• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar jo jo vyčápla jsem tě. :grinning: :grinning: :grinning: Řešily jste tam Vládíky .Já jsem myslela že jich moc není.
14. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Na co je to dobré? Nějaká čistící kůra?Já znám jen Kombuchu to roste ve sladkém čaji.
14. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 asi něco podobného to bude ,je to na spousty věcí jako jsou cévy ,deprese,prostě nějakej detox..mamka mi to vnutila ,že to sama pije a já to mám dneska asi 13den ,pije se to 20 a 10je přestávka ,roste to jako pitomý ,nevim co s tim budu dělat..každej den to má jinou chut ,dneska to bylo docela dobrý,jindy bych s tim šlehla do hajzlu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jo Vladísové .. :grinning:
14. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši to je dneska televize ,to by se jeden posral ..ještě že má spousta holek mejdánky ,že se nenudí jak já .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Tyhle zdravé věci moc dobře nechutnaj.Neni rozdíl chuti podle mléka,nebo podle toho jak je to tam dlouho?To vypozoruj ať se nemusíš trápit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Říkáš že hodně roste? To abys jí za chvíli zařídila vlastní pokojík. :grinning: :grinning: Nebo to rozesílej kámoškám tady na koníku. Všechny se budou detoxikovat.
14. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 A nebo až tě naštve udělej z ní smaženici Vladisovi.
14. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 to ne mléko mám furt stejné .. :confounded: a i čas kdy to dělám ,spíš to bude tim ,kolik houba pustí těch účinků :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 no prej je škoda jí vyhazovat klidně jí můžeš sníst i syrovou ,no potěš :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to teda ne ..
14. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Už blbnu ,odpovídám sama sobě a ještě mám radost ,že mi někdo odepisuje. :grinning: :grinning: Žeby hormony???
14. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 jo? tak to já nic nezaznamenala ,tak jsme na tom asi stejně .. :grinning:
14. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak i houba má své dny ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli to vypadá jako ta kombucha-to byl takovej hustej sliz na hladině, tak to raději syrové ne.Ty budeš tak zdravá a krásná.Pozoruješ nějaké účinky?
14. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Jo k tomu programu v tv to je hnuuuus. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: V pátek večer jsou stejně všichni mimo domov. Mě to bylo také vždy jedno co tam dávají ,ale teď to mám puštěné ,abych nebyla sama doma.
14. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 ne je to jako květák :stuck_out_tongue_closed_eyes: a někdy to slizne taky ,už dostala i koupel pod kohoutkem hajzl jsem jí nemohla umejt ,myje se převařenou vodou ..tohle bylo hnus ,tak jsem zvyžovala dávku pod tekoucí vodou a nebo putování do hajzlu ,nakonec jsem se smilovala a nešla tam..
14. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale každej den jí to slibuju jak bude hnusná ..půjde .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar když jsi to vydržela tak dlouho tak to těch pár dnů zvládneš. Nebo se po pauze pokračuje?Kolik se toho pije? Vlaďa se čistí také?
14. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si lehnout vladís tu podupává už mu asi vyrostla mrkev a nemůže sklízet :confounded: to je hra ..achjo..tak pa
14. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladíse bych vyčistila klackem po palici jak mě sere s tou hrou .. :angry:
14. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Ty mu blokuješ počitač a jemu tam roste mrkev.To je nějaká farma? Hroznej žrout času. Chlap mojí švagrové hraje nějakou scifi hru ,děs.Nejhorší je že oni to žerou jakoby šlo o život.Dobrou
14. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 jo je to nějaká farma ,má 2,je to nějaký i obchodování ,já tomu nerozumim a ani nechci ,mě to přijde ujetý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,furt orá ,sází a sklízí..tuhle mu řikam ,,už to máš ,, a on ,,ještě ne ,to bylo před barákem a ted ještě za barákem,,a dalších 10min. u toho dřepí a já na stole oběd ,to by mě šlak trefil :angry:
15. led 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
s timhle začal asi jak zjistili ,že se to nepovedlo ,asi si tim odvádí pozornost jinam,ale neni schopnej se od toho v minutě zvednout..nejhorší je ,že on už zná jen pc a,gauč a telku ,nevypadne z něj za celý den kloudný slovo ..to je holky teda stav .. :angry: už aby se dalo jezdit na chatu ,aby tam aspon přišel na jiný myšlenky při práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Někteří chlapi to špatně snáší.Už to že musí na umělé oplodnění a nedaří se to, jejich sebevědomí tím dost trpí. Mrzí mě že váš vztah takhle dopadl. To se časem zlepší. Musíš se mu věnovat a přesvědčit ho o tom že je pořád chlap.
16. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 dneska mě mimořádně strašně moc sere :angry: :angry: :angry: :angry: maci zítra čekam na krásnou zprávičku :dizzy_face:
16. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 on nechce abych se mu věnovala ,nevim je jako magor ..dneska jsem si říkala ,že dělá jak když je mu 60let :angry:
16. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Má své dny?To ho přejde. Když nechce, tak si ho chvilku nevšímej a on tě bude dobývat.
16. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 hahaha jsme spolu 4 roky a nikdy nedobýval ..je asi z jiné planety .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no prostě mě sere s tou hrou ,dneska jsem na něj jako kráva čekala před barákem 20min. nejdřív řekne jedm na chatu a pak se nechce zvedat od pc :angry:
16. led 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás po víkendu zdravím :grinning: Všechno jsme krásně přežili, počasí bylo krásný, jen mi trochu narozeniny zkazil táta, ale to je vedlejší věc ....
@lenkacar ty máš zase fotku?
@ira13 kdy budeš testit? Já jedu dneska odpoledne na kontrolu, tak uvidím na kdy KET naplánujeme :astonished:
17. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci držím palíky na dnešní čutkovskou kontrolu :dizzy_face:
17. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar segry manžel taky hraje nějakou hru z vesmíru a sedí u toho pořád ani s dětma nejde ven, je to na pěst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám k držení pěstí, tak to zvládni Maci :wink:
17. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak je dobře ,že jsi neskončila na záchytce a štastně ses nám vrátila z tak báječné oslavičky :dizzy_face: fakt mě s tim sere čim dál víc ,včera jsem ho vyřvala před barákem a on řval že jemu vadí MK a já na něj řvala ,že mě vadí on celej a sklapnul ..na to už se nedalo nic víc říct že jo a na chatě něco chtěl a já uražená ..stejně se spolu moc nebavíme ..je to hnus ,jsem nějaká vyštavená na ultimo ..
17. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek