• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek o sněhu nechci ani slyšet ,ráno jsem si vlasy umala a načesala a šla jsem ti poslat ten balíček a kdybys mě viděla jak jsem došla domu jako strašidlo..ty vločky byly jako blázen ,takový sedláci ..
19. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar co bysme čekali v polovině ledna??? že se budeme slunit??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no tak to je jasnačka, to jdeme spolu..:slight_smile: už se těším :wink:
@baronek tebe taky beru.. :slight_smile: já ještě chvíli písat můžu..půjdu asi za hoďku.
19. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no já jsem to čekala no...jo a zjistila jsem po 38letech ,že mi při malování levého oka překáží nos a to je teda vážné.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni, a jak v práci? V pohodě? Vím, že jsi psala, že máš šéfku kravku..
19. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar velice zajímavé zjištění :astonished:
19. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek a v jaké fázi jste vy?
19. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara a kolik ti je??? Já si tě vůbec nepamatuju, začala jsem sem chodit v červenci :grinning:
@jara a tím ,že mám šéfku kravku jsem o tu práci přišla .. :wink: ale hodí se jí ,že tam chodim jak ona potřebuje
tak já mizim..tak se tu opatrujte ..a zase večer a nebo zítra ,papa
19. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara teď zrovna plánuju ket, v pondělí jsme se s Michálkem domluvili a v pátek jedu na ultrazvuk a tam mi řekne, jestli to bude v tomhle přirozeném cyklu nebo budu muset čekat na MS a něco mi nasadí. Jsem taková celá natěšená :wink:
19. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar však ona se nějaká práce najde :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek pic já nechci práci ,chci mimíse papa
19. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravím všechny.
19. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni, tomu nerozumím...přišla jsi o práci, ale chodíš tam??? :confused: To mi hlava nebere...Žádám vysvětlení! :wink:

@baronek Tak někdy v červnu jsem sem přestala chodit, to jsem šla na první revizi. To bude tvůj první KET? Tak držím palečky, ať to vyústí v pozitivní test, prosperující těhotenství a krásné a zdravé mimčo. My tě pak s Len budeme následovat... :wink:

Jinak mě je 30 let. Za 3 měsíce mi bude 31.
19. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@provence taky zdravím :wink:
19. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jsem také hrošice :wink: nejsi sama

@jara Ahoj moc tě zdravím a vítám zpět mezi námi
19. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara jo je to můj první ket, máme tři mrazáčky a pokud se rozmrazí všechny, tak si je tam nechám šoupnout a děj se vůle boží :grinning:
@provence ahojky, jak se máš těhulko???
19. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek taky zdravím! :slight_smile: Jak ty se máš?
Holky, nevíte něco o Lalině, ta sem taky přestala uplně chodit, což??
19. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek fakt si necháš dát 3 ks? Já bych už šla jen do 1 ks...
19. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara jo nechám, protože je při ketu minimální šance, že se chytnou tři nebo dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle mi to v pondělí vysvětloval Michálek a hlavně jsou zamražený pohromadě a znovu se zamrazit nedají a nechci o žádné přijít, co kdyby zrovna to nepoužité bylo to správné???
19. led 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Ahoj mi jdeme v pátek na genetiku a po výsledkách se do něčeho pustíme. Zase nemám MS tak budu muset do sebe nacpat nějaké hormony aby tělo začalo fungovat :angry:
19. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Aha, o ket jsem se ještě moc nezajímala, takže nevím, že je tam menší šance, že se chytnou všechny...
19. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek to je dobře, že se něco děje :grinning:
19. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek to aby měl člověk nervy ze železa na všechny ty výsledky a hokus pokusy, což ?
Holky, nemáte některá z vás zkušenosti se štítnou žlázou? Náhodně mi dr. brala krev a vyšla mi snížená funkce a řekla, že by to chtělo přeléčit. Na netu jsem si zjišťovala, že to může způsobovat problémy s otěhotněním.
19. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,všechny zdravim
@jara vítám nově příchozí i když jsi chodila dřív než já. Pěkně jste to s Leni probraly a už máš chuť do dalšího pokusu a možná půjdete spolu. Je to naše sluníčko. :slight_smile: :slight_smile: Má lepší výsledky než kdejaký psycholog.
19. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 To jsi napsala moc hezky - lepší výsledky než kdejaký psycholog :grinning: :slight_smile: Je to ale pravda..zase mi nalila novou energii do žil. :slight_smile:
19. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se jdu pomaličku chystat...ještě před tím chci zaskočit do krámu a koupit si ten lak na nehty se třpytkama, co se mi včera tak líbil. Udělat si trochu radost. :wink:
19. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Večer nakouknu..tak pá.
19. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara nechávám tomu nějak volný průběh jen chci mít všechny vyšetření než se pustím do dalších bojů.
štítná žláza může mít vliv na otěhotnení chodila sem jedna holčina a také ji při vyšetření před ivf zjistili sníženou funkci nechala ji přeléčit a už je maminkou přirozeně :wink:
19. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek