• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
koukám, že se to chce všechno rozprchnout...tak já jdu koukat na TV...dobrou všem. :wink:
19. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jen načuhuju a koukam při tom na výměnu manželek ..už jsem to jednou viděla ,ale tenhle díl je dobrej
19. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tomu věřim ,že se chcete někde vystavovat chcíplotinky 40kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já už nechodim ani na veřejné koupaliště :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mohli jsme jet s vladísem od vojáků do německa ,ale já se tam s některýma znám a oni mě vidět teda v plavkách nemusej ..na djerbě jsem i kozu vytáhla,ale tam mě nikdo nezná ,ale přišla nějaká zapisovatelka ,asi mravní policai a ta řvala až se palma třásla :confused: takl jsem zase kozu zandala a jela jsem domu s neopálenýma .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a dali jsme si na ulici pusu a za náma trounbebí žikam ,,jakej kretén,,a oni to policajti ..a mávali rukama,to se taky nesmí .. :confused:
19. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Devčata já než se sem dostanu a dočtu vás tak jste všechny pryč.
@lenkacar Tak ty jsi na djerbě pohoršovala domorodce? A v práci si stojíš ve výloze,v nějakých podnicích za to dost platěj.Dává ti šéfka dost?
19. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar Když Vladíse nezlanaříš normálně,tak si musíte zahrát na farmu i doma ,když ho to tak baví. Ty budeš jalovička v říji a on býček. :wink: :wink:
19. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jara opravdu otěhotněla přirozeně :wink:
19. led 2011 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@ira13 to je nápad ,to bych si musela asi nasadit rohy .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a i jemu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nevim jestli by prošlo :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no v tej výloze to nebylo nic moc,ale aspon tam nejsou mouchy a pavouci jak v létě ..ale máš pravdu ,neplatí moc ,měla by přitlačit ,dneska za ní zase beru dopoledne ,ještě neni cajk
20. led 2011 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
a na dovče jsem nikoho pohoršovat nemínila ,chtěla jsem si opálit svojí vlastní kozenu .. :confused: když jsem pak viděla v čem se ty blbky koupají tak jsem se přestaal divit ,se dim jen tomu ,že vůbec evropany pouští do tý svý země ..mě už tam znova neuvidí teda ,špína ,smrad a člověk by tam zdechnul hlady a zta koza ..to byla ta poslední kapka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vlastně předposlední ,poslední byla rozbitá vodní dýmka co nám chtěl jeden prodat :angry:
20. led 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar Tam chodí v zamotaný těch hábitech a koukaji jim jen oči?
20. led 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007
@lenkacar
Ahoj holky, tak jsem našla rozdíl mezi kumbuchou a tibetskou houbou. Kumbucha se dává do černého čaje a tibetská houba do mléka, obojí pracuje na principu kvašení, ale tibetská houba je prý zdravější :grinning:
Leni, v té výloze bych tě chtěla vidět :grinning: U nás v krámě je to někdy taky na pěst, když se potkáš s blbcem :frowning2:
20. led 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar to bude 28. 1. v alejích nablito, co???? Nás čeká ples příští sobotu, ale pokud bude KET, tak nikam nejdeme, ale to Fandík ještě neví, takže to musím psát potichu :astonished:
20. led 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@jara Do Maďarska do termálů jezdíme už asi 7 let a maximalní spokojenost :wink: ti můžu doporučit nejvíc nejmoderněší, největší a nejnavštěvovanější lázně a to městečko Zalakaros - je to i cenově za hubičku, krásně čistounko a výtečnou kucyň mají ale celkově cenově jako u nás takže plně cajk :wink:
20. led 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek no konečně někdo kdo to rozlousknul díky kočko :wink: :grinning: alě mě fat říka, že to má v mlíce i jsem viděla jak to vyndaval takže asi spletl jen název nebo bůh ví v jakým domění co pěstuje :DD díky za objasnění :wink:
20. led 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zítra jdu do Artu na krev a ultrazvuk. ET byl 2.1. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Určitě dám vědět. Čekala jsem, že nám napíše alenadj jak dopadla a zatím nic......
Tohle je test, který jsem si dělala ráno, předtím už asi pět dní ne.
20. led 2011 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
paráda ...držím pěstičky at je vše kde má být
20. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 a jak se tam domluvíš?
20. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 přibliž mi tu cenu za hubičku jo? já nemám vůbec představu kolik to stojí se jet vakoupat do madarska
20. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ira13 jo na djerbě choděj zakuklený ,ale čumí jim ksicht to jo..ale vlasy ne,koupou se v tunikách s dlouhým rukávem a kalhotech a šátkem na palici ,to bylo na mě moc :grinning:
20. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ale chlapíci měli tílka a kratasy.. :wink: ježiš holky mě dneska upadne asi děloha ..myslím ,že nebudu mít tak snadný průběh porevizní mrchy .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,každopádně jsem ráda ,že už jsem doma z práce,úplně mi to stačilo
20. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek 28.1. nebude v alejích nablito ,leda v autě až pojedem z plesu ,ale mínim se maličko opít hnedka na druhý den :wink: jen tak na náladu ,doufám ,že zase nebudu bulet
20. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
čau ženy!...koukám Leni, že si tady sama taky vystačíš, což?? :grinning: :wink: Jak to bylo s tou prací...vyhodila tě šéfka kravka, ale stejně tam chodíš??
20. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepek007 ještě jsem konkrétní místo nevybírala, ale už by bylo asi načase. Akorát by mě zajímalo, jestli se tam dá dělat taky něco jiného než koupat v termálech. manžel by to nevydejchal, on je takový moc aktivní. Dá se tam třeba taky někde jezdit na kole nebo chodit běhat do přírody???
20. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@baixy krásný to pohled :grinning:
20. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@baixy Krásné / /,ať je zítra vše v pořádku. Dávali ti jedno embrijko nebo dvě?
20. led 2011 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
20. led 2011 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ira13 No dávali mi 3 :slight_smile: Dvě byly ny jedničku a třetí na dvojku, tak jsem řekla, že mu dám šanci. Ostatních 5 bylo nepoužitelných.
20. led 2011 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@baixy to rozmrazili všech osm??? Tak to pochybuju, že ty moje tři všechna přežijou :cry:
20. led 2011 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@baixy jeje tak by to mohly být i trojky ?
20. led 2011 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek já měla 2 a obě krásná jako před zmrazením. Byly v mrazáku od listopadu. Nevím jestli to má vliv.Jak je máš dlouho zmražená?
20. led 2011 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Ja jsem byla na ET a ne na KET, byly čerstvé :slight_smile:
20. led 2011 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek