ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 tak to teda fakt nechci být jako dřív ..akorát se mnou každej chlap zametl a ještě vytřel .. 😝

pepek007
21. led 2011

@lenkacar njn jasný když jsi si to nechala líbit 😒 ☹ já vím ale asi bylo hodně věci jiných dříve asi jako u každýho z nás ..se ponaučí a jde dál do dalšího vztahu a už je jinej ví na co si dát bacha co se nenechat líbit atd 😉 hlavní je, že se máte rádi ať to mezi váma probíhá jakkoliv hele a každkýmu je do toho houby 😉

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 ok ,tak už to neřeš jo,?radši mi napiš co jsi dneska vařila a kam se chystáte na dovču

baronek
21. led 2011

@pepek007 jaký mutace??? Já mám taky nějakou, na jedné alele, ale moc tomu nerozumím. Na imunu jsme nebyli a tam vám nic nenašli? to odhalí asi nejvíc, myslím ....

pepek007
21. led 2011

@lenkacar woukej 😵 já dneska nevařila nic máme vařeno ze včerejška od babi a to svičkovou 😉 take dneska dojídáme ... Leni letíme na Malorcu za sluníčkem 😉 načerpat energii a odpočinout si a zrelaxovat celkově a pak na podzim - září dáme asi právě ty termály v Maďarsku nebo přes léto skáknem jen do Chorvatska nebo Itálie uvidíme ještě co bude a nebude to je ještě daleko 😉 proto Ketík musí být až po tomhle všem + stěhováním 😠 🙂

pepek007
21. led 2011

@baronek ty jo ono se to nějak píše odborně ale jinak se tomu říká Leyden myslím 😉 hele já tomu taky vůbec nerozumím jen vím, že to mám a že to neni nic vážnýho že někdo s tím žije x let a pohoda a někomu to může způsobit potrat nebo trombozu atd. Ti víc řekne hematolog ne pokud ti to taky našli 😉
No imuno asi zásadní je to jo ale tam stejně všechno řeší Prednisonem a nesexem na nějakou dobu 😉 hele na imunu každýmu něco najdou když ne nic i imunem, tak třebas blbý spermio např :DDD

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 na toho leydna si taky brala ten prednison? 😕 já bych ho taky měla jíst ,ale nedělá mi dobře

baronek
21. led 2011

@pepek007 taky bych letěla k moři 😀 Letos mi musí ale stačit dovolená na Slovensku o Velikonocích s manželem, tchýní a tchánem 😝 Budeme bydlet u jejich příbuzných a objíždět rodinu, takže jediná výhoda, která z toho plyne je, že moc neutratíme 🙂 A když se zadaři a do té doby budu 2 v 1, tak budu celý týden navíc řídit a koukat se, jak pijou tu hnusnou smradlavou borovičku 😀

baronek
21. led 2011

@lenkacar vůbec nevím, co prednison je, já po ET měla pouze crinone a listovku 😲 a teď je divný, že mi ještě nic nenasadil ....

lenkacar
21. led 2011

@baronek tam se pije borovice, ty jo tajk to nemusim..manža je zase ujetej na zelenou ..tlamolep 😀 😝 já jsem pivař

pepek007
21. led 2011

@lenkacar ne ne ten jsem brala celkove v Caru mi ho nasadili 😉 na Leydena to nebylo - listovku jsem brala taky 😉 na toho Leydena nic to si mě jen hlídal hematolog 😉

lenkacar
21. led 2011

@baronek já přemýšlim ,že si koupim calibrum baby plan místo listovky

baronek
21. led 2011

@lenkacar já piju teda všechno co teče, ale něco jako např. zelená mi ve velkém množství krká 😝

baronek
21. led 2011

@lenkacar to jsem brala před 2,5 lety, když jsme se začali snažit, ale pak mi to přišlo jako vyhazování peněz 😎

ira13
21. led 2011

@lenkacar než počurám papírek můžu doufat.Ty jsi slamněná vdova ? vyrazíš na dámskou jízdu a budeš flámovat celý víkend?

pepek007
21. led 2011

@baronek tak to je paráda ne? :o) Ušetříte a ještě budete s nejbližšíma 😉 na Slovensku je pěkně 😉 my jeden rok letíme vždy někam za sluníčkem a další rok jen něco lážo plážo kousek od Čr na pár dnů to nijak nehrotíme 😉

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 a jak si tě hlídal ? to nemůže poznat přeci když jsi byla v těhotenství ,že se něco neposere .. to tě dost ohrozil ,když ti nedal léčbu ne,

pepek007
21. led 2011

@baronek fuj zelená éé vodka taky brrrr :D já mám ráda ty tlamolepy lepící se když už :D

ira13
21. led 2011

@baixy Gratuluji k miminku. hcg pěkné.

lenkacar
21. led 2011

@ira13 no jasně už mám záložní plán..v půl 4 skočim do vany ,do kabely 10 vložek a vyrazím taky ..

baronek
21. led 2011

@pepek007 s nejbližšíma???? Já o nich v životě neslyšela a Fanda je taky nikdy neviděl 🙂 Jeho mamka je od 18 let v ČR 😔

baronek
21. led 2011

@lenkacar a kam půjdeš??? Já dneska nikam, budu sekat latinu a navíc jdu zítra do práce 😀

lenkacar
21. led 2011

@ira13 konečně se to někam pohne tady ..bude zase nová fotečka a naděje .. 😉 ,dneska se nám někde toulá jara ..

pepek007
21. led 2011

@lenkacar no práveže ne ten leyden je vysoká srážlivost krve a nejvěší riziko je v druhým trimestru 😉 takže jsem 2x do měsíce chodila na krev a doplňovala železo 😉 navíc můj gyndař mi vždy dělal UTZ radši zda je vše ok takže se nebylo proč bát 😉 8 let jsem braha Ha a nic to se mnou nikdy neudělalo takže nebyl důvod aby teďka jo přeci 😉

lenkacar
21. led 2011

@baronek tak to bude seznamovací dovolená ..aspon bude prča 😀 😝

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 já o tom moc nevim,jen něco si pamatuju ,že holky ředily krev nějakýma injekcema ..fůj to bych nechtěla každej den píchat ,mám strach z injekcí ,to bud ráda ,že jsi tomu ušla ..

pepek007
21. led 2011

@baronek počkej ale je to rodina ne? 🙂 jo já neveděla, že jako až tak moc neznámí vůči sobě budete :o) ale bude to přes tchána tchýni atd jak píšeš takže rodina njn pravda asi ne nejbližší 😖 😵 a jééé no alespoň se konečně poznáte :D

ira13
21. led 2011

@pepek007 myslím že na leydena děvčata píchají Fraxiparin na ředění krve,aby se neudělala trombóza v pupečníku.

baronek
21. led 2011

@pepek007 jo jestli myslíš nejbližší takhle, tak to jo, já myslela ty co budeme objíždět a navštěvovat 😀 ale pořád je to jiný než kdybych jela s našima 🙂

pepek007
21. led 2011

@lenkacar já je měla jen před porodem asi týden necelej 😉 a po porodu taky cca týden ..nevim jak jsem si píchala při IVF injekce, tak mi to ani nevadilo 😒 no asi jak kdo píchá nabízeli mi to ale já odmítla i hematolog řekl, že si nemyslí, že by to u mě bylo třeba ale pokud chci, tak že mi to rád napíš proto jsme se dohodli, že nebudeme ale budu tam pravidelně docházet a co jsem tam v čekárně čekala taky s těhulema co měly to samé, tak taky nepíchaly snad jen jedna takže je to asi hodně individuální 😉