ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
13. led 2011

@ira13 no to by byly narvané centra 😀 😝 ,já si vždy dělala srandu ,že jedinej sex mám s doktorama .. 😀 😝 ,ten můj kolem mě chodil obloukem..

lenkacar
14. led 2011

zdravím svoje kuřátka .. 😵 jak pak se vyspinkala iris s embroušema? baronek je určo v prácovním nasazení,ta holka maká jako čertica 😀 ,nemocinkaná Bar je taky už chudinka v práci ,no snad nemá ještě víkend.. a King? už taky na cestách?já jsem snad sama doma .. 😕

baronek
14. led 2011

Ahoj holky, tak to se včera v Artu opravdu řádilo, když bylo všechno takhle pěkně obsazené 😀 My v tom podkrovním pokoji byli při OPU, když dělali i manželo MESE, tak abysme leželi spolu sami ....

lenkacar
14. led 2011

@baronek to měl asi fandík dost z toho výkonu co? 😔

lenkacar
14. led 2011

třeba se tam taky někda mrknu pod střechu ,vždycky mě to zajímalo jak to tam vypadá ..jak je v práci ty moje hafinko?

baronek
14. led 2011

@lenkacar jo jo jsem v práci, ale lítám tu už hodinu po krámech, protože dělám holkám malou oslavu, když jsou ty kulaté .... večer jdeme neteři na maturák a zítra oslava doma a to jsem nic slavit nechtěla, ale Fandík řekl, že to všechno zařídí a nakupovat pojedeme taky až zítra, takže se z toho nevydím - pozvaných asi 20 lidí a je to jenom rodina 😝

baronek
14. led 2011

@lenkacar výkon by se dal přežít, kdyby byl výsledek v náš prospěch 😀 znáš to...

lenkacar
14. led 2011

ty máš narozeninky v sobotu ne? 😵 tak to moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!

baronek
14. led 2011

@lenkacar až zítra 😀

baronek
14. led 2011

@lenkacar moc děkuju, ale teď už mi potáhne jen na 40 🙂 a jak budu zejtra poslouchat celej den od F. že jsem už stará maringotka 🙂

lenkacar
14. led 2011

zítra je sobota .. 🙂 jdu pomoct do práce,šéfka chce mít zase volno ,doufám ,že tam zase něco sprasim.. 😀

lenkacar
14. led 2011

@baronek a kolik je panu fandíkovi že si tak vyskakuje holomek?bys měla slyšet vladíse ,zmetek je o necelej rok mladší a se tu čepejří jak kdyby o 10let 😀 😝

lenkacar
14. led 2011

nekoukala jsi mladší o pár let? no fakt jsem z toho měla včera trauma ..musela jsem si pak natřít hubu krémem 😝

lenkacar
14. led 2011

tak ti posílám štípanou a at protančíš aspon jeden pár střevíčků na stole .. 😀 😝 pak dej vědět jak to dopadlo ..my nikam nejdem ,.vladís má službu 24hod. ale stejně bych někde zase bulíkovala na pivku ,tak je to snad lepší být doma u telky ..

baronek
14. led 2011

@lenkacar na stole určitě tančit nebudu, vzala jsem si dobrovolně řízení, abych byla na zítra čilá 😀 a Fandovi je 35, ale chlapi ten věk berou úplně jinak 🙂 V tomhle mají výhodu 🙂 Na mladší o pár let jsem nekoukala, akorát by mě to deptalo 😀 jo a já žádné krémy nepoužívám, nedělají mi dobře ...

lenkacar
14. led 2011

@baronek já právě taky nic na hubu nepoužívám a proto jsem se šla natřít 😀

lenkacar
14. led 2011

ta pani byla v 50ti fakt docela hrozná .. a jakou z ní udělali zajímavou kost a ten její byl potom taky ucházející ..tomu řikam proměna .. 😉

lenkacar
14. led 2011

nás by museli s vladísem odcucnout a osekat ,vladísovi nastřelit nějaký vlasy a mě něco vyrobit na hlavě z 5 chlupů a mě udělat plastiku ksichtu 😀 a prsou a nakoupit nějaký fešný hadry a byla bych taky šik 😉 a vladís taky

barabasek
14. led 2011

@lenkacar Ahoj už jsem lepší jen mám rýmu v dutinách ☹ Ale po třech dnech v práci tři dny volna hurá už máme i inventuru hotovou a teď pomalu balíme a frčíme na chatu. Krásný víkend všem papa 🙂

baronek
14. led 2011

@lenkacar taky tě to láká takhle někam zajít a nechat se sebou něco udělat??? Mně by docela zajímalo, jak by mě změnili 😀

baronek
14. led 2011

@barabasek inventuru taky nesnáším, na chatě si to užijte 😀 Je fajn, že máme krásné jarní počasí 😎

lenkacar
14. led 2011

@barabasek pěkně si tam zatopte ,jednou jsem viděla príma erotickej film ,před krbem ,na kůži ..no škoda ,byl to upír ,ale bylo to pěkný ..hned bych se nechala rafnout od takovýho fešáka 😉

lenkacar
14. led 2011

@baronek no já bych se bála jak dělaj ty oči jen v lokálním umrtvení ,to musí bolet ,vladísovo sestře dělali oboje víka a ty dolní jí pro delší efekt ,vybírali slzný žlázy ,ty volís nevim jestli bych šla ..

baronek
14. led 2011

@lenkacar já nemyslela hned takovejhle zásah, ale jenom hezky namalovat, změnit účes, oblečení ....

lenkacar
14. led 2011

hele když už ,tak už .. 😀 😝 😝 počkej si až ti bude co mě a budeš povídat jináč 😀 ,to já vim ,že jsi hezoučká ..

macinaz
14. led 2011

@kinguse je mi líto,že to zase nevišlo,ale nevěšet hlavu a určo se ten sen splní 😉 🙂
@ira13 ďoufám,že se embrísci pořádně zavrtali do peřenky a za 14 dní // 😉
holky dneska bych potřebovala vědět,že je vše v pořádku,nějak se mi to nezdá,ale myslím pozitivně

lenkacar
14. led 2011

@macinaz nestraš!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

lenkacar
14. led 2011

a nemohla bysis třeba skočit do artu na utz?

macinaz
14. led 2011

to by nešlo v pondělí stejnak jedu k Čutkovi a zas tak blízko Č.B. nemám 😒

lenkacar
14. led 2011

@macinaz aha já myslela že jo ..no to je spíš ta psychika ..to bude dobré ..neboj ,prdík to zvládne