• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@pepek007 ale to seš docela modelka :grinning:
19. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni, já porevizní mrchu měla asi nejlepší mrchu v životě...bez bolestí, naprosto v poho. Asi trochu kompenzace za ty dvě revize.

@lenkacar noo jak jste se tu bavily o tej houbě jj kombucha se jí říká nebo jak :DD no nevim já to jednou ochutnávala a jako nijak mě to nenadchlo ale jem prý hodně pomáhá no :unamused: hnije?? :DD jakto? :grinning:
mě nebyla v životě větší kosa jak těch 10tt
@lenkacar jj a těžká :DD se mi tu směje i klika od wc jak vypadám njn se toho musim nějak zbavit :angry:
19. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 je to velká cestovatelka ..putuje směr baronek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,neni ta kombucha něco jinýho? neni ve sladkým čaji? tohle je v mléce a dělá kefírek
19. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj tak to je něco podobnýho jako ten Farmville taky se tam sklízí mrkev sází plodiny kupuješ zvířata hlídáš si čas sklizně a za to máš body atd. joo chujovina a totálně fakt o ničem a děsně na tom pak zavíslíš :unamused:
19. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 furt lámu vladíse na nějakej zdravotní zásun a on nic ..nereaguje ..bolí ho noha ,bolí ho břicho ,pak má zácpu a já nevim co ..asi mu koupim nějakej zájezd do kremáče ,aby si to tam vomrknul ..
19. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já při ms po revizi (měla jsem dvě) hrozně slabě krvácela a doktor říkal, že je to tím jak snesli tu sliznici. Tak se neděs.
19. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@provence někdo azse říká že masakr ,ale já spíš čekam masakr ,jak to ve mě zbylo ,řekla dokyna ,že se to dočistí s MS,už několik dnáí cítim jak se na mě chystá ,ale ještě to nepropuklo ,to jí poděkuju až mě překvapí na parketě..
19. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo tomu se říká zákon schválnosti.
19. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ty jo tak co to měl soused??On měl taky nějakou houbu v mlíce dolejval to menil to a jedl ale mi říka, že je to kombucha pokud si to teda nepletu s něčím já :angry: :angry: teď jsem zagůgůovala a ono je to fakt asi něco jinýho ta kombucha no jo ale on to měl taky v mlíce??? Počkej zítra až ho potkám, tak ho vyzpovídám co mi to věší za bulíky na nos :grinning:
19. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prozradte mi někdo proč někdy se ukáže ,že ty překlepy jsou opravit a někdy ne?kdo to jako vyhodnocuje ,ted tam mám chyby jako prase a oprava nejde :angry: ,jo a s tou farmou já to asi nějak nechápu jak na to vznikne závislost ,,taková ujetina
19. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar by jste měli někam vypadnout na dovču Leni aby jste se sobě neodcizili a nepřestali se bavit a žít každej svůj život atd :unamused: bych vyjela někam do termálů - je jich všude mrak a prospěje to teďka v zimě vám oboum i pro tělo něco uděláte :wink:
19. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 protože to asi nezná soused a neví ,že je tohle vzácná houba tibetská :dizzy_face:
19. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si s ní dáš alespoň taneček... jéžíš, já bych tak šla na nějakou akci, pěkně se pobavit a pořádně se opít. :wink:
19. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar u mě vim kde je chyba :D mám moc dlouhý nehty jen jsem líná je ostříhat a jak tu mám ke všemu přítmí jakoby, tak vysekávám chyby :unamused:
@pepek007 jo vladís jede v únoru od práce na 14dní chlastat minerály do karlových varů ,přibalim mu mega ruský slovníček ..
@lenkacar lempl to je jako když neví co doma má :angry: :grinning: však já si ho zítra podám :sunglasses:
19. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já taky vim kde je chyba ,jsem moc rychlá a než to přečtu tak to odešlu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, termály s manžou taky plánujeme... :slight_smile:
19. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 podej si ho ,se ví..a dej mu pěknou přednášku a když se bude bránit ,máš nehty
@jara my taky :wink: a kam jezdíte? :wink:
19. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara já to jednou ochutnala ,no nevim ,myslim že je to takovej gutalax..blé ,14dní bych to pít nechtěla
19. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim jde se sklízet ,papa a zítra ..pusu všem
19. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar foe si piš zejra až půjde se psem, tak je jen můj neřád jeden :DDD jen aby to nebylo nějaký marihuhanový doupě s lysohlávkama a mě tu krmí kombuchou :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar pa pa Leni a dobrou noc :wink: já pomalu taky mizím je mi bídně tak jdu ležet :cry: hezký večer všem přeji :wink:
19. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 nejezdíme pravidelně...letos bych ale chtěla zkusit termály v Maďarsku...je jich tak hafo a za dobrý peníz. I to ubytování v apartmánech vypadá dobře.
19. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek