ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
1. únor 2011

moje kamarádky 2 maj obě děti a obě vymačknou z prsou doted..ikdyž je pravda že martina ted taky jezdí do artu ..já nevymáčkla jaktěživ ani kapku ,ale měla jsem zase zvýšený progesteron

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar No mně by taky nenapadlo, že to může vadit.... Až ta známá - já jí fňukala, že furt nic a z ní vypadlo, že na první dítě ( už maji 2 ) čekali 3 roky................................... ☹ A je zajímavý, že ona prý žádný sekret z prsou neměla a vlastně nikdy nekojila - a stejně ho měla zvýšenej... Jenže jí dal mudr prášky a pak to bylo otázka 2 měsíců a byla těhotná... Ten progesteron to je dobrý k čemu ?

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka nevim jestli je k něčemu dobrej ..akorát vim že je ve druhé fázi při MS a já je měla pomalu pořád..museli mi i stopnout stimulku ,že jsem začla krvácet ,ale myslim ,že jsem už v poho..tak ted už jen tu teplotu 😀 😝

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar Aha, takže tebe už vyléčili a teď čekáš na zákrok? Tak to se koukej rychle vymarodit 🙂 Doufám, že jsou tam fakt dobří...... Ty a platila jsi hodně zatim ? Ta pani co mi brala telefon řikala, že se nic neplatí, ale já tomu moc nevěřim...

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka jo tovíš když ptáčka lapají .. 😀 😀 😀 jsou zákroky a vyšetření za které se neplatí a za jiné dle ceníku ..

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar Já jsem si to myslela...... 😀 No co se dá dělat, vi ď ? 🙂 Hlavně aby to k něčemu bylo.... 🙂 Musim jít, trošku se zcivilizovat a nakoupit - jsme zase nechutně vyžraný............. 😠 zatim díky za info a hezky se poť.... 🙂 pa pa

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka čus a zase přijd

lenkacar
1. únor 2011

baronku včera jsem měla houbu a byla výborná ..moc jsem si pochutnala .. 😵

lenkacar
1. únor 2011

na ten bolavej krk úplnej balzám..ty jo jsem do sebe zapomněla nasypat vitamíny ,doufám ,že se to nějak netříská ,abych nakonec neměla avitaminozu 😕

pepek007
1. únor 2011

Ahojky holky všechny vás tu zase zdravim po pár dnech na lyžích 😉 koukám nějakou novou tvář jsem zahlédla takže zdravím samozřejmě 😉 jdu teďka něco dělat mám tu mrak práce takže až bude časík, tak vás dočtu 😉 jinak doufám, že jsou tu samé pozitivní zprávičky 😉
Leni a kdy jdeš tedy na Ketík? Už to máš nějak naplánovaný? 😉

lenkacar
1. únor 2011

@pepek007 nazdáááár lyžařko..já jdu 7.2. na kontrolu,museli jsme jen odpoledne ,takže až tak dlouho..

baronek
1. únor 2011

@lenkacar na plese muselo být krásně 😀
@kaluka to máš fajn, že jsi přímo z ČB, snadno se ti bude docházet na kontroly .... 😀
@pepek007 to je dobře, že ses nám vrátila a nic zlomenýho 🙂

lenkacar
1. únor 2011

@baronek jo seděla jsem vedle šéfky a hodně jsme se nasmály 😀 a ten její a ten můj tam byli jak dva bubáci

lenkacar
1. únor 2011

s tim akontrolama to maj budějčandy vv poho ..u nás je to jeden velkej problém akce kolem mimina

baronek
1. únor 2011

@lenkacar takže šéfka je společenský typ?

lenkacar
1. únor 2011

@baronek šéfka nevim to byl první ples ..narvala se tam sama

provence
1. únor 2011

Ahojky holky, tak ležím v nemocnici a vypadá to, že budeme mít miminko o něco dříve než jsme mysleli.

lenkacar
1. únor 2011

@provence tak to sis ani nevyzvedla ty prášky .. 😢 v kolikátém jsi tt?

baronek
1. únor 2011

@provence myslím na vás 🙂

baronek
1. únor 2011

Tak jestli se embryjka chytli, tak před chvílí se určitě pustili 😝 Jedný holčině zůstaly v ruce skleněné dveře z vitríny a já na ní koukala, takže jsem tam letěla a schody brala i po pěti, naštěstí se jí nic nestalo, ještě teď se klepu, hroznej šok

provence
1. únor 2011

Dnes začínám 28tt,

lenkacar
1. únor 2011

@provence neboj oni jí tam ještě udrží 😉 a nakonec budeš přenášet..ještě má teda dost času

lenkacar
1. únor 2011

@baronek jestli tam jsou tak se jen tak nepustí 😉

baronek
1. únor 2011

@lenkacar 😉 ☹

lenkacar
1. únor 2011

@baronek hlavně nekoukej na to co se stalo mě ..jo? pokud jsou zdravý a jsou tam ,tak přežijou všechno

baronek
1. únor 2011

@lenkacar rozkaz 😉

kinguse
1. únor 2011

aholky holky zlatý, nějak se vůbec nestíhám zapojovat do diskuze 😖 Vždycky se dostanu jen na chvíli a to většinou,když tu nikdo není. Každopádně průběžně po chvilkách dočítám a musím říct,že jsem se tu asi nakazila těma angínovejma a chřipkovejma bacilama,co tu lítali a zalehám do pelechu 😝 Do pátku budu doma,tak se třeba dostanu na PC na dýl.
@baronek ..neboj,mimča si určitě na schodech nevytratila 😀 ..se tam určo drží zuby nehty!!!

kaluka
1. únor 2011

Holky díky za přivítání... 🙂 Jo, v tomhle mám výhodu, že jsem místní... Aspoň něco... 🙂 Dneska jsem si sháněla novou gyndařku a sehnala, tak mám radost... 🙂 Hele a to se chodí jak často na kontroly ? A co je " ketík " ? Omlouvám se, ale nejsem v tom vůbec zběhlá...............

kaluka
1. únor 2011

@baronek Ježkovy voči, opatrně................ 🙂

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka co to znamená kaluka?