• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek :grinning: :grinning: :grinning: my šikovné holky ,že by jsme v něčem měly nepořádek ? ! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé,už jsou tu zase ty kočky,co mě vždycky rozesmějou,když je čtu :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse tak a s tebou to vypadá jak?doufám ,že nadějně :dizzy_face:
6. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse tak to přijeď ke mně do práce, to by ses zasmála, po kanclu se mi válí papíry z inventury a pořád něco hledám :slight_smile:
6. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mi tu pár holek chybí ,renig,bar,provenc ..nemám z toho dobrej pocit ,že se mi někde touláte :wink:
6. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a co Maci? Nebo psala? Jak nestíhám dočítat tak mám zmatek, ale měla by jít na redukci, tak snad je vše ok
6. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se školím,tak nemůžu moc psát,je na mě vidět :angry:
6. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse tak si přesedni :grinning:
6. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ..já fakt nevím, pořád jsem přesvědčená,že z toho nic není...ještě jsem netestila :wink:
6. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ...nejradši bych odešla a ještě nás školí o tamponech s probiotiky...šílená novinka a přednáší chlap,dost mě baví,když popisuje jak je nepříjemnej poševní výtok :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já přijedu ,mám ještšě pár gulí a to by to frčelo a jinak ti teda musim znova pochválit to hnízdečko lásky ..ted mi to půjde ,šoupla jsem do sebe chleba se sýrem a paprikou a možná tam pošlu ještě mandarinku,abych měla tu stravu barevnější,jo a to si představ ,že jak jsemd ělala ve čtvrtek inventuru tak jí ta koza smazala v poči ..omylem..na zabití ..v sobotu jdu do práce ,budu tam chodit jako výpomoc ,když budou potřebovat a dokud nemám práci ,mi to neva ..
6. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse o tak to je krásný´..tak předstup a rozved debatu o početí ..jo maci tu byla :dizzy_face:
6. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar alespoň si něco přivyděláš, to je fajn :grinning: Za pochvalu děkuji :slight_smile: ale pořád to ještě nemáme dodělaný a penízky chybí ....
Tu inventuru smazala schválně neé???

@kinguse a červená se u toho nebo jak to prožívá???
6. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar by se šétové asi divili :grinning:
6. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek čoveče,vypráví to,jak kdyby to někdy zažil :sweat_smile:
6. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse myslim ,že takovou přednášku co by jim předvedly holky se základníma informacema z caru ,by strčili pána do kapsy ..ze mě už je půl doktora a hovno ,tuhle čáp už lítal na d panelákem ,ale zase ulítl mizera.. :angry:
6. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ..to víš,asi ten čáp zjistil,že je tu ještě zima,tak letěl do teplých krajin :grinning: ..na jaře už neuletí!!!!
6. led 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse teď jsi mě úplně dojala, jak jsi to napsala, líp bych to nevymyslela :grinning:
6. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda neuletí ,pošlu vladíse na střechu a přiváže ho k satelitu .. :angry:
6. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak jim tam postavte hnízdo a uvidíš,jak budou rádí a kolik se jich tam uhnízdí :grinning:
6. led 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse tak to abysme postavili třetí komín, aby nám ty dva neucpali :grinning: a nevykouřili nás :frowning2:
6. led 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse
@baronek budte rády že jste v práci ,kdybyste viděli jak se babky mlátili v kaufu ,kvůli mandarinkám za 9,90,- :confused: oni se teda rvali i kvůli těm bedničkám :confused: ,to zase jako nezažiju ,když budu chodit makat ..takový divadlo
6. led 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já v paneláku taky budu muset teda požádat o zvláštní povolení ke stavbě komínu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ..to víš,důchodci jsou šílený,co se týče slev :grinning: Přece to musí mít doma,když je to tak levný
6. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to je ale dobrá cena :grinning: doufám, žes jim to alespoň nandala :grinning: ať ví, kde je síla :slight_smile:
6. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ..tak holt fakt řešit tím satelitem...i když tam bych se trochu bále ochranářů :sweat_smile:
6. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ať se V. vyprdne na opravu chaty a začne stavět doma :grinning: komín samozřejmě :slight_smile:
6. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ..že ty už se chystáš do kaufu :grinning:
6. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky loučím se..je tu konééééééééc zvonééééééééc....huráááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek