ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
17. únor 2011

@barabasek šikovná holka ,to je jasný že krásná nepůjdeš jen s košem k popelnici 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar 😉 😀 jo jo Leni alespoň je vidět, že jste se hledali až jste se našli a stylem jak to píšeš , tak fakt se asi nenudíte a máte moc fajnej vztah 😉 je dobre, že si z toho umíš udešlat i srandu 😉

pepek007
17. únor 2011

@barabasek jéé Barabášku ty jseš dneska za fešandu? 😉 to já jsem vždycky taky kdž jdu od kadeřnice ale vydrží mi to tak 24 hodin to načančání a pak je to zas ta samá klasika 😀 jen si udělej pohodovej kafíčkovej den a odpočiň si 😉 užij si ho jak se patří 😎

pepek007
17. únor 2011

já už jsem taky doma ...jsem si taky udělala courací den 😉 ale to počasí mě jako štve pořád 😠 já chci jaro a hned 😀 😀 v tejhle zimě se nedá fakt nic 😒

pepek007
17. únor 2011

Barabášku hlavně Leni ho urdžuje 😉 já se jen vždy přicmrdnu s komentářem nebo když něco vygůgluju 😀

pepek007
17. únor 2011

no nic už mám prcka doma z jesliček, tak se jdu věnovat zatím pa pa budu později 😉

provence
17. únor 2011

Ahojky, zdravím všechny.

lenkacar
17. únor 2011

čus jsem doma z fachy 😎
@provence no ahoj tak co malinká? drží pořád v bříšku?to je moc dobře

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar pic pracante 😉 😵

pepek007
17. únor 2011

@provence taktéž zdravim 😉

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 čučíš na ordinaci?

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar jj Leni teď jsem vylezla z vany a už čučim :o)) ale nakoukávám sem .... 😉

lenkacar
17. únor 2011

a ted dostane do tlamy juchů

pepek007
17. únor 2011

panečku ta sedla 😀 😀 nemá mu prznit dceru 😀 😀

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 víš co je blbá ,já bych mu nevrátila ani ponožku

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar no je blbá o tom žádná hlavně hodně naivní 😉 já tu její roli nějak nemusim ....a ještě tý Flintovo bejvalky jak jí hraje Veronika NOvá jak s ní má toho DOminika, ta má taky v hlavě jitrnici 😀

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 ježiš tak ta mě pije krev a nemusí ani promluvit a víš kdo mě ještě štve za herečku? ta Voříšková jak hraje v bobulích,od tý doby co jsem viděla v kině peklo s princeznou ..vychlastanej hlas jak prase ,to byla princezna jak víno

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar jo jo tak to je přesný 😀 ale nejlěpší roli tam má ta Babeta ta drbna fakt ta se na to hodí jako moc 😀 ta jí sedla ta role 🙂 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar safra si teď nevybavuju koho tam hraje?? 😒 jj vím jak hrála v bobulích ale nějak jsem asi blbá ale nevim koho hraje tady? 🙄

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 jo ta je bezva s těma kozenama jak tam pohazuje ,škoda ,že jí ještě nenašli nějakýho ženicha,tuhle ten známej toho jejího táty 😀 😀 😀 ten byl hustej

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 tady nikoho ,jen je to další z hereček ,který nesnášim

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar jo takhle já myslela, že tam má zas nějakou podroli ..ono jako do tý ordanace cpou taky už kdekoho ..ty hele tak ta mi nijak nevadí čoveče zrovna 😔 jj to byl takovej slizoun pro Babetku 😀 hjo kozenky to ona jako má jen co je pravda ale u její role se člověk i tu a tam zasměje 🙂 ono je to asi jako jedinej pořad na kterej koukám na nově když pominu TV noviny ale ty sleduju všude jak kdy jak který a pak mám ráda nevyešený případy ale ty mi zrušili jak dávaj teď tu Šehrezádu a tu jako nemuisim jako tyhle telenovely celkově jako nic proti nic nemám ale neni to moje krevní skupina 😉

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 myslíš odložený případy?na ty jsem koukala takyjestli je to teda ono já na krimi nekoukam ,ale tohle bylo dobrý

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar jo jo nebo odložený nevyřešený tak nějak to bylo ta blondýnka jak tam hraje 😉 to mělo alespoň děj a žádný střílečky a masakry - prostě na pohodu no 😉 ale jinak tv vůbec nemusim nebo jí jen mám jako podkres pod na to co tu dělám na pc třebas

lenkacar
17. únor 2011

ježiš to je možný že ji strčí ještě do ordinace ,tak vykvetu ..co to tam dali za vykulenou novou drzou? ta si o sex asi řiká mezi řečí boco je to tam za vykřičený dům z tý kamenický nemocnice 😕

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 jo taková ta co nemá chlapa?tak to bude ončo..

lenkacar
17. únor 2011

tak ti ještě pepčo povim ,že je vladís bez štávy ..strčili ho do hotelu kde lišky dávaj dobrou noc ,někde v lese a nemaj vifi 😀 😀 😀 a na to on spoléhal 😀 😀 😀 ani restaurace tam neni 😀 😀 😀 nechci bejt jako zlá jo? ale aspon moc neutratí 😀 a bude se učit a nemůže kydat farmu ,počítam že v pátek ho tu mám jak na koni

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar hele vůbec netušim co je to zač ...dřív než byl nějakej díl tak dopředu jsi mohla na netu vyčíst co tak nějak tě čeká a kdo novej a něco o těch hercích ale teď to stopli a vim prd :o) ta zas bude matrace pro někoho ale tipuj, že Flinta jí zklátí jako první a ostatní 😀 no sexík bude mít asi hodně moc ráda 😀
To mi připománá kamaráda dlouholetýho ...už cca 2 roky hledá ženskou je po rozchodu 9 letým a jako pořád to neni k tomu s čim se sejde a teďka naazil na jednu co jako vypadala, že by i něco víc než jen kafí a kino njn ale na všechno šla strašně rychle 😀 no a včera z ní vypadlo, že shání jen někoho kdo jí uděla dítě protože s tim svým mají problém a nejde jim to a nemají na ivf hlavně on si prej nikde nechce mastit šášu, tak jí řekl ať někoho požádá 😀 😀a to má docela dobrý postavení ta ženská a je pěkná a madá no nechápu to vůbec jako 😀 mu to bylo divný, už na druhým rande - kafíčku chtěla jít k němu 😀 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar takže zoufá jo? 😀 chudák no co ale je fajn si odpočinout od netu a farem ně?Mu to jen prospěje a je na čerstvým vzducu a přesně ..se může pak věnovat čemu chce a má 😉 počkej jak rád přijede domu a bude si tě pak užívat a ještě víc vážit 😵 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar joooo a ještě ušetří! 😀