ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
28. led 2011

@baronek já taky ráda jim v hospodě ..dávám si furt jedno a to samé jídlo kolik let .. 😀 😝 okamžitě poznam změnu kuchaře 😖 ,dávám si čertovskou pochoutku s rýží ..to je kuřecí se zeleninou ..něco jako čína

baronek
28. led 2011

@lenkacar ale bez brýlí je to lepší, né? to by mě zajímalo, jak jsi vypadala s brýlema. Můj švagr na tom byl, ale někde na Moravě a nemůže si to vynachválit, ale jeho segra na tom byla taky a doteď na jedno oko nevidí, nějak jí to zkazili a neví, kde je chyba....

lenkacar
28. led 2011

@baronek ne ,že bysme chodili zas tak často ,ale když je nějaké výročí tak jdem 😉 dáme 2 pivka a jdem domu

baronek
28. led 2011

@lenkacar tak to já si dávám nejradši smažák 😀 Já vím, že je to divný, ale takovej smažák s hranolkama si doma neuděláš 🙂 ale když jsme někde na výletě, tak zkouším jejich speciality, vždycky si dáme s Fandou každej něco jinýho a pak vyměníme 🙂

baronek
28. led 2011

@lenkacar my sami nechodíme vůbec, neboj 😀 vždycky jenom s partou 😒

lenkacar
28. led 2011

@baronek já jsem se jim při tom prvním hnula ,hrozně na mě primář řval a přejel mi to do mínusu ,ono to teda nebylo nic příjemného ,ale myslim ,že mi to málo umrtvil,že to bylo tim ,na to oko jsem neviděla 2měsíce ,něco strašnýho ,pak se to začlo rozkoukávat ,ale dodnes mám na něm asi půl dioptrie a druhé mi umrtvili za měsíc víc a dobrý ,pohoda a taky na něj vidim dobře a hned co jsem sundala obvazy.. 😖 to je jasný ,že brýle jsou na prd v zimě hlavně ,nosikla jsem je 20let ,ale stejně se obdivuju já bebinka ,že jsem na to šla ..ty bolesti po zákroku byly docela 😝 😝 😝 😝 😝 😝

baronek
28. led 2011

@lenkacar ale máš pokoj a to je důležitý 😉

lenkacar
28. led 2011

@baronek to neni na furt ,až budu stará stejně skončim na brýlích jako každej jinej 😉 ,ale holka co si to nechala udělat v r 96 tak ta nosí brýle asi po 2 letech už ,..

ira13
28. led 2011

@lenkacar jo beru utrouš 3x2 a estrofem 3x1 to mrcha nedorazí.Před pár dny jsem si taky přála ať už se mrcha rozjede,chtěla jsem jet do artu hned jak jsem zjistila že tam je jen 1/,ale od včera bolesti zmizely ,je mi dobře,tak to nechám na pondělí.Test nemám ,myslím žet o nemá smysl.Bylo by to velké překvapení.

lenkacar
28. led 2011

@baronek dneska mě pozval bio otec na jídlo se divim teda ..tak myslim, že mi předloží to polední menu ve slevě víš ..když byl ui mě v krámu a já byla na PN tak mu šéfka řekla ,že čekám dvojky a on se mi měsíc neozval.. a potom jeho sestřnice potkala mámu a ptala se na mě a ta jí řekla ,že jsem o to přišla a za 3dny mi volal jaká je to škoda a bléblé..fakt divnej chlap ,je to znát ,že mě nikdy nevychovával .tak baronku to je schválně pro tebe a fandíka víš ..bio otec neni důležitej 😉

lenkacar
28. led 2011

jinak to je poprvé za mých 39l co mě někam pozval 😀 😝 třeba mi koupí i ten smažáček ..já ho mám taky ráda a je pravda ,že tak dobrej doma neudělam

baronek
28. led 2011

@lenkacar já vím, že bio otec není důležitej, ale pořád to v nás někde bude a nikdy nevíš, co z toho může být.
Fandy segra má taky dvě děti s chlápkem, který o ně nemá zájem, takže to mladší dítě vychovával od dvou let někdo jinej a spokojenost na obou stranách. Dokonce ho děti nezvou ani na maturák a stojí si za svým názorem, že ho nechcou vidět .....

lenkacar
28. led 2011

@baronek ale pšt nechci o tom nic slyšet 😉 bude to v tobě tak je to vaše..

baronek
28. led 2011

@lenkacar 🙂 😉 😀

baronek
28. led 2011

tak jsme byli s fandou na procházce a bylo to fajn, venku je fakt krásně, když takhle svítí sluníčko a teď jdu zase ležet 🙂

lenkacar
28. led 2011

@baronek já jsem byla na tom obědě ..bože to byl hnus ..ty čínani fakt neuměj vařit ,blé

lenkacar
28. led 2011

provenc dneska jsem ti to poslala ,bohužel to nešlo jako dopis ,prý je to na výšku víc jak 2cm ,budeš pro to muset na poštu 😒 ,je to tudíž doporučeně

baronek
28. led 2011

@lenkacar u vás číňani neumí vařit??? My chodíme na nudle do Tesca v ČB a je to super, rýžové nudle MŇAM 😀
Dneska se jenom cpu a myslím, že prasknu, celé odpoledne jsme koukali s Fandíkem na Přátele, jen zítra musím na tři hoďky do práce, ale budu jen sedět, tak je to v pohodě 😎
A "tatínek" byl přátelskej??

baronek
28. led 2011

holky, nemáte náhodou zkušenosti s podložkou na skládání puzzle??? Já dostala puzzle k narozkám a nemůžu ho skládat, protože Baronek by mi to roztahal, tak přemýšlím o té podložce, ale nevím, jestli to funguje tak, jak píšou ...

ira13
28. led 2011

@lenkacar Tak už víš kam na jídlo nikdy nepůjdeš? 😝 Mážná že ti to nechutnalo jen proto že jsi neměla příjemnou společnost.

ira13
28. led 2011

@baronek Jen papej ,když ti chutná.Nevím jestli je to hormonama nebo z nudy jak se válim doma ale pěkně jsem se rozežrala a teď nevím co s tím budu dělat. 😝

baronek
29. led 2011

Ahoj holky, tak u nás je krásně, že to zase svádí k procházce, ale nepůjdu, protože jsem byla dopoledne v práci a teď budu zase trochu odpočívat 😀 Večer je u nás bál a jsem zvědavá na Fandíka, kdy mě začne přemlouvat, že se tam zajde podívat 😉

lenkacar
29. led 2011

@baronek
@ira13 u nás je taky krásně, vyrazíme k mamce oslavit ty moje narozky .. 😉

baronek
29. led 2011

@lenkacar užij si to a panáka si dej i za mě 😀

baronek
29. led 2011

@lenkacar nebo radši dva, abych nekulhala 🙂

lenkacar
29. led 2011

@baronek panáky nepiju..byla to střídmá oslava ,víc jídla než pití ,jsem po včerejšku ještě pořád KO

baronek
29. led 2011

@lenkacar jídlo je taky dobrý, jestli se budu cpát jako poslední tři dny, tak se přidám do vaší skupiny "hrochů" 😎

ira13
29. led 2011

Ahoj,to bylo krásné sluníčko,ale jen za oknem, venku pěkná kosa.Asi všechny tančíte na bálech,že se tu nic neděje.Já nebyla celý den doma a nemám co dočítat.Dnes jsem se také přejedla , až mě Michálek v pondělí uvidí bude myslet že jde na kontrolu těhule. 😝 😀

lenkacar
29. led 2011

@ira13 my šli na pivko ,dneska žádnej bál ,ale jsme už doma ,jsem fakt po včerejšku pořád unavená

ira13
29. led 2011

@lenkacar Tak včera jste byli na bále a dnes se léčíš?