ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
14. led 2011

@lenkacar jo jo vyčápla jsem tě. 😀 😀 😀 Řešily jste tam Vládíky .Já jsem myslela že jich moc není.

ira13
14. led 2011

@lenkacar Na co je to dobré? Nějaká čistící kůra?Já znám jen Kombuchu to roste ve sladkém čaji.

lenkacar
14. led 2011

@ira13 asi něco podobného to bude ,je to na spousty věcí jako jsou cévy ,deprese,prostě nějakej detox..mamka mi to vnutila ,že to sama pije a já to mám dneska asi 13den ,pije se to 20 a 10je přestávka ,roste to jako pitomý ,nevim co s tim budu dělat..každej den to má jinou chut ,dneska to bylo docela dobrý,jindy bych s tim šlehla do hajzlu 😀 😝 .Jo Vladísové .. 😀

lenkacar
14. led 2011

ježiši to je dneska televize ,to by se jeden posral ..ještě že má spousta holek mejdánky ,že se nenudí jak já .. 😝

ira13
14. led 2011

@lenkacar Tyhle zdravé věci moc dobře nechutnaj.Neni rozdíl chuti podle mléka,nebo podle toho jak je to tam dlouho?To vypozoruj ať se nemusíš trápit. 😝 😝 Říkáš že hodně roste? To abys jí za chvíli zařídila vlastní pokojík. 😀 😀 Nebo to rozesílej kámoškám tady na koníku. Všechny se budou detoxikovat.

ira13
14. led 2011

@ira13 A nebo až tě naštve udělej z ní smaženici Vladisovi.

lenkacar
14. led 2011

@ira13 to ne mléko mám furt stejné .. 😖 a i čas kdy to dělám ,spíš to bude tim ,kolik houba pustí těch účinků 😀 😝

lenkacar
14. led 2011

@ira13 no prej je škoda jí vyhazovat klidně jí můžeš sníst i syrovou ,no potěš 😝 tak to teda ne ..

ira13
14. led 2011

@lenkacar Už blbnu ,odpovídám sama sobě a ještě mám radost ,že mi někdo odepisuje. 😀 😀 Žeby hormony???

lenkacar
14. led 2011

@ira13 jo? tak to já nic nezaznamenala ,tak jsme na tom asi stejně .. 😀

ira13
14. led 2011

@lenkacar tak i houba má své dny ? 😝 Jestli to vypadá jako ta kombucha-to byl takovej hustej sliz na hladině, tak to raději syrové ne.Ty budeš tak zdravá a krásná.Pozoruješ nějaké účinky?

ira13
14. led 2011

@lenkacar Jo k tomu programu v tv to je hnuuuus. 😝 😝 V pátek večer jsou stejně všichni mimo domov. Mě to bylo také vždy jedno co tam dávají ,ale teď to mám puštěné ,abych nebyla sama doma.

lenkacar
14. led 2011

@ira13 ne je to jako květák 😝 a někdy to slizne taky ,už dostala i koupel pod kohoutkem hajzl jsem jí nemohla umejt ,myje se převařenou vodou ..tohle bylo hnus ,tak jsem zvyžovala dávku pod tekoucí vodou a nebo putování do hajzlu ,nakonec jsem se smilovala a nešla tam..

lenkacar
14. led 2011

ale každej den jí to slibuju jak bude hnusná ..půjde .. 😀 😝

ira13
14. led 2011

@lenkacar když jsi to vydržela tak dlouho tak to těch pár dnů zvládneš. Nebo se po pauze pokračuje?Kolik se toho pije? Vlaďa se čistí také?

lenkacar
14. led 2011

jdu si lehnout vladís tu podupává už mu asi vyrostla mrkev a nemůže sklízet 😖 to je hra ..achjo..tak pa

lenkacar
14. led 2011

vladíse bych vyčistila klackem po palici jak mě sere s tou hrou .. 😠

ira13
14. led 2011

@lenkacar Ty mu blokuješ počitač a jemu tam roste mrkev.To je nějaká farma? Hroznej žrout času. Chlap mojí švagrové hraje nějakou scifi hru ,děs.Nejhorší je že oni to žerou jakoby šlo o život.Dobrou

lenkacar
15. led 2011

@ira13 jo je to nějaká farma ,má 2,je to nějaký i obchodování ,já tomu nerozumim a ani nechci ,mě to přijde ujetý 😝 ,furt orá ,sází a sklízí..tuhle mu řikam ,,už to máš ,, a on ,,ještě ne ,to bylo před barákem a ted ještě za barákem,,a dalších 10min. u toho dřepí a já na stole oběd ,to by mě šlak trefil 😠

lenkacar
15. led 2011

s timhle začal asi jak zjistili ,že se to nepovedlo ,asi si tim odvádí pozornost jinam,ale neni schopnej se od toho v minutě zvednout..nejhorší je ,že on už zná jen pc a,gauč a telku ,nevypadne z něj za celý den kloudný slovo ..to je holky teda stav .. 😠 už aby se dalo jezdit na chatu ,aby tam aspon přišel na jiný myšlenky při práci 😝

ira13
16. led 2011

@lenkacar Někteří chlapi to špatně snáší.Už to že musí na umělé oplodnění a nedaří se to, jejich sebevědomí tím dost trpí. Mrzí mě že váš vztah takhle dopadl. To se časem zlepší. Musíš se mu věnovat a přesvědčit ho o tom že je pořád chlap.

lenkacar
16. led 2011

@ira13 dneska mě mimořádně strašně moc sere 😠 😠 😠 😠 maci zítra čekam na krásnou zprávičku 😵

lenkacar
16. led 2011

@ira13 on nechce abych se mu věnovala ,nevim je jako magor ..dneska jsem si říkala ,že dělá jak když je mu 60let 😠

ira13
16. led 2011

@lenkacar Má své dny?To ho přejde. Když nechce, tak si ho chvilku nevšímej a on tě bude dobývat.

lenkacar
16. led 2011

@ira13 hahaha jsme spolu 4 roky a nikdy nedobýval ..je asi z jiné planety .. 😝 no prostě mě sere s tou hrou ,dneska jsem na něj jako kráva čekala před barákem 20min. nejdřív řekne jedm na chatu a pak se nechce zvedat od pc 😠

baronek
17. led 2011

Ahoj holky, tak vás po víkendu zdravím 😀 Všechno jsme krásně přežili, počasí bylo krásný, jen mi trochu narozeniny zkazil táta, ale to je vedlejší věc ....
@lenkacar ty máš zase fotku?
@ira13 kdy budeš testit? Já jedu dneska odpoledne na kontrolu, tak uvidím na kdy KET naplánujeme 😲

lenkacar
17. led 2011

maci držím palíky na dnešní čutkovskou kontrolu 😵

baronek
17. led 2011

@lenkacar segry manžel taky hraje nějakou hru z vesmíru a sedí u toho pořád ani s dětma nejde ven, je to na pěst 😝

baronek
17. led 2011

Taky se přidávám k držení pěstí, tak to zvládni Maci 😉

lenkacar
17. led 2011

@baronek tak je dobře ,že jsi neskončila na záchytce a štastně ses nám vrátila z tak báječné oslavičky 😵 fakt mě s tim sere čim dál víc ,včera jsem ho vyřvala před barákem a on řval že jemu vadí MK a já na něj řvala ,že mě vadí on celej a sklapnul ..na to už se nedalo nic víc říct že jo a na chatě něco chtěl a já uražená ..stejně se spolu moc nebavíme ..je to hnus ,jsem nějaká vyštavená na ultimo ..