• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar no právě, ať z toho každej něco má :grinning:
14. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus dneska je mi už dobře,včera jsme to konečně s vladísem probrali a pomohlo mi to...
15. pro 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Čau Leni, a co jste řešili? Dvojčata nebo plíny :grinning: .
15. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jak ti je?
15. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak to je super :grinning:
15. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musim říct ,že pokud fakt nesnim nějakou šílenou kombinaci jako třeba včera ,zeleninový salát a na to pikao ,tak ani nezvracim..jak mi začne být blbě ,většinou mi pomůže se napít ..nealka prosím vás :grinning:
15. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dobrou kamarádku .. :angry: píšu jí včera ,mám depresi nemáš čas? a ona mi odepsala čas nemám ,dej si vaječnák..přijdu možná ve čtvrtek ..jo takhle to chodí ..a proto žádnou nemám ,nejsou mi k ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. pro 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar červený víno by drobečkům třeba taky chutnalo :grinning:
15. pro 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a ta kamarádka o všem ví???
15. pro 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve čtvrtek je mi platná jak mrtvýmu zimák :sunglasses: a ještě bude chtít chlastat
15. pro 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek drobečkům by možná chutnalo víno ,ale mě teda rozhodně neeee..já jsem pivař ,ale co jsem těhu ,tak nepiju a kamarádka o všem ví ,sama byla na ivfku před 2měs. a před měsícem neúspěšně na IUI
15. pro 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ale třeba měla opravdu něco důležitýho, že se nemohla stavit :astonished:
15. pro 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já jsem taky za ní běžela večer ,když mi brečela jak se s ní ten její rozešel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mě je to fuk..nepřišla ,tak nepřišla ..
15. pro 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem už zvyklá se ve všem plácat sama :wink:
15. pro 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar máš přece Vládíse a miminka v bříšku a nás na koníkovi :grinning:
15. pro 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci aby to vyznělo ,že jsem smutná ..ne nejsem .. :wink: pomaličku se dávám do kupy :wink:
15. pro 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek hlavně tebe ty hafinko :grinning:
15. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem si koupila bylinkový čistící čaj a teď ho piju a je teda hnusnej :grinning: ale rozhodla jsem se dodržovat zdravý životní styl a začínám tím čajem :grinning:
15. pro 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jsi dobrá ..každopádně si tim neublížíš,max. se pooooo..
15. pro 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to druhý určitě ne, protože na mě to nějak nemá účinky, zažívání mám naprosto v pořádku, právě naopak a ani "srací" čaje (nevím, z čeho je a jak to jinak nazvat) na mě neměli účinek :slight_smile: a neprohnali mě :angry:
15. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek na mě už ted neúčinkuje nic osvědčenýho .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty zácpy jsou fakt nepříjemný ,vždycky řvu na vladíse co dělá na tom hajzlu hodinu a ted se mi to vrátilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar protože tobě to jde ven horem, tak se nemůžeš divit :frowning2:
15. pro 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak hlavně, že jste to vyřešili :wink: , já jsem měla dneska první kontrolu u svého gynekologa. Asi mě přeslechl, když jsem mu říkala, že jsem těhotná po IVF a když mi chtěl udělat stěr, tak mi říká "vy máte hrozný zánět, to musíme vyléčit" a já na to, to bude Utrogestan a on "a vy jste si ho nasadila sama?" Tak to jsem byla už trošku v šoku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Z Atru neposílají asi žádné zprávy ošetřujícím doktorům :angry: . Tak mu musím ofotit, to co mám já. Jinak mi je dobře, jen ty ranní nevolnosti mě trápí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a měříme užžžžž 12 mm :grinning: .
15. pro 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renig tak to gratuluju k přesunu z ARTU :grinning: ale určitě nějaký papír posílají :slight_smile: nám tam poslali i výsledky z genetiky a teď taky řekli, že budou gynekologa informovat :astonished:
15. pro 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek děkuji :slight_smile: , tak pokud posílají, tak jsem byla asi rychlejší :grinning: :sweat_smile:
15. pro 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, potřebuju tip na nějakou maličkost mamině pod stromeček, aby měla co rozbalovat. Máte nějakej tip???
15. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi to je mi líto,že to nevyšlo,tak třeba se to teď povede.Jihlavu bych asi nezkoušela,vím o dost lidech kteří si stěžují,z jedné známé si udělali pokusnou myš a stále jí dělali jenom inseminaci a stále nějaké operace,její manžel měl toho dost a dost se tam prý rozčílil a nejodnou to umělé šlo.Já sama bych raději volila něco jiného než Jihlavu.
15. pro 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě u své gyn. nebyla,počkám a zajdu tam až po redukci,aspoň v tomhle počasí nemusím nikde běhat
15. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek