• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar a co to máš za sousedy, že takhle ráno pracujou??? a dělají hluk???
1. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to nemyslim ,podívej se jak je tam psáno o tý dovolený,já mám skončený prac. poměr k 30.12.2010
1. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no a bejvalej se mi stěhuje naproti do baráku což je tak 15m víc ne a huláká furt na mě z oken at mu zamávam..bože to mě čekaj věci
1. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar protože dokud marodíš, tak ti pracovní poměr neukončí a nedají ti zápočťák. Takže až ukončíš PN, tak si vybereš dovolenou a dostaneš potřebné papíry, abys mohla na pracák :sweat_smile:
1. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no hlavně, aby to mávání nevadilo Vláďovi :grinning:
1. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no ale mě vypršela smlouva já už papír o ukončení mám
1. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ten je na mrtvici ti řikam..oin chodí kouřit na balkon vladís a ten na něj čumí z okna .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a zápočťák ti dala taky???
1. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a chlapi se osobně znají?
1. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to prej až po marození,chtěla jsem tu dovolenou proplatit,nemám si jí kdy vybrat už mi skončil prac. poměr a ted marodim v ochranné lhůtě
1. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to je jasný že se znaj ..bejvalej tu se mnou bydlel a ted vláda .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vláda ho nemůže ani vidět :grinning: strašně na všechny žárlí
1. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak si ji necháš proplatit, až ukončíš PN.
To bude docela sranda, s chlapama ... :grinning:
1. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak mě může napsat ,že si jí vyberu ,ona je máklá snad a to zase chtěla at jdu do práce ,tak prej až budu zdravá tak v pátek a sobotui aspon..nebudu mít vycházky určo a bez nich nikam nejdu
1. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar bez vycházek radši nic neriskuj a za tu almužnu bych nikam nešla :astonished: ale zase každá korunka se hodí, co?
1. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je z plesu
1. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Děkuju za přivítání... :slight_smile: Ještě bych vám měla říct, že my už jedno dítko máme - 3 letý, to jsme měli hned.. Ale teď prostě ne, kdybych na něj skákala z lustru........................ :frowning2: Tak jsem moc zvědavá, co s náma budou dělat - jestli vůbec..... Taky už nejsem nejmladší, bylo mi 33..... :frowning2:
@lenkacar Tak já na pracáku jsem a žádná sláva teda... :frowning2: Nejlepší je, že já marodit jít nemůžu - můžu,ale nic mi nedaji. Když by se nám teď někdy povedlo otěhotnět, tak budu úplně bez koruny, páč je tam podmínka pracovat 270 dní - že jsem byla na RD, to nikoho nezajímá..... :frowning2: A práci nemůžu sehnat... Je to na pytel, ale hlavně ať nám pomůžou v Artu, s prachama se to nějak udělá.............. To musí mít příťa radost z bejvalýho... :grinning:
1. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka jo má manžel radost z bejvalého :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: toho nadělaj chlapi ..natáhnem provázek a můžem si něco posílat ..třeba v neděli v pekáči kachnu na ochutnávku a tak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Jo manža, pardon... :slight_smile: to ale neni špatný - pokud bejvalej dobře vaří? :grinning: Co se dá dělat - se kluci skamarádí.... :grinning:
1. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka já měla vždycky chlapi co uměli vařit ,zvláštní docela .. :wink:
1. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Závidim........................ Já nikdy.... :frowning2: Ale je mi to moc sympatický.... :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka a k tomu věku ..je ti tak akorát
1. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí

@lenkacar Je tady někdo se zvýšeným prolaktinem ? A ty jsi přímo z ČB ? :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka a když máš zvýšený prolaktin tak ti teče mléko z bradavek?
1. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Jé, ty jsi hodná................................... :slight_smile: Připadám si na 90.................. :grinning: A tobě je kolik ? Zajíček už fakt nejsem, ale žena v mém věku má prý taky svůj půvab.............. :grinning:
1. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nejsem z ČB a kdoví co mám zvýšenýho ,ted asi teplotu .. :wink:
1. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka no nevim jestli ti mám psát věk ,abyses nezvrhla .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: když se tak podcenuješ ,ale třeba ti to udělá dobře ..je mi čerstvých 39l
1. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar No, cosi mi kapalo z bradavek - jelikož jsme byli v létě se známou, která tenhle problém měla taky, tak jsem se mudře zmínila a ta - aniž by mi na ty prsa koukla řekla - jó, to by mohlo být tím a napsala mi ty prášky... Takže jsem je chvíli brala, kapat zdá se přestalo, ale jak mi konečeně vzala kerv, tak prý to mám zvýšený pořád.... :frowning2: Jenže já si občas dělám ovu testy a podle mně ovulaci mám - ona řiká, že nejsou přesný ... Ona se mnou vůbec nic neřeší, nevysvětlí, ještě mě sjela.... Už k ní nejdu, mám jí tak akorát... :angry: četla jsem na netu, že můžu i při tom uvču mít, ale vajíčka jsou nekvalitní a nechytnou se................ :frowning2: Tak já nevim.... Ale když mačkám, tak už nic neteče....
1. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka neboj oni tě tam srovnaj :wink:
1. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar A to mě potěšilo... :grinning: A ty máš jakej problém ? Já jsem přímo z ČB..
1. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek