• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
kdy tě daj průkazku? a nebo už jí tady někdo máte? novou ?já prej až toho 3.1.
15. pro 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
to budu ve 12tt :confused: ,asi to tak chtěj ,aby už ty první 3 nejriizikovější měsíce byly v čudu :confused:
15. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar průkajdu zatím taky nemám, já myslím, že až po té krvy, to budu tak v 11. týdnu. A k čemu ta průkazka vůbec je :sweat_smile: , já jí nikdy ani neviděla, To se tam jenom zapisují lékaři nebo to má ještě jiný účel? :confused:
15. pro 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@renig asi ne ..v tramvaji tě stejně nepustí sednout nikdo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar taky nevíš k čemu jinému je, viď? :grinning: To jsem teda na ní zvědavá :sunglasses:
15. pro 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
můžeš s ní mávat před manžou ,že opravdu máš důvod ,proč se ti nechce vytírat podlaha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
mám dotaz ..vypustily jste úplně sex? my teda jo
15. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar Ne :grinning: a můžu ti říct, že ani po ET, když jsem čekala na testy, ne. Jsem si řekla, že dřív ženský ani nevěděly, že jsou těhotné a vše dělaly normálně, pak to odrodily na poli a zase makaly. To je samozřejmě extrém, ale tak jsem si řekla, že dokud mi nic není, nekrvácím a tak, tak se nebudu omezovat. A zatím to vychází. :sweat_smile:
15. pro 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@renig ten by se mě nedotknul ani metrovou holí ..aby tomu neublížil
15. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, my jo....a ještě se nějak nestihl vrátit :grinning:
15. pro 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
já snad potom budu jako panna :confused:
15. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar a jak by mu ublížil, vždyť je úplně jinde :sweat_smile: , já se dokoce ptala dr., jestli musíme mít sex chráněný, tak prý ne, že není důvod :grinning: .
15. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám alergii na sperma tak u nás nevim
15. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no kde jstéééé?
16. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar já tady, ale zase letím pryč :grinning:
16. pro 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek na oběd co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar spíš střídání obědů, aby se holky mohly jít napapat :grinning:
16. pro 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek jo tak ..no já jdu dát taky dětem najíst ,utroš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chvíli se natáhnu ,aby jim to nevyteklo
16. pro 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar jj, vy se máte, já bych šla nejradši taky ležet a to mě po práci čeká návštěva u tchýně, musím psát pohledy :frowning2: a mám v plánu doma přerovnat špajzku, tak jsem na to zvědavá :grinning:
16. pro 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek chich pohledy jsem letos úplně vypustila a vůbec všechno.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: letos se mnou neni žádná prdel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar tak to já je dneska poslala :grinning: líbí se mi to víc než posílat sms a maily, ale poslala jsem jich jen 10 - těm nejbližším, protože je to moc hezký :grinning:
16. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek já posílam pokaždý ,ale hormony mě zatměly mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ba ne ..jak nikam nechodim ,tak nic ani nekupuju ,už máš něco pro tu mamku?
16. pro 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar Hodně štěstí při zítřejší kontrole :wink: , dej pak vědět, jak jste na tom :slight_smile: .
16. pro 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@renig no doufám ,že tam nebude zas o jedno navíc :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jedem až odpolko tak napíšu až večír :wink: než nakoupíme a dohrabem se dom
16. pro 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,teda to počasí už mě zničí,mám toho plný kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda,že jste všechny v pořádku a užíváte si těhulkování (samozřejmě leni a renig a vlastni maci).Baronku mi si užíváme práce,viď? :grinning:
Jooo,kdybyste chtěly průkazku dřív,tak jich mám plnou garáž :grinning: :grinning: :grinning: ..měla jsem je pro doktory.
@lenkacar ..tak na tebe budu myslet,aby tam nebyli tři :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky můžu se k vám přidat? Chodila jsem sem cca před 4 rokama ale koukám nikdo ze starých znamých tu už asi neni a jsou tu samé nové tváře :o) z Artu máme 2 letýho prcka a začínáme uvažovat pomalu ale jistě o druhém a tak nějak radši počítám s variantou, že to bude zas "Arťáček" :o)
16. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 ona je to hlavně nově založená diskuze a ,,starý holky,, chodí už jinam :wink: vítej :dizzy_face:
16. pro 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kinguse díky za tu průkazku :dizzy_face: ani mouchy nelítaj ,abych se ovívala a pod bundou stejně nikdo pupek neuvidí :grinning: ,jo už jsem nasadila gumičku na rifle :wink: a jsem +1kg ,to mě nasralo :angry:
16. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni jasnačka to mě taky napadlo když jsem to jen letmo pročítala njn ale lidí se mení, témama a čas jde dál :o)
16. pro 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek