• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar :slight_smile: je plodnej rok, tak budeme plodit, až budou všichni šílet :grinning:
30. led 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no to teda nevim jestli bude někdo šílet..možná fandík až to budou trojky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj šílet radostí :grinning:
30. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar teď jsem řešila v jiné diskusi KET a ta jedna holčina si má píchnout ovitrelle a já neměla nic ani pregnyl ....
30. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele bobánku nechceš se mnou chodit? :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na nově založenou diskuzi těhotné i netěhotné po ivf?
30. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek cože ? já před ketem tohle taky neměla ..na co ..
30. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar takovou nabídku nemůžu odmítnout :grinning:
tak to jsi mě uklidnila, protože teď tam napsala další holčina, která měla pregnyl ...ale pokud Michálek uznal, že mám normální ovulaci, tak to podle mě není taky potřeba :grinning:
30. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já nepíchala nikdy nic ..ani vladíse :frowning2:
30. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhotné i netěhotné po IVF :wink:
30. led 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a proč bys měla píchat jako Vládíse??? To snad dělá on :grinning:
30. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já bych ho klidně opíchala kdyby to pomohlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bar já nakonec do fachy napůjdu ,vzdala jsem to ,po probdělé noci ,s plenou na krku a paralenem v hubě a namazanou hnátou se nebudu hnát do práce ,když nemusim ,bude mít na mě vztek ,ale mě jejích 150,-za to teda nestojí
31. led 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted volala,že jí to nevadí a hlavně at mi dožene prachy ,lístek na peníze jsem jí dala a nemám nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar je to tak lepší, když ti není dobře :slight_smile: a 150 ti dává za kolik hodin?
31. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
50,-na hod. :wink: je to hrůza já vim,taky se kvůli ní nemínim posrat :wink:
31. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to je opravdu almužna :astonished:
31. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: @baronek to je v dnešní době ..to si možná vypíská víc kluk co hraje na píštalu u kostela ..a ten tam chodí jen na 2hodiny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě od rána pobolívá břicho, ale není to ta bolest před MS, je to jako kdybych včera dělala padesát sedů lehů ....
31. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek martině prej neni nic ,akorát jak jí rozpíchal tak že krvácela ..
31. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já fakt nevím, proč mu to u Martiny nešlo, byla tam fakt dlouho :angry:
31. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek u mě to taky jednou bylo ,že se nemohl dostat skrz čípek ..je to nějaký moc uzavřený,asi jako u mě dneska cytologie ,to bylo něco podobnýho jsem myslela ,že vykvetu
31. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile:
Můžu se přidat ? Já teda do Artu teprve půjdu - ve čtvrtek. Snažíme se už přes rok a nic... Mudra mi hodila jen tak od boku Medocriptine, nic. Po mém naléhání mi v listopadu udělala horm. profil, že prý mám zvýšený prolaktin.. Ale nevim o kolik, nevim nic... Nic mi nevysvětlila, je arogantní... Tak jsem si zavolala do Artu a máme přijít s manžou ve čtvrtek - jemu udělají rovnou spermiogram... Jak jsem vás tak četla, tak to vypadá, že jste spokojený ? :slight_smile: Kdybych vám tu vadila, tak já zmizim....... :slight_smile:
31. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka vítám tě mezi námi a budu držet palečky. Na Art jsou různé názory, zvláště na embryologii, ale dr. Michálek je super, takže se ničeho nebojte :grinning:
1. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka ahoj proč bys mizela?každý nově příchozí je vítán :dizzy_face: ahoj baronku jak se máš? já ted vstala páč jsem nespala celou noc a kdyby šel net v noci tak tu čtete dneska asi slohová cvičení
1. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to ti bylo tak zle?
1. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek mě strašně bolí v krku,v tom oblouku bo co to tam je .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak vyfasuješ antibiotika a bude líp, do března se musíš dát do kupy :grinning:
1. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
víc už bych stejně nespala nejdřív vrtačka a ted se splašil pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek včera mi poslala šéfka mail ,kterej jsem vůbec nepochopila ,tak se nad tim zamysli se mnou .. at teda jako marodim co nejdýl a potom si vyberu tu dovolenou a potom nastoupim do toho nordblancu .. :confused:
1. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar bylo by to dobrý, kdyby to byla práce na celej úvazek, jinak né
1. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek