ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
19. led 2011

@jara Já mám také sníženou funkci štítnice.Zjistili mi to v artu při hormonálním profilu.Žádné problémy nemám ale před ivf chtěli raději kontrolu na endokrinologii.Nabrali znovu krev a zrentgenovali krk po napíchnutí radioaktivní látky. Hypofunkce je mírná léky mi napsal jen z důvodu plánovaného ivf . Beru ráno 1/2 Euthyrox. Na vyšetření tě asi poženou je to škoda pokusu když se to dá řešit. Na otěhotnění to vliv mít může,ale znám plno těhotných i po operaci.

provence
19. led 2011

Ahojky baronku, jde to musím ležet a díky tomu, že jsem přibrala už 12 kg tak se mohu směle zařadit mezi hrošíky. Čtu Vás pravidelně, ale je mi hloupé psát, vzlášť po tom co se stalo Lence. Moc dobře si pamatuji jaké to byla po tom co jsme přišli o dvojčátka. No ale přežili jsme a teď mi v břiše rajtuje malá dračice. Jinak Leni nejsi v tom sama, před týdnem mi bylo zděleno, že se mé místo ruší, když jdu na mateřskou.......

baronek
19. led 2011

@provence tak hezky odpočívej a jméno máte vybraný???
S tím místem je to blbý, ale teď se tím nemusíš vůbec trápit 😀 čeká tě lepší práce doma s mimčem 🙂

provence
19. led 2011

Já jsem od začátku říkala, že bude mít holčičku, takže jmémo jsme měli jem dívčí 😉 Wian. Znamená to silná, plná života. Není to zrovna české jméno, ale vzhledem k tomu, že pocházím z Francie tak to bylo zkousnuto.

baronek
19. led 2011

@provence náhodou je to hezký 😀 A ty ses ve Francii narodila???

provence
19. led 2011

ne já jsem se narodila v ČR, ale taťka. Ve Francii máme rodinu a já jsem tam chvíli žila, pak jsem se vrátila do ČR - kůli muži. No jsme trochu větroplaši manžel zase pobýval v Petrohradě a Římě. Jak jsme si vzali děti tak jsme se víc usadili, cestování se třema prťatama ve škole je těžké, ale doufám, že o prázdninách pojedeme všichni do Arles na celé dva měsíce, no alespoň já a děti.

baronek
19. led 2011

@provence tak to je super a mít rodinu někde v zahraničí je bomba, alespoň máš kam jezdit 😀 To by se mi taky líbilo 🙂 To budou mít děti báječný prázdniny 😎 Jen ty si tak trochu asi neodpočineš.... 😉

provence
19. led 2011

Právě naopak. Hrozně mi Arles chybí. Sice v létě je tam spousta turistů, ale to se snese. Manžel si dělá pilotní průkaz tak za náma bude moc lítat. Má v plánu udělat fotografie Jižní Francie z ptačí perspektivy. Asi je to tím sluníčkem tam, ale vždy jsem plná energie.

baronek
19. led 2011

@provence to věřím, že ti to chybí a že se tam ráda vracíš 😀

provence
19. led 2011

No vzlášť v zimě, teď je tam 10°C a tady 😒 nemám ráda zimu.

baronek
19. led 2011

@provence to jsme dvě 😀 já bych nejradši zimní období úplně přeskočila ☹ Stejně nelyžuju a nerada chodím ven, protože se člověk musí hodně navlíkat a na procházky se chodit nedá. Už se těším na jaro 😀

provence
19. led 2011

Přesně, už to vypadalo nadějně, ale prý zase přijdou mrazy. Já jsem dostala lyže minulý rok od Ježíška. No stála jsem na nich jen jednou a myslím, že i naposledy. Manžel s dětmi na lyže jezdí. V únoru jedou s naším nejstarším na lyže do Alp, tak budu zase trnout zda se vrátí v jednom celku.

lenkacar
19. led 2011

tak jsem vás dočetla ,ale jdu na ulici mrknout a pak přijdu 😉 provenc ahojky .. 😵

kinguse
19. led 2011

ahoooj holky, tak jsem vás poctivě dočetla..a že mi to dalo zabrat 😝 ..ale jako obvykle jsem se pobavila 😀 ! Osobně se řadím mezi hrošice,takže když se tu poctivě podělíme o ty kila,tak budem všechny nakonec "twiggy" 😀
@provence .jsem ráda,že zatím je vše v pořádku a doufám,že to v pořádku dotáhneš do zdárnýho konce...kolikáty tt už jsi?
jééé,jara si pamatuju,když jsem sem začala chodit..neboj,marně se neříká: co tě nezabije,to tě posílí!!! Uvidíš,že KET určitě vyjde. Musíš v to věřit a ne se utápět v minulosti,která je sice hnusná,ale nic s ní už neuděláš..a jen tě to stále stahuje na dno..ty se musíš odpíchnout, začít koukat do budoucna! A tady s holkama se člověk fáákt nenudí.Já po IVF taky otěhotněla,ale v 6.tt to skončilo, KET mi taky nevyšel..ale co,život jde dál, poplakala jsem si, zajela na lyže,přišla na jiný myšlenky a už přemýšlím,co dál 😉
@lenkacar ..a za tebe jsem strasné moooooc ráááda,že jsi tu! Jsi takovej tahoun týhle diskuze a bez tebe by to tu fakt nebylo ono ☹
No,nic jdu umýt prcka a pak musím dělat věci do práce.Zítra zas jezdím se šéfem,tak to bude náročný 😝

jara
19. led 2011

barabasek Fakt otěhotněla přirozeně? Tak to se asi vrhnu do léčení štítnice.. 🙂

@kinguse jj, člověk musí prostě jít dál a moc se do minulosti neohlížet, stějně z toho nic nevymyslí ani nevykoumá...

Holky, já byla u tý kadeřnice...a mám to super..trochu punk, takový crazy...kadeřnice fakt šikovná...a tak jsem si řekla, že je škoda, abych s takovým super účesem šla rovnou domů...tak jsem zavolala bývalýmu spolužákovi, kterého jsem nedávno potkala a se kterým jsem se domlouvala na kafi...no z kafe bylo pár svařáčků a na závěr panáček..bylo to fajn. 🙂

lenkacar
19. led 2011

@jara proč to nevyfotíš? já bych se na ten účes ráda mrkla ..když jsi tak odvážná ,musíš být i vnitřně silná ,jen o tom nevíš .. 😉 já bych to viděla na léčení štítky proložené ketem 😀 ,žádné prostoje 😀 😝

lenkacar
19. led 2011

v práci jsem se měla docela dobře ,samý normální lidi chodili ,takže v poho..když jsem viděla tu chcíplotinu za pultem ,tak kdoví jestli nepůjdu i zítra ..měla migrénu jak bejk a večer volala ,že má zimnici .. 😝 ,to se jí vyrazila ta dobrota asi 😀 😝

lenkacar
19. led 2011

akorát jedna pipka mě tam trochu nasrala,tetička šla harantům koupit naušnice ,bižu a já stála jak druhá pipka za výlohou v krámu ,oni venku a dohadovali se 20minut ,které si vyberou ,máme je na nástěnce za výlohou ,kdyby to nebylo tak složité ,tak jsem tu nástěnku vyndala celou .. a ta jedna holka řiká ,asi musíme rychle ,ta pani tady čeká a ta pipka dospělá ,tetička ožralá ,táhlo to z ní si asi myslela ,že je neslyšim a prej ,,a co vona si počká ,, tak jsem si s úsměvem 20min. počkala,ty děti za to nemohly,že ona je kráva 😀 😝 Vyloženě jsem se v tý výloze cítila dobře 😠 ,každej čuměl proč tam jako jsem 😠

