• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar tak 6 vajec stačí, hlavně, aby se všechna oplodnila :confounded:
24. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla mrazáčky víš .. :cry: no držím jí pěstě ..jinak dyt tady ten koník zase dneska nejede tak když jsem chtěla přijít tak jsem nemohla .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni! :slight_smile:
Jé soráč, já měla celou dobu na mysli ICSI metodu né PK. Máš pravdu..PK je 2700, ale ICSI je 8000,-!
24. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus zase to nejelo ..jo icsi 8tis. to jsme měli pokaždé .
24. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já icsi měla taky a myslím, že je to lepší ....
24. led 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme to chtěli..měli jsme špatné sperma tak proto
24. led 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar my zase, aby byla jistota, že se něco oplodní, když to celé stálo tolik peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A kde máme Iru??? Nepsala, že bude dneska testit?
24. led 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek nevim..měla testit ? psala že se bojí ..tak nevim..jara a kde děláš?že taky o víkendu..
24. led 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar aha, to se jí ptala baixy jestli dneska ráno bude testit, už jsem to našla :grinning: stačilo by, abych dočítala pořádně a pak tady nedělala chaos ...
24. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jojo začni si číst i na jiných diskuzích a dočteš se takové věci ,že budeš zírat :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jo, ale bohužel máme takovej stav, že si každá můžeme psát co chceme a kde chceme :grinning:
24. led 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no děsný drby čoveče ,děsně mi to baví .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no vidíš, třeba na nás objevíš nějaké tajnosti :grinning:
24. led 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaké problémy s přípojením...tak jsem si mezitím udělala kafe a pověsila voňavoučké prádlo.. :wink: dnes jsem měla uklízecí náladu.
24. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni, pracuju v takovém nóbl hotelu...jsem moc spokojená. :slight_smile:
24. led 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara tak mi trochu té uklézecí nálady pošli :grinning:
a pracuješ jako recepční?
24. led 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zdravím vás tu všechny po víkendu :wink: jsem se konečně dostala k pc a našla si chvíli nakouknout a dočíst kousek :wink: tam je dneska tak krásně, že se mi nechtělo ani domu :dizzy_face: ideální zima :sunglasses:
Já pořád čekam MS už třetí den a někde se toulá :angry: :angry: jsem vysadila popvé tenhle měsíc od porodu Ha a koukám, že to mám nějaký rozhašený chjo a já na ní čekám hlavně z důvodu abych hnedka zavolala do Caru a naplánovali jsme Ketík asi fakt na ten březen už zkusíme ho :confounded: njn ale s tímhle příspupem mojí MS ti bude zadlouho
:angry:
24. led 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jj pracuju na recepci...kde děláš ty??
vysílám vlny uklízecí nálady...cítíš takové lehké brnění?? Tak to je ono. :grinning:
24. led 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara já jsem tak něco jako účetní a uklízečka dohromady :grinning:
To brnění cítím, ale myslela jsem, že je čas jít domů a do postele :slight_smile:
24. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 MS se srovná
24. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek do kolika děláš?
24. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no jako bylo by to moc fajn a na místě :angry: a já bych to velice ocenila :slight_smile: břicho mě pobolívá jako na Ms takže možná už klepe na dveře :o)
24. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara do pěti :sunglasses:
24. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 a nemůžeš být březí? :grinning:
@pepek007 tak to nejspíš přijde brzy :unamused:
@baronek tak to máš za pár...Tobě je 29? Jak dlouho se snažíte, jestli se můžu zeptat??
24. led 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara už je mi třicet víc jak týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: snažíme se 2,5 roku a v červnu 2010 jsme byli na první konzultaci v ARTU
24. led 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara No jako silně pochybuju když máme první mimčo z IVF, tak že by druhý šlo přirozeně a hnedka jak vysadím Ha abych dala tělu oraz před ketíkem březnovým :wink: na zázraky fakt nevěřím a iluze si nedělám už vůbec :wink: takže prostě jen tělo má zmatek po vysazení a co nejdříve dorazí :wink:
jj Baronku přijde :wink: já jí i chci abych se pohla konečně někam dál :wink:
24. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, loučím se, zítra jsem tady jak na koni :grinning: pokud tedy nezapadáme :sunglasses:
24. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek a jak to všechno bereš? Mě přijde že čím déle se snažíme, tím víc jsem s tím vším smířená a taková klidnější. Hlavně si myslím, že je lepší, když má člověk kvalitní vztah, než mít dítě s manželem na ránu. Pořád si to připomínám a jsem vděčná za mého chlapa. Nevyměnila bych ho za dítě ani za nic.
24. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek