je vícero důvodů proč vyčkat a uvidíme časem...
Tak šéfka obměkla? Neuvědomila si pár věcí, co jsi jí to tak trochu vytmavila?!
Jdeš v pátek do Artu? Myslím na tebe teda vás už teď :wink: Zase nakouknu...snad neva, že vás tak trochu sleduju, ale moc vám přeju ty drobečky a zejm. klidně těhotenství a pak už "jen" samou radost!!
12. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petreva jojo evi v pátek jdeme,dneska jsme tady šoupali s nábytkem ,tak aspon nebudu ve stresu ,když jsem zjistila ,že se sem vlezou i ty dvě,.. :wink:
12. pro 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nesměj ,v létě balkon ,ale v zimě nevim kde budu sušit prádlo,abysme mohli vlézt do postele aspon z jedné strany ,ty panelákové byty jsou malinké :confounded:
12. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak se bude muset koupit sušička :grinning: Já o ní taky uvažuju, protože v zimě suším prádlo taky doma a sušák v kuchyni mi leze na nervy, ale je to jediný místo, kam ho můžu dát, protože tam to schne nejrychleji, když je topení v podlaze :wink:
13. pro 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já nemám ani tu sušičku kam dát ..ani myčku ..kuchyni mám 2 na 2.30m a mám pračku v lince a taky musim někam strkat hrnce ,asi se nabouram k sousedce :grinning:
13. pro 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo bude vladís běhat s prádlem po bytě dokud neuschne :grinning:
13. pro 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak to se chudák naběhá :slight_smile:
No počkej, ty máš pračku v kuchyni??? To mi hlava nebere :unamused:
13. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tady se moc nenaběhá ..máme malej byt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jeho pupku to prospěje :grinning:
13. pro 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jojo pračku mám v kuchyni páč do koupelny se mi taky už nevejde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tam mám poličky na ručníky a stojan na ručník a koš na prádlo a sbohem
13. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek