• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek já četla celou dobu co jsem byla po akci asi 4knížky a docela bichle ..ale po tom potratu jsem neměla náladu na nic ..myšlenky jinde ..ale dneska jsem si nechala rozestláno že zalezu do brlohu s knížkou ..
4. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar už tě vidim jak tam způsobně sedíš a Vladís okolo skáče nepříčetnej žárlivostí. :grinning: :grinning: Ty mu teda dáváš
4. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar lepší číst než uklízet a uvařeno máš?
4. únor 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 no ono tady neni zase tolik místa na to poskakování vladísovo ..leda by si dal kolečko kolem konferenčáku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ty mě neser už ..tovíš že nemám uvařeno a navíc vůbec nevim co mám vařit ,když si sedim na káblu jak ty .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:v hlavě mám vymetýno ,v lednici to samý ..ale už jsem na d tim přemýšlela .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:a co vy?
4. únor 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já udělám kuřecí závitky plněné sýrem a špenátem a k tomu sýrovou omáčku, buď s rýží nebo s bramborem :grinning: To víš, musím si Fandíka hýčkat, když mám večer slíbíno :grinning:
4. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar dneska půjdu dřív domů, abych to stihla než přijde Fanda z práce :slight_smile:
4. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek uznej ,že jkdyž se motam kolem plotny tak nevypadam nemocně a k politování a tak se na lenýska toho nahrne ještě víc ,mohla by třeba ještě vyžehlit a nebo vytřít...nic!!!!!!!!!jsem nemocná at si uvaří sám
4. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky nevím co vařit.Včera kluci dojedli roládu co jsem měla v plánu i na dnes.Vyndala jsem masíko asi nějakou čínu nebo něco podobnýho.
4. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to zni dobře.To budou orgie za takovou dobrotu. :grinning:
4. únor 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 to u nás by nebylo nic ,vladís by se přejedl a odvalil a a funěl
4. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar odpočívej nebo budeš mít teplotku jako včera. Vladís něco koupí nebo uvaří když bude mit hlad. :grinning:
4. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak to ho musíš znásilnit před jídlem :grinning:
4. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 no leda ,tovíš ale ten kolem mě chodí oblloukem ,no já taky se na to necítim ,na nějakou kamasutru jako baronek
4. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ty provozuješ kamasutru
4. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 má nádhernou koupelnu baronek ..tam bych si taky dala říct
4. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar měl by si tě hledět,aby jsi se nemusela poohlédnout jinde.Nebo vatáhnout gumáka-teď víš kde jsou
4. únor 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 no včera mu řikam at se jde podívat do mojí skříně jak jí mám krásnou a kuk byli tam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to zase zabouchnul a něco kejval hlavou ve smyslu ,,panebože,,
4. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo v koupelně já taky můžu.Vlaďa s tin počítal když ji stavěl-úžasné.
4. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ani to s nim nehlo?
4. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 u nás v koupelně seš ráda ,když dáš nohu ven z vany :grinning:
4. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
v klasický panelákový vaně toho 2hroši moc nevykouzlí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pěkná koupelnička v baráku ,to je něco jiného
4. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 a co vladís tam zabudoval nějakej pultík kterej tě unese? hezky napsané že?
4. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :grinning: Nestíhám vás dočítat, ale musim vám říct, jak úžasný to bylo v Artu.............................. :slight_smile: Byl tam mudr Michálek a je opravdu bezvadnej... Takže manža krev, spermio. Já během MS na krev, pak UTZ, mezitím jdeme na genetiku.... Manža to má v pohodě a u mně se uvidí.... Ten prolaktin - podle toho, jaký budou hodnoty... Musim zase běžet, zajdu až budu mít čas... :slight_smile: Měly jste pravdu - je to tam skvělý, milý, ochotný, prostě jsem nadšená.... :slight_smile: Zatim pa :grinning:
4. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Jo umyvadlo je zazděné ve skřínce z dlaždic tam se dá sedět,velká vana ,velký sprcháč,zděná skříňka na pračku jde to různě, když je fantazie :grinning: :grinning:
4. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka tak paráda a nahoře se ti taky bude líbit na sále a v předsálí :wink:
4. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ira13 hm tak to zní úžasně .. :dizzy_face:
4. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluka to je dobře že se ti tam líbí,dobrý dojem je důježitý. Já tam také jezdím ráda.
4. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikulka kaluka natěšená .. :dizzy_face:
4. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen dávám zprávu, že mimísek má 9,64 mm a jsem v 7+0 tt :slight_smile: Jsem strašně štastná a ten obraz tlukoucího srdíčka nikdy nezapomenu. Když to bude OK, termín porodu 23. září :slight_smile:
Michálek nám popřál at se vše daří a máme se přijít podívat s ratolestí :slight_smile:
Tak uvidím, jak to půjde dál :slight_smile:
4. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek