ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
27. led 2011

tak zatim jdu papat do restauračky

provence
27. led 2011

Tiše závidím Leni a přeji dobrou chuť

macinaz
27. led 2011

@lenkacar ta sada se vším všudy i s tou pecí stála 2000,- jsou v tom i třpytky kamínky pilníky no protstě vše co k tomu patří a byl k tomu i pěkně popsaný návod pro domácí použití pro začátečníky

lenkacar
27. led 2011

@macinaz tak to neni tak hrozný a v tom máš i typy?

lenkacar
27. led 2011

@macinaz a odkud to máš maci ?

lenkacar
27. led 2011

papáníčko bylo dobré ,ale jsem fakt přežratá 😝

macinaz
27. led 2011

@lenkacar jj jsou vtom i typy průhledné a bílé tady je stránka akce trvá do pondělí http://gelove-nehty-doma.cz/sada-na-gelove-nehty

duschankova
27. led 2011

@ira13 ahojky 🙂 dnes jsem volala na tel. 377 105 241 a na tomhle cisle ordinuje pani profesorka kazde pondeli a stredu. Jinak objednaci terminy jsou zhruba 3-4tydny to jsem se dozvedela dnes u pana doktora Michalka v CARU, ktery me tam poslal. Shodli jsme se na tom s doktorem ja mu to navrhla, ze bych se k profesorce chtela objednat a on mi odvetil, ze by me tam stejne poslal.

duschankova
27. led 2011

@provence ahojky mam tri cele krabicky budou tve za 150Kc. Kdyz budes mit zajem zaslu ti je. Ahoj Pavla

ira13
28. led 2011

Dobré ránko děvčata,
@lenkacar vše nejlepší,k narozeninám,hodně štěstí,zdraví a v březnu ať jsi březí 🙂 Jak jste s Vladísem slavili?

baronek
28. led 2011

🙂 Ahoj holky, všem vám děkuji za podporu 😀
Včera odpoledne jsem poctivně ležela a dneska budu taky, i když musím říct, že mě to nějak moc nebaví 😀 Fanda je se mnou taky doma, tak doufám, že se o mě bude starat jako včera, ale zatím to vypadá, že nebude ani vstávat 😅
Leni, tak ještě jednou všechno NEEEEEEJ!!!!!!!!!!!!!!!

lenkacar
28. led 2011

díky holky moje 😵 ,jo večeře dobrá ,dali jsme 2 piva a šlo se na dirty dancing k telce,vladís teda k poči ..ted je doma a jde mi k narozkám koupit calibrum baby plan ,rifle už mám doma taky .. 😉

baronek
28. led 2011

@lenkacar to víš, vitamínky jsou důležitý 😀

ira13
28. led 2011

@baronek Pěkně si toho uřívej a odpočívej,když se Fanda stará. Kolikabuněční byli embroušci.Jsi vlastně 4v1 tak ať se aspoň 1 udrží do porodu.

lenkacar
28. led 2011

@baronek no je to jinak drahý tak jsem to pojala formou dárku 😉

lenkacar
28. led 2011

@ira13 mrcha není?na krev skákneš kdy?

ira13
28. led 2011

@lenkacar Koukám že začínáš přípravu na mimi.Zobej vitamínky ať mají v březnu co papkat. 😀

lenkacar
28. led 2011

no já spíš musim..kvůli tý mutaci ,nevstřebává se mi listovka a béčko..taky mám věčně afty a něco na tlamě .. 😠 ted už se nemůžu 14dní zbavit aftu ,furt to bolí jako prase..třeba mi to pomůže 😉 já předtim papkala acidofolan,potom baby a to jsem otěhu a potom došel, tak jsem přešla zase na acidofolan a možná to nestačilo..nevim,je v tom taky béčko,v tom calibru je toho více,jak naznačuje už samotný název 😀 😝

baronek
28. led 2011

@ira13 jo teď jel s maminkou nakupovat a k obědu nám přiveze plněné papriky, které včera jeho mamka dělala, aby nemusel vařit 😀 alespoň nebude tak velký binec v kuchyni 🙂 jedno embryo je osmibuněčné a ty dvě sedmi.
@lenkacar já mám jenom listovku, calibrum baby plan jsem už taky brala, ale kvůli těm financím jsem to právě vysadila ....

lenkacar
28. led 2011

@baronek já mám ty 4kousky 6buněčné ,takže pánbůh s nima 😝

baronek
28. led 2011

@lenkacar to je taky super a jsou zamražený dohromady nebo po dvou???

lenkacar
28. led 2011

@baronek nevíš jak to měla martina? mě akorát napsala pár vět ..nevim kdy s ní budu,jen že jí dal co proto michálek ..po OPu hrozně krvácela a to měla 6 vajec a včera ,že jí to hodně bolelo ten ET ,že se nemohl trefit ..mě to taky jednou udělal.. a všici se divili co mě na tom asi může bolet .. 😀 😝

ira13
28. led 2011

@lenkacar Mrcha stále není.Bolesti břicha a zad jsou pryč.Do artu pojedu v pondělí,Honzík má odpoledku tak nemusím chvátat domu.

lenkacar
28. led 2011

@baronek sestra řikala že po 2 a co já vim jak to vymyslela embry.. 😠 jak jsou dohromady ztropim vyrvál to budou vidět 😠

lenkacar
28. led 2011

jinak z toho moudráku se normálně asi poseru ,hajzl roste průběžně 20let 😠 ,14dní zlobí a pak zase klid ..nebolí mě zub bolí mě dásen nad nim 😝 ,kdybych nebyla tak posraná tak ho dam vyjmout hajzla,stejně roste šikmo 😠

baronek
28. led 2011

@lenkacar Jo Martina tam byla dlouho i ta paní po ní, nějak se v ní šťoural, a když ti sestra mačká na břicho, tak je to asi hrozně moc příjemný, prej se tam nemohl trefit, ale co konkrétně to nevím 😢
zmražený budou určitě po dvou 🙂
@ira13 a testit jsi znovu zkoušela???? A Estrofen bereš? ten by měl MS zastavit, né???

baronek
28. led 2011

@lenkacar tak to mně nevyrostl ještě žádnej, ale sem tam mě taky třeba týden nějakej pobolívá, ale myslím, že už na svět nevykouknou 🙂

lenkacar
28. led 2011

@ira13 kouklaa jsem ,že bereš 3krát denně po 2 ,to mě taky mrcha nedorazila ..brzdil to utroš ..ale mě už bylo ten 11den fakt zle ,už jsem se modlila at se to rozjede a mě se uleví ,měla jsem děsné mrší bolesti.. a mrcha nikde

baronek
28. led 2011

😀 @lenkacar a co jsi měla včera k večeři??? Já hrozně ráda chodím do hospody jíst 😀 úplně si to vychutnávám 😉

lenkacar
28. led 2011

@baronek to bud ráda ,že je nemáš já mám 3,nemám se zubama problémy ,ale jak mi roste do tváře ,tak to občas zlobí 😒 ,já mám ze zubů fobii a z očí .. 😲 dodnes se mi zdá ,že se probudim slepá atd.. měla jsem hodně dioptrií a mám v budějcích v r.2000 odlaserované obě oči .. ☹ ,blé už bych na to nikdy nešla ,ale je fakt ,že vidim docela dobře