• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
hele a to seš jako ty na tý fotce v tý kůži s chlupama? nějaká modelka ne?
5. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar modelka?? :o) taaak to opravdu nejsem :wink: můj švára je fotograf a má svůj ateliér a když je šikovnej fotograf a program, tak je to pecka :wink:
5. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 to je pravda že uměj zázraky ..co kolikrát vykouzlí z těch oblud v telce ,to člověk zírá ..
5. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj Leni a jsou mezi nima rozdíly - neni fotograf jako fotograf :wink: švára je na druhým konci Čr jako zas tak daleko ne Brno ale stejně a když malýmu byl rok, tak jsme se nechávali fotit kvůli babičkám v Čb - ty máme asi nejblíž od nás a jako fotečky pěkný to jo a byli jsme i spokojení ale když to viděl, tak mi 3 upravil dle něj a řeknu Ti rozdíl jako blázen :wink:
5. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar je vidět, že jseš opravdu asi ve reálu určitě moc fajn paní - slečna dle toho co jsi napsala Leni :wink:
5. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ráda bych byla slečna ,ale to až v příštím životě ..v lednu mi bude 39let ..hnus fialovej a to jsem se nedavno těšila až mi bude 12let ,abych mohla sedět vepředu v autě .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 krásná věta :grinning: :grinning: :dizzy_face: opravdu asi určitě moc fajn.. :grinning: :dizzy_face: to nevim čoveče jestli jsem fajn,ale mám to tady ráda .. a ani jim v artu to nemám za zlé..prostě se to tak pitomě povede .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar noo tak to jses v nejlepším vyzrálém věku Leni :wink: to všechno hrozně rychle utíká :unamused: si pa člověk říká, že si ten život musí užívat každým dnem a radovat se i maličkostí hlavně aby byl zdravej jinak je mu všechno na prd - babička říkávala když jsme byli malí u ní na prázdninách, ať si vážíme kažého rána, kdy se probudíme a vstaneme :wink:
A vy máte v čem problém Leni jestli se můžu zeptat? :confounded:
5. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no krapítek přezrálá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my máme problém úplně ve všem na co se podívám..alergie na manžela a já nemám funkční vejcovody .. :wink:
5. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladís už nám začíná vrzat ,ten se jednou rozpadne..dneska má 38let
5. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no neblbni ty trdlo - už taky vidíš problém ve všem :wink: alergie se dá vyřešit Podolím a naordinovaním jejich meducíny a ty vejcovody IVFkem nebo Ketíkem :wink: ty prostě mimčo mít můžeš pokud to dobře chápu jen je prostě blbá náhoda, že to zatím nevyšlo :frowning2: my jsme měli taky imunologickej problém nějaká alergie tak byla teď bych kecala na co :unamused: u chlapa je to ideální věk protože chlapi nestárnou prej ale mládnou a jen krásní a vyspívají a moudří :grinning: noo nevim teda :grinning:
5. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 v podolí jsme byli před rokem..díky tomu že nesexujem se to asi vůbec chytlo ..no ale sám pánbůh ví ,proč ten čáp zase odletěl a nic tu nenechal
5. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tim stárnoucím chlapem ,to teda nevim ,ale to se netýká Vladíse .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pár jich znám co vyzrávaj do krásy ..
5. led 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar nesexujete???Vždyť můžete ne??S kondomem a když se to zlepší, tak můžete vysadit a zase jako dříve sexovat přeci ... :confused: no takhle bych to nebrala Leni ta příroda sama ví co je dobře a špatně a třebas by bylo něšco špatně v těhu, tak to radši příroda sama ukončila a vyjde to na tom jaře to neber, že je to definitivní přeci :wink:
5. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj je jich fakt jen pár to máš pravdu :DDD
5. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,to je super,že to tu zas ožilo!!! Leni,ty jsi prostě základový kámen a na tom se to prostě vždycky staví!!! A podpora musí být,to je jasný. Já jsem taky moc ráda,že vás tu mám,dost mi to pomáhá.Manžel je fajn,ale plno věcí s ním člověk neřeší.
5. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse jo mě by taky bylo smutno .. a kdyřž vás teda nestaršim svým osudem tak dobrý ..my byli v restauračce na papu a bylo to výtečný,jsme přejedený .. :dizzy_face:
5. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase to tu ožilo.@lenkacar jsem ráda že jsi zpět. Přeju ať jsi brzy v pořádku. To tě vyhodili z práce když marodíš?
5. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 ahoj oni mi neprodloužili smlouvu ,víš a já teda ještě jakoby marodim v ochranné lhůtě ,ale už mě nechá jen do konce ledna ..víc nemůže .. a pak pošupajdim na pracák ..co IVF to jedna práce ..sakra ..jinak taky zdravím a přeju všem hezký den,dneska mě nic závratného dělat nebudu,nějakej nákup v kaufu a pak knížka ..ale zítra si brousim zuba na báby z bytáku ,co mě teda pijou krev ,takovej bordel co tam, maj se jen tak nevidí ,jednou jsem tam vlezla a nějaká frajle si tam stříhala nehty na noze a druhá si tam lakovala ,asi nějakej salon krásy si tam z toho dělaj ,mě bylo blbý v krámu ,když mě někdo viděl jak se napiju limči,no jo no ..půjdu si tam obhajovat svoje prašule ,takže jsem nabroušená dost ..od léta mám odkoupený byt v OV a oni mi dále počítají splátky investiční půjčky ,čím se uplácel zbytek z bytu .. a od ledna to přišlo znova na celý rok ..když je to odkoupený ,logicky nemám co splácet .. :angry: už se na ně těšim..
6. led 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá Leni je dneska v ráži :slight_smile: :grinning: budou padat hlavy ale dobře děláš :wink: a ty jses odkud Leni jako krajem mám na mysli?
6. led 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 vyrážím na ně zítra a hlavy padat nemusí ,mě stačí že budou padat moje prašulky mě do kapsy :wink: jihočeský..
6. led 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baronku holči ty máš tolik práce achjo..že na nás nemáš ani čas ,tak tě zdravím a posílam jednu celou igelitku energie pro dnešní den. :wink: Venku je zase hnus a ta naše mamka nezmar tu bude coby dup.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar bude se hodit :grinning: Snad vás alespoň o víkendu stihnu dočíst :sunglasses:
6. led 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla protože po neúspěšném Ketu v prosinci se mi nějak nechtělo na nic reagovat a tak...Jinak na kontrole mě Špička utvrdil v tom, že určitě z 3 pokusů ivf otěhotním :confounded:
No a aby toho nebylo ještě málo tak jsem před Vánoci nahmatala bulku na prsu :astonished: , tak jsem letělela na gyndu, kde mi nasadili antibiotika, naštěstí to zmizelo,ale pro sichr jsem byla ještě na ultrazvuku, dobrá zprava je že bulka zmizela :wink: Tak prý to můžou být tou hormonální léčbou.
Já si dala od novýho roku pročišťovací kůru, taky začnu cvičit snad něco shodím po těch hormonech a myslím, že to zkusím tak květen, červen mám v Artu ještě 2 nanučky. :wink:
6. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi já to měla taky, já běžela ještě dál :grinning: na mamograf ,kde se mi nic nepotvrdilo ,ale je to pravda ,ty hormony jsou svinstvo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tady hledam papíry který jim dojdu otlouct o hubu na to družstvo a našla jsem sotva půlku ,tak si dam asi kávu ,napočítam do 10 a půjdu hledat znova ,páč to základní ,něco jako je smlouva o převodu do OV mi chybí ,já se z toho bordelu tady poseru :angry: a čípak je to chyba? no moje ...
6. led 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky si říkam jaký je to svinstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to jsem na tom podobě, my jak jsme se přestěhovali tak mám pár věcí u tchýně pár na baráku a pak něco najít to je na mašli :sweat_smile: a kort když chvátáš, že :wink:
6. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi já to mám jak když něco hledam tak to prostě nenajdu .. :angry: na poprvé ne ..
6. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi včera řikam doktorce ,že jak si mám měřit teplotu ,když je mě furt kosda ,tak když budu mít teplotu ,tak mi konečně bude dobře a teplo a řekla sama ,že tohle všechno dělaj ty hormony a ty vaječníky ,že budu mít mega ještě další 4 měs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dala jednu vyfouklou gulu z kolekce a najednou jsem to pěkně našla ..takže to bylo jenom nedostatkem kalorií a ne bordelem :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak to budu muset taky vyzkoušet :astonished:
6. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek