• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@barabasek šikovná holka ,to je jasný že krásná nepůjdeš jen s košem k popelnici :grinning:
17. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :wink: :grinning: jo jo Leni alespoň je vidět, že jste se hledali až jste se našli a stylem jak to píšeš , tak fakt se asi nenudíte a máte moc fajnej vztah :wink: je dobre, že si z toho umíš udešlat i srandu :wink:
17. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek jéé Barabášku ty jseš dneska za fešandu? :wink: to já jsem vždycky taky kdž jdu od kadeřnice ale vydrží mi to tak 24 hodin to načančání a pak je to zas ta samá klasika :grinning: jen si udělej pohodovej kafíčkovej den a odpočiň si :wink: užij si ho jak se patří :sunglasses:
17. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem taky doma ...jsem si taky udělala courací den :wink: ale to počasí mě jako štve pořád :angry: já chci jaro a hned :grinning: :grinning: v tejhle zimě se nedá fakt nic :unamused:
17. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barabášku hlavně Leni ho urdžuje :wink: já se jen vždy přicmrdnu s komentářem nebo když něco vygůgluju :grinning:
17. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic už mám prcka doma z jesliček, tak se jdu věnovat zatím pa pa budu později :wink:
17. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím všechny.
17. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus jsem doma z fachy :sunglasses:
@provence no ahoj tak co malinká? drží pořád v bříšku?to je moc dobře
17. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar pic pracante :wink: :dizzy_face:
17. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@provence taktéž zdravim :wink:
17. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 čučíš na ordinaci?
17. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj Leni teď jsem vylezla z vany a už čučim :o)) ale nakoukávám sem .... :wink:
17. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted dostane do tlamy juchů
17. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
panečku ta sedla :grinning: :grinning: nemá mu prznit dceru :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 víš co je blbá ,já bych mu nevrátila ani ponožku
17. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no je blbá o tom žádná hlavně hodně naivní :wink: já tu její roli nějak nemusim ....a ještě tý Flintovo bejvalky jak jí hraje Veronika NOvá jak s ní má toho DOminika, ta má taky v hlavě jitrnici :grinning:
17. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ježiš tak ta mě pije krev a nemusí ani promluvit a víš kdo mě ještě štve za herečku? ta Voříšková jak hraje v bobulích,od tý doby co jsem viděla v kině peklo s princeznou ..vychlastanej hlas jak prase ,to byla princezna jak víno
17. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo tak to je přesný :grinning: ale nejlěpší roli tam má ta Babeta ta drbna fakt ta se na to hodí jako moc :grinning: ta jí sedla ta role :slight_smile: :grinning:
17. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar safra si teď nevybavuju koho tam hraje?? :unamused: jj vím jak hrála v bobulích ale nějak jsem asi blbá ale nevim koho hraje tady? :rolling_eyes:
17. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jo ta je bezva s těma kozenama jak tam pohazuje ,škoda ,že jí ještě nenašli nějakýho ženicha,tuhle ten známej toho jejího táty :grinning: :grinning: :grinning: ten byl hustej
17. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tady nikoho ,jen je to další z hereček ,který nesnášim
17. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo takhle já myslela, že tam má zas nějakou podroli ..ono jako do tý ordanace cpou taky už kdekoho ..ty hele tak ta mi nijak nevadí čoveče zrovna :pensive: jj to byl takovej slizoun pro Babetku :grinning: hjo kozenky to ona jako má jen co je pravda ale u její role se člověk i tu a tam zasměje :slight_smile: ono je to asi jako jedinej pořad na kterej koukám na nově když pominu TV noviny ale ty sleduju všude jak kdy jak který a pak mám ráda nevyešený případy ale ty mi zrušili jak dávaj teď tu Šehrezádu a tu jako nemuisim jako tyhle telenovely celkově jako nic proti nic nemám ale neni to moje krevní skupina :wink:
17. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 myslíš odložený případy?na ty jsem koukala takyjestli je to teda ono já na krimi nekoukam ,ale tohle bylo dobrý
17. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo nebo odložený nevyřešený tak nějak to bylo ta blondýnka jak tam hraje :wink: to mělo alespoň děj a žádný střílečky a masakry - prostě na pohodu no :wink: ale jinak tv vůbec nemusim nebo jí jen mám jako podkres pod na to co tu dělám na pc třebas
17. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš to je možný že ji strčí ještě do ordinace ,tak vykvetu ..co to tam dali za vykulenou novou drzou? ta si o sex asi řiká mezi řečí boco je to tam za vykřičený dům z tý kamenický nemocnice :confused:
17. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jo taková ta co nemá chlapa?tak to bude ončo..
17. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ti ještě pepčo povim ,že je vladís bez štávy ..strčili ho do hotelu kde lišky dávaj dobrou noc ,někde v lese a nemaj vifi :grinning: :grinning: :grinning: a na to on spoléhal :grinning: :grinning: :grinning: ani restaurace tam neni :grinning: :grinning: :grinning: nechci bejt jako zlá jo? ale aspon moc neutratí :grinning: a bude se učit a nemůže kydat farmu ,počítam že v pátek ho tu mám jak na koni
17. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele vůbec netušim co je to zač ...dřív než byl nějakej díl tak dopředu jsi mohla na netu vyčíst co tak nějak tě čeká a kdo novej a něco o těch hercích ale teď to stopli a vim prd :o) ta zas bude matrace pro někoho ale tipuj, že Flinta jí zklátí jako první a ostatní :grinning: no sexík bude mít asi hodně moc ráda :grinning:
To mi připománá kamaráda dlouholetýho ...už cca 2 roky hledá ženskou je po rozchodu 9 letým a jako pořád to neni k tomu s čim se sejde a teďka naazil na jednu co jako vypadala, že by i něco víc než jen kafí a kino njn ale na všechno šla strašně rychle :grinning: no a včera z ní vypadlo, že shání jen někoho kdo jí uděla dítě protože s tim svým mají problém a nejde jim to a nemají na ivf hlavně on si prej nikde nechce mastit šášu, tak jí řekl ať někoho požádá :grinning: :grinning:a to má docela dobrý postavení ta ženská a je pěkná a madá no nechápu to vůbec jako :grinning: mu to bylo divný, už na druhým rande - kafíčku chtěla jít k němu :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar takže zoufá jo? :grinning: chudák no co ale je fajn si odpočinout od netu a farem ně?Mu to jen prospěje a je na čerstvým vzducu a přesně ..se může pak věnovat čemu chce a má :wink: počkej jak rád přijede domu a bude si tě pak užívat a ještě víc vážit :dizzy_face: :grinning:
17. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar joooo a ještě ušetří! :grinning:
17. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek