ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
21. led 2011

@baixy tak to vidíte ..ze 3 jedno .. a pak si dej jedno vid ..to je takovej risk.. 😕 ,zatim gratuluji

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 v poho ..až tu budeš dýl tak budeš vidět ,že mám občas takové výchylky ,že je mi to líto ,že nemáme hezký vztah jako jinde .. 😉

baronek
21. led 2011

@baixy gratulace veliká 😀 Já tam byla ráno sama a vzal mě Michálek, toho mám radši 😀

lenkacar
21. led 2011

Eliška je hezké jméno já chtěla Ellen a vladís chtěl Nicol

baixy
21. led 2011

foto

baixy
21. led 2011

Nejde nahrát....

baixy
21. led 2011

@lenkacar Jo, jo, řekne se tři a ono jedno....

lenkacar
21. led 2011

@baixy mě to taky nešlo a druhý den to pak šlo normálně

baixy
21. led 2011

@baronek Jo, Michálek toho víc nakecá 😀 Ale to už bylo jedno, s ultrazvukem to umí oba.....

pepek007
21. led 2011

@baixy tak to velká gratulace k mimískovi!! 😵 😵

baixy
21. led 2011

@pepek007 Děkuji 😵

lenkacar
21. led 2011

já mám ráda oba ,ale špička se musí víc pobízet k vysvětlování

pepek007
21. led 2011

@lenkacar no každej máme nějakej vztah který může být někdy pro jiný nepochopitelný a zvláštní ale je to každého věc přeci 😉 alempokud vám to takhle vyhovuje a je to pro vás jak píšeš, tak normální a v pohodě, tak neni vůbec co řešit 😉 jj jasnačka okolí si určitě zvykne a já s tím taky nebudu mít žádný problém 😉

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 já ani nečekám ,že to bude za mě někdo řešit ,spíš si tak ulevuju ,jako kdybych kecala s kámoškama 😉

pepek007
21. led 2011

@lenkacar Ellen se tedka dává docela dost Ella Elen i Ela s jedním L :o) je to pěkný jméno 😵 taky teď jedou docela i Kristýnky a Verunky - jsou jich plný jesličky teda 🙂 Nikolka a Natálka taky nejsou špatný 😀 i když třebas taková Karolínka taky neni k zahození 😵 ale u nás je Eliška jasná jen když by to byl chlapeček, tak to nemáme ani jednu variantu :o)

lenkacar
21. led 2011

spíš je to konstatování momentální situace..nečekám rozhřešení ,ani pokyny co mám dělat .. 😎

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 já chtěla Adámka .. 😵 Nikolku jsem právě nechtěla ,páč to byla jakási jeho láska ..on by mě taky nedovol dát nějaké jméno bývalého ..na památku 😀 😝

lenkacar
21. led 2011

koukaly jste ,že připravujou zákon ,že může za tebe v přímé linii odnosit mimíse příbuzný? to by se možná pár lidem změnil život k lepšímu

pepek007
21. led 2011

@lenkacar Ok Leni od toho tu taky to téma je aby se tu probralo úplně všechno jak pocity, tak zkušenosti, tak nálady ať dobrý nebo špatný chmury ale já jsem v tomhle docela uravřenej člověk vůči cizím a tak nějak jsem zvyklá chánit si svý soukromí nic víc nic míň 😉 někomu to hodně pomůže zanadávat si tady s kámoškama protože nemá jinou možnost jít s tím dotyčným na kafe např a já tomu jedině fandím 😉 a než to držet v sobě, tak to je ideální prostředek na tohle a nejen na to 😉

pepek007
21. led 2011

@lenkacar nooo jména po bývalých bych asi taky nezkousla 😉 to souhlasim ...ať je to fér a oboustranně 😉 ty vzpomínky budou pořád v člověku a přenášet to na děti je na prd 😝

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 taky si to myslim,já nemám kamarádky kterým bych to chtěla říct..aby to nevěděl každý ..tady jsem inkognito a holky tu mám ráda ..některé dokonce moc ráda ..

pepek007
21. led 2011

@lenkacar jj dneska jsem to četla na seznamu taky 😉

pepek007
21. led 2011

@lenkacar to jsi napsala moc hezky Leni a mluví to za vše 🙂

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 tovíš to jako ne ,aby na holku volal ,,nikolko ,, a u toho se rozplýval jaká měla tamta vlásky apod..to nee 😠 něco neutrálního ,aby to neměl nikdo s ničím spojené 😉 jsem zvědavá jestli my tohle budem někdy opravdu řešit ..chvíli jsem měla pocit po tom potratu ,že jsme se sblížili ,že mě podržel a,el jak jsem začla být silnější tak je to zase ve starých kolejích .. 😠 to dítě prostě v tom vztahu chybí ,co se dá dělat

pepek007
21. led 2011

@lenkacar no a jaký máte vy možnosti teďka dál? Ketík co jsem pochopila, tak na jaře a potom? Další IVF? Já so myslím, že všechno más svůj čas a všechno se děje z nějakýho důvodu pro všechno je vysětlení 😉 a v tomhle to asi uchvátat nejde ....jasný dítě ve vztahu chybí o tom žádná hodně lidem to pomohlo a manželství bylo pak úplně v pohodě ale i si nějaký lidi mysleli, že dítětem vztah zachrání a stejně pak bylo po vztahu proto si myslím i jak jsem ráno psala, že by si měl jeden člověk vážit toho druhýho v jakýkoliv situaci a navzájem si pomáhat podporovat se a ne že jen když se něco stane tak jo a pak zas nic a je to jen o tom promluvit si a pokusit se něco změnit co komu na kom vadí a pak třebas to mimčo přijde samo 😉 třebas blbej názor Leni ale já si myslím, že na to něco je prostě 😉 každj má nějakej vztah ale taky nějakej automaticej základ tam být musí jako důvěra respekt láska vzájemný porozumění a to když neni, tak si myslím, že to ani 10 dětí nezmění 😉

lenkacar
21. led 2011

jsem asi taková drsnější povaha ,že dokážu říct ,že mě tohle sere a tamto ,ale zase si ulevim a jsem v pohodě ..taky jsem žila ve vztahu kde bylo moje nejhorší slovo ,,blbec ,,když mě vyhodil brambůrky z okna ,abych nejedla a nebyla jsem tlustá,chichi ,když si vemu že jsem měla tehdy 60kg ,tak se musim smát ,dneska mám o 20kg víc a už si nedávám na pusu zámek..a je mi líp,stejně si našel milenku a co ..já se asi hodně změnila ,řekla jsem si ,že už nebudu ta pitomá putička ..co odevzdaně čeká doma a blahořeší chlapa jakej je úžasnej ..už to nedělam

baronek
21. led 2011

@pepek007 deset dětí to nezmění, ale jedno vytoužený možná jo .... 😀
A ty jdeš kdy na ket??? A proč jste vlastně měli IVF? Kde je problém??? My máme třeba azoospermii 😝

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 já si ho vážim a mám ho ráda ,ale občas mě staršně sere .. a dítě by u nás muselo asi zaklepat na dveře nějaký cizí,jinak nepřijde samo ..nemám fukční vejcovody takže ..

pepek007
21. led 2011

@baronek Baronku tak to ja sama ještě nevím dala jsem si jen kritéria, že nejpozději do května nejdříve kvůli unorove 14 denní dovče mimo ČR to stihneme na březen takze jeden z těchle měsíců 😉 takže jsem pomalu ale jistě začala pátrat kolik nás to bude stát jaký jsou šance zkušenosti úspěchy atd než se tam s nimi jen dohodnu na datumu a jdeme do toho 😉 idealní bybyl duben 😉 ale do toho se stěhujeme za měsíc cca do novýho takže bych to ráda zmákla než cokoliv podnikneme abych pak byla v klidu a odpočívala a nestresovala se taháním krabic a stěhováním 😒 a teďka jsem ani prášky nevysadila půjdu rovnou nan Ket stejně jako jsme nezkoušeli žádný IUI ani jiný pokusy ale rovnou IVF - no u mě težko říct, kde je problém resp zda je ještě nebo byl ..něco našli na imunu a pak na genetice nějaký mutace takže je to řešitelný ale otázka zda to vyjde ten ketík no 😒

pepek007
21. led 2011

@lenkacar Leni v tom případě musí už prostě vyjít na jaře ten Ketík na tuty!! 🙂 ale aby ses nedivila a nezadařilo se přirozeně náhodou i zázraky se dějí když už clověk nedoufá ani s tím nepočítá a nebyla by jsi první ani poslední 😉 jj drsoňka to jako jseš to klobouk dolů Leni ale pokud tě život naučil a ty nechceš bý jako dříve, tak je to pak ideální stav 😉