ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
4. únor 2011

dneska jsem si dala za úkol poskládat plastové krabičky už mi to pade z linky a najít k tomu víčka a tak ..potřebovala bych větší prostor..nechápu jak někdo může mít linku 150cm a mít tam vše co potřebuje ,to je asi kouzelnice 😎

lenkacar
4. únor 2011

@baixy i je tam vidět prcíček tak to je krásný moc gratuluju

lenkacar
4. únor 2011

tak doufám ,že nám budeš psát zprávičky jak prcek roste

baixy
4. únor 2011

@lenkacar Jo, jo, já povídám Michálkovi že miminko vypadá jako pulec a on že jo 😀 Děkuji Leni za gratulaci a moc ti přeji, aby ti KET vyšel a vše bylo v pořádku 🙂

baixy
4. únor 2011

@lenkacar Budu dávat pravidelné info...pokud to půjde dobře....snad jo 🙂

lenkacar
4. únor 2011

takhle zdařilou fotku z utz ze 7tt jsem snad ještě neviděla 😵

lenkacar
4. únor 2011

doufám ,že další holky tě budou následovat 😵

baixy
4. únor 2011

@lenkacar Jo, pěkná fotka? Já s tím zkušenosti nemám, tak nevím. Našteloval to přímo na něj a pak ještě zapnul zvuk a já se začla smát, tak ten tlukot srdíčka to přehlušilo 😀 Následovat mě budete všechny 😉
Můžu se tě zeptat, ty jsi tam šla do Artu znovu, i když jsi měla potvrzená srdíčka?

lenkacar
4. únor 2011

@baixy jo byla ,že to byly dvojky ,jinak už se asi nechodí ..v 10tt mě chtěl ještě vidět jak to roste a definitivní počet.. a zbytek znáš ..

baronek
4. únor 2011

@baixy krásné foto 😀

baronek
4. únor 2011

@lenkacar cože? Ty zase budeš uklízet?
Já jak mám teď velkou kuchyň, tak obdivuju každýho v paneláku, jak to tam naskládá 🙂 a to jsem tam i bydlela a muselo se tam všechno vejít ☹

baixy
4. únor 2011

@lenkacar Aha, takže to bylo kvůli dvojčátkům....No právě, že se s náma rozloučil.....A chodila jsi ty tři týdny od 7-10 tt ke své gynekoložce?

baixy
4. únor 2011

@baronek No mimís je fotogenický už ted 😀

lenkacar
4. únor 2011

@baixy ne nikde jsem nebyla 😉 ale sem mnou se nesrovnávej,já jsem případ sám o sobě 😀 😝

lenkacar
4. únor 2011

@baixy no a jakej má pěknej oásek? 😀 😝

baixy
4. únor 2011

No jo, mě připadá, jak kdyby visel na provázku 😀 A ty máš fotku dvojčátek....promin že se tak pořád ptám....?

lenkacar
4. únor 2011

@baixy mám to smazaný ..ale neměla jsem to tak pěkně vidět

lenkacar
4. únor 2011

@baixy hlavu ruce a nohy jsem viděla až když to hodně přiblížil a řekl ,že je to v prdeli 😝

baixy
4. únor 2011

@lenkacar Aha. No ono asi tak nezáleží na fotce jako spíš jak to půjde dál......

baixy
4. únor 2011

@lenkacar V prdeli? To ale až když neslyšel ty srdíčka, ne?

lenkacar
4. únor 2011

@baixy to taky ,ale máš to fakt krásně vidět ,moc se mi to líbí

lenkacar
4. únor 2011

@baixy nic jsem nikdy neslyšela ,ale netukali ..

lenkacar
4. únor 2011

@baixy řikam znova ..já jsem jinej případ ,u tebe to bude dobré a dočkáme se fotek zdravého mimíska

baixy
4. únor 2011

@lenkacar Ale nejsi žádnej případ 😀 No tak když je to tak pěkný, tak doufám, že je miminko zdravé a zkusí to se mnou 🙂

lenkacar
4. únor 2011

@baixy baže ..jsi ve zkušebce ,tak bacha ..dávej mu samý dobroty

baixy
4. únor 2011

@lenkacar No že to píšeš....právě jsem sežrala větrník...to bych asi taky neměla, ale já si nemůžu pomoct 😀

lenkacar
4. únor 2011

@baixy proč bys nemohla ,oslavit se to musí?!!!!!!

ira13
4. únor 2011

@baixy krásné miminko.bude to modelka už teď jí to sluší.Tak jsi doufám prolomila tu smůlu a začíná ten plodný rok. 🙂

baixy
4. únor 2011

@lenkacar No vidíš....!!! Oslava !! A mám to omluvený 😀

lenkacar
4. únor 2011

@baixy jasná věc hod tam ještě věneček at není ten větrník tak opuštěnej 😀