ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
19. led 2011

@baronek o sněhu nechci ani slyšet ,ráno jsem si vlasy umala a načesala a šla jsem ti poslat ten balíček a kdybys mě viděla jak jsem došla domu jako strašidlo..ty vločky byly jako blázen ,takový sedláci ..

baronek
19. led 2011

@lenkacar co bysme čekali v polovině ledna??? že se budeme slunit??? 😀 😀 😀

jara
19. led 2011

@lenkacar no tak to je jasnačka, to jdeme spolu..🙂 už se těším 😉
@baronek tebe taky beru.. 🙂 já ještě chvíli písat můžu..půjdu asi za hoďku.

lenkacar
19. led 2011

@baronek no já jsem to čekala no...jo a zjistila jsem po 38letech ,že mi při malování levého oka překáží nos a to je teda vážné.. 😀 😝

jara
19. led 2011

@lenkacar Leni, a jak v práci? V pohodě? Vím, že jsi psala, že máš šéfku kravku..

baronek
19. led 2011

@lenkacar velice zajímavé zjištění 😲

jara
19. led 2011

@baronek a v jaké fázi jste vy?

baronek
19. led 2011

@jara a kolik ti je??? Já si tě vůbec nepamatuju, začala jsem sem chodit v červenci 😀

lenkacar
19. led 2011

@jara a tím ,že mám šéfku kravku jsem o tu práci přišla .. 😉 ale hodí se jí ,že tam chodim jak ona potřebuje

lenkacar
19. led 2011

tak já mizim..tak se tu opatrujte ..a zase večer a nebo zítra ,papa

baronek
19. led 2011

@jara teď zrovna plánuju ket, v pondělí jsme se s Michálkem domluvili a v pátek jedu na ultrazvuk a tam mi řekne, jestli to bude v tomhle přirozeném cyklu nebo budu muset čekat na MS a něco mi nasadí. Jsem taková celá natěšená 😉

baronek
19. led 2011

@lenkacar však ona se nějaká práce najde 🙂

lenkacar
19. led 2011

@baronek pic já nechci práci ,chci mimíse papa

provence
19. led 2011

ahojky zdravím všechny.

jara
19. led 2011

@lenkacar Leni, tomu nerozumím...přišla jsi o práci, ale chodíš tam??? 😕 To mi hlava nebere...Žádám vysvětlení! 😉

@baronek Tak někdy v červnu jsem sem přestala chodit, to jsem šla na první revizi. To bude tvůj první KET? Tak držím palečky, ať to vyústí v pozitivní test, prosperující těhotenství a krásné a zdravé mimčo. My tě pak s Len budeme následovat... 😉

Jinak mě je 30 let. Za 3 měsíce mi bude 31.

jara
19. led 2011

@provence taky zdravím 😉

barabasek
19. led 2011

@lenkacar jsem také hrošice 😉 nejsi sama

@jara Ahoj moc tě zdravím a vítám zpět mezi námi

baronek
19. led 2011

@jara jo je to můj první ket, máme tři mrazáčky a pokud se rozmrazí všechny, tak si je tam nechám šoupnout a děj se vůle boží 😀
@provence ahojky, jak se máš těhulko???

jara
19. led 2011

@barabasek taky zdravím! 🙂 Jak ty se máš?
Holky, nevíte něco o Lalině, ta sem taky přestala uplně chodit, což??

jara
19. led 2011

@baronek fakt si necháš dát 3 ks? Já bych už šla jen do 1 ks...

baronek
19. led 2011

@jara jo nechám, protože je při ketu minimální šance, že se chytnou tři nebo dvě 😝 takhle mi to v pondělí vysvětloval Michálek a hlavně jsou zamražený pohromadě a znovu se zamrazit nedají a nechci o žádné přijít, co kdyby zrovna to nepoužité bylo to správné???

barabasek
19. led 2011

@jara Ahoj mi jdeme v pátek na genetiku a po výsledkách se do něčeho pustíme. Zase nemám MS tak budu muset do sebe nacpat nějaké hormony aby tělo začalo fungovat 😠

jara
19. led 2011

@baronek Aha, o ket jsem se ještě moc nezajímala, takže nevím, že je tam menší šance, že se chytnou všechny...

baronek
19. led 2011

@barabasek to je dobře, že se něco děje 😀

jara
19. led 2011

@barabasek to aby měl člověk nervy ze železa na všechny ty výsledky a hokus pokusy, což ?
Holky, nemáte některá z vás zkušenosti se štítnou žlázou? Náhodně mi dr. brala krev a vyšla mi snížená funkce a řekla, že by to chtělo přeléčit. Na netu jsem si zjišťovala, že to může způsobovat problémy s otěhotněním.

ira13
19. led 2011

Ahojky děvčata,všechny zdravim
@jara vítám nově příchozí i když jsi chodila dřív než já. Pěkně jste to s Leni probraly a už máš chuť do dalšího pokusu a možná půjdete spolu. Je to naše sluníčko. 🙂 🙂 Má lepší výsledky než kdejaký psycholog.

jara
19. led 2011

@ira13 To jsi napsala moc hezky - lepší výsledky než kdejaký psycholog 😀 🙂 Je to ale pravda..zase mi nalila novou energii do žil. 🙂

jara
19. led 2011

Tak já se jdu pomaličku chystat...ještě před tím chci zaskočit do krámu a koupit si ten lak na nehty se třpytkama, co se mi včera tak líbil. Udělat si trochu radost. 😉

jara
19. led 2011

Večer nakouknu..tak pá.

barabasek
19. led 2011

@jara nechávám tomu nějak volný průběh jen chci mít všechny vyšetření než se pustím do dalších bojů.
štítná žláza může mít vliv na otěhotnení chodila sem jedna holčina a také ji při vyšetření před ivf zjistili sníženou funkci nechala ji přeléčit a už je maminkou přirozeně 😉