jara
19. led 2011

@lenkacar tak koukám, že si v práci taky užiješ.. 😀 jo, někdy jsou lidi na ránu a člověk se musí furt usmívat a dělat jako že je všechno v pohodě...to taky znám. 😉

co se týče účesů, tak na to odvahu mám...ale jestli to souvisí nějak s vnitřní silou, to fakt nevím. 😀 každopádně děkuju za povzbuzení...třeba o tom fakt nevím. Ale když si rekapituluju ten čas po revizi, tak nevím, jestli jsem se zachovala uplně spravně...asi jsem se moc litovala a nechtěla vidět, že jsou na tom lidi i mnohem hůř.

S tou fotečkou...uvidím, co se dá dělat...zkusím to vyfotit. 😉

lenkacar
19. led 2011

@jara no já jsem docela brzy vlezla na nějakou potratovou diskuzi ,kde jsem se dozvěděla ,že jsou na tom holky mnohem hůře než já a nebo stejně a že nemá cenu nad tim moc bloumat ,prostě se to děje a zase na druhou stranu jsem ráda ,jestli to nebylo zdravé ,že to odešlo v 10tt ,než déle ..nemocné dítě bych teda nechtěla ,takže spíš mě bolí ta prázdnota ,rozumově mám jasno proč se to stalo ..ale ted se těšim na plesy ,že si zatancuju hodim do sebe nějakýho lomcováka a potom si sjedu pro nanuky a potom se uvidí

jara
19. led 2011

@lenkacar líbí se mi, jak to bereš.. 😀

lenkacar
19. led 2011

to je jasný ,že jsi silná ..přišla jsi mezi nás? přišla ..tak vidíš ..akorát ti to trvalo trošku dýl..já doufám ,že se brzy objeví naše maci ..že se nezavře doma a nebude smutnit ..

pepek007
19. led 2011

AHojky holky zdravím vás tu takhle při večeru všechny 😉 nestihla jsem všechno dočíst 😒 každopadně Macinazíku to mě moc mrzí jak to dopadlo ☹(( to je opravdu nečekaný tohle a vypadalo to všechno, tak jak mělo .-((( ach jo takovýhle zprávičky jen sem vlezu 😒

lenkacar
19. led 2011

@jara no ,ale mám teda jako strach páč čekam porevizní mrchu a 28.1.jdu na první ples ,tak doufám ,že se mrcha jedna nerozjede zrovna ve víru tance ..abych pak nebyla za krvavou mary 😠 čekam ,že to bude asi síla

pepek007
19. led 2011

@lenkacar Len nejmenuje se ta hra jak hraje manžel Farmville? :o))) já jsem jeden čas pařila něco podobnýho ale bralo mě to jen týden cca :DDD fakt závislost a o ničem 😒 jooo a tu kombuchu naloženou v mléku má náš soused už asi 4 roky a taky si to moc pochvaluje 😒

lenkacar
19. led 2011

@pepek007 ahoj pepíčku ..jak se máš takhle při večeru? vladís čumí na comeback a pak tady zase začne hekat a funět nervozitou ,že nemůže sklízet úrodu ,tak to musim stihnout všechno 😉

pepek007
19. led 2011

Jinak zdravím všechny nově příchozí tváře 😉

lenkacar
19. led 2011

@pepek007 kombucha? je to tibetská houba a ted někde hnije na poště 😀 😝

lenkacar
19. led 2011

hra se jmenuje farmerama,mě to přijde jak pro malý haranty 😕

pepek007
19. led 2011

@lenkacar Leni pořád stejně novýho neni nic max jen to, že na mě něco leze pač nemůžu bilestí ani polykat a bolí me hlava takže jsem na Coldrexu s šálou kolem krku a s teplejma lyžaskejma podkolenkama na nohách jak je mi zima 😒 to počasí mě pěkně krká 😠