ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar já po porku děsně prdim tu udělat, tak se vznášim 😀 ale je zdravá a dobrá mám jí ráda njn jen jako čověk musí počítat aby byl doma a nikam nechodil radši 😀 Ptáčky bude dělat manžel na tyhle složitěší jídla je profík on a do toho já mu nekecám já jsem na ty jednoudušší 😉 no vidíš dobrá inspirace s tím kuřetem na paprice Leni taky by to šlo o víkendu udělat 😝

lenkacar
14. únor 2011

@baronek jak to čteš ty volís ta hutnerová ne? má tam být přehlasovaný u ,ale neumim ho udělat 😀 😀 😝

pepek007
14. únor 2011

@baronek Baronku nikdy dřív mi nebylo ..mě neni špatně jako špatně snášela jsem ho vždy v pohodě ale nevím zda to je Prednisonem nebo že na mě něco leze nebo co se mi jen chvílema motá trošku hlava nic víc tak uvidim zítra pokud to bude zase tak je to tím ale brala jsem ho ráno v 7 a začalo to až teďka jak jsme přisli z venku tak nevim nu uvidíme 😉 každopádně u mě se po porodu změnilo hodně věcí jako to že antikoncepce co mi seděla dříve, tak teďka neexistuje já měla migrény jaký nikdy v životě a břicho mě bolelo takže jsme museli hledat nejvhodnější s gyndařkou ..do toho už mi neseděl ani blbej Duphaston jako taky dříve kterej jsem občas brala na srovnání cyklu takže místo toho Ultroš a mohla bych pokračovat dál 😒 se mi nějak změnili hormony mno 😠 😀 jako asi by mě to sedlo ale ty první dva dny to byl mazec a já snášela vždy vše cajk takže jsem radši přešla na jiný 🤐

baronek
14. únor 2011

@lenkacar jejda, já to nějak nepochopila, ale už jsem se k tomu vrátila a je to v cajku 😀 Já myslela, že napíšeš mamce, aby radši malovala 🙂 než vařila takovýhle blafy ....
@pepek007 šikovný to manžel 😀 Ten můj umí výbornej čaj 😀 Ba ne, zvládne i lehčí jídla, je to zlatíčko 😀

baronek
14. únor 2011

@pepek007 někdy si s náma dělá tělo, co chce 🙂

pepek007
14. únor 2011

@baronek každej manžel umí něco líp než jinej manžel někdo vařit někdo si zas poradí líp s domacíma pracema atd 😉 jj to veřim, že je zlatíčko jen dle toho co jsi tu kdy o něm napsala 😉 si ho musís taky hejčkat 😅

baronek
14. únor 2011

@pepek007 tak domácí práce se nám taky jaksi vyhnuli, takže asi mi teprve ukáže tu svojí parketu 😀

pepek007
14. únor 2011

@baronek jj ale je to děsnej rozdíl opoti dřívějšku když to bylo ok a teď jako je taky jen hledáš jiný medikamenty 😉 tam snad 3v 1 zabere a zítra už si a to tělo zvykne a bude to zas ok ..jako brát ho budu tak jako tak pomohl mi předtím a snad pomůže i teďka 😲

pepek007
14. únor 2011

@baronek 😀nooo jen počkej až bude prcek to bude kmitat jak namydlená fretka 😉 😀

baronek
14. únor 2011

Já jsem zvědavá, jak dlouho budu brát estrofem a crinone, snad ne celé těhotenství???

baronek
14. únor 2011

@pepek007 😀 krásně řečeno 🙂

pepek007
14. únor 2011

no tak to jsem ani já nebrala takže neporadim ale myslím si, že vše se bere do 12 tt pak se vše vysazuje pač to přebírá placenta prej 😒

pepek007
14. únor 2011

@baronek takový ze života trachen 😀

lenkacar
14. únor 2011

@baronek taky myslim do 12tt že to budeš brát 😉

lenkacar
14. únor 2011

u mě vyloženě placenta nezvládla svojí úlohu .. 😠 proto to tedka ošéfuju tim prednisonem

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar jedině schvaluju Leni 😉 njn ale ten gumi sex bude zas mazec 😠 😀

baronek
14. únor 2011

@lenkacar tak zobej, zobej 😀

lenkacar
14. únor 2011

@baronek zatim to se mnou nic nedělá ,ale tušim po měsíci to začne ,tisíc kováříčků do hlavy ve dne v noci ..ale pokud nebudu chodit do fachy tak to vydržim ,ale v práci bych se zvencla

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 u nás už je sex naprd od léta ,takže beze změny

baronek
14. únor 2011

a my pořádně nesexovali od Ketu, tak jsem zvědavá, zda mi to ve čtvrtek v Artu povolí 😀

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar no my to při prvním taky tak měli, že cca 6 měsíců gumi sex 😒 njn bude to nezvyk ale co by člověk pro mimčo neudělal že jo no 😉
Baronku pokud nebudeš mít rizikový těhu, tak si myslim, že ti to v pohodě dovolí ale určitě doporučí žádnou divočinu 😀

lenkacar
14. únor 2011

@baronek jen na krajíček ti dovolí ,já jsem taky včera pana otce požádala o krajíček .. a bylo mi vyhověno

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar co to je za výraz na krajíček Leni???? 😀 co si mám jako v praxi pod tím představit? 😀 😀

lenkacar
14. únor 2011

@pepek007 že to zní tak nevinně a moc ho nevyplašíš 😀 😀 😝

pepek007
14. únor 2011

to jako jednou tam pak hned zpátky a konec jo? 😀

pepek007
14. únor 2011

@lenkacar sem tu málem poprskala noťase jako z tebe 😀 😀 😀 bože 😀

baronek
14. únor 2011

@lenkacar když mě to na krajíček nestačí 😝

pepek007
14. únor 2011

@baronek no to ani mě Baronku to je takovej půl sex 😀 to je jak když venku potkáš nadrženýho psa co ti začně na sucho a prázdno objíždět nohu a pak z ní stejně sleze a ještě jede s těma pohybama ale ve výsldným efektu jako stejně nic 😀

baronek
14. únor 2011

@pepek007 to je teda přirovnání 😀

pepek007
14. únor 2011

@baronek tak jako mě nic lepšího v rámci možností slušnýho nenapadlo momentálně 😀 a zrovna dneska jsem to viděla jak jsme byli venku tak tam pani kecala a pes si jel svojí a paní kecala dát a nijak to neřešila mno a lidi kolem co chodili, tak se děsně smáli 😀