ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 ty volís tak to je situejšn..trapný co?chudák kámoš ,ten musel čumět jak péro z gauče 😔

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar jj nemá chlapa no chudák jen dva kocoury 🤐 😀 a jeden nemá očičko

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar no jako tohle fakt nečekal cokoliv ale ne tohle ale neni blbej a veděl, že tam je něco špatně takže udeřil a dostal z ní pravdu 😠 😀 njn chudák mi volal a neveděl, zda se má smát nebo brečet takovej rozporuplnej byl jako dva roky už je sám 😒 to asi taky neni žádná prdel .... 😕

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 fakt jo ,tak to nevim jestli má kočičáky ..já viděla asi 2díly a z toho jeden jak nějakej kolega jí asi chtěl boco a ona někde dřepěla na schodech s jiným

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 kolik by dala za genetickej materiál?

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 no a to mi řekni ,že bezva chlap má smůlui na ženský a zase třeba obráceně..jako nemyslim třeba sebe jo ..já toho mýho plešku mám ráda

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar ten jsem taky viděla do 3 do rána tam s ním seděla a ten s kým měla mít sex a romantickej večer, tak jim to tenhle kazišuk pokazil 😀 a on se s ní pak rozešel 😢 🙂 jj zrravýho ten nemá očičko to jsme koukala jak jojo když ho tam zabrali a pak nějakej flekatej ale ten má asi všechno co mít má a právě v tomhle dílu jak se vykusovali abyla předehra před sexem než zazvonil ten co tam s nim pak seděla, tak byl záběr na tu postel jak tam leželi kočičáci 😀

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 aha no tak to mi uniklo ,já asi myslela na to okusování no

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar ty jo vidíš to jsem se ho ani v tej chvíli neptala z toho byl rozladeněj ale přístí týden dáme kafí a pokecáme no - třebas zjistí, že si tím sodilně přividělá a může si podat pak i inzerát 😀
Lei tenhle je zajištenej a moc fajn ..hodnej nekuřák nepije barák má svůj auto a i pěkný postavení v práci takže i peníze a zdědil chalupu a byt tady kousek od ČB jen jako prostě hledá vhodnou a zatím nic protože buď je to moc mladý nebo to neví co chce nebo kouří paří a pije nebo tomu o něco jen jde nebo bez názoru atd 😖 jemu bych jí přála a hodně moc taky už je 34 no takže už by jako se mělo něco rýsovat 😎 🙄

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar ses do toho asi moc zažrala 😀 myslíš něco jako Růžičková jak sedí u toho pekáče s králíkem břečí vedle na kanapi chrápe Tříska s těma mastnejma rukama v trenýrkách a ona kouká na tu Angeliku jak jí líbá Žofré a pak vynou tu elektriku? :DDDD tak jsi byla zažraná jo? 😀

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 tvůj bejvalej co, stejně ty máš štígro na ty chlapy..ses normálně uměla narodit 😉

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 ty volís Žofré je náhodou fešák,nevim teda jestli má tu nohu nebo jenom polínko místo ní ,ale je teda jako fešák velikej ,pro něj bych taky plákla

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar ale prdlajz Leni žádnej můj bejvalej 😉 s tím mám dodneška moc pěknej kamarádskej vztah a i manžel ho má rád a no problem 😒 tohohle kamaráda znám už asi 8 let ale hodně dobře 😉 ten jako jedinej ví, že máme prcka z IVF 😉

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 to neva jestli bejvalej nebo kamarád ,prostě víš kde ty chlapce hledat ,že já tě nepoznala dřív ...oooooo,ale zase kdo by mi odpanil plešku že jo ..hele a víš že už se mě po něm stejská ..nikdo tu nebude chrápat achjo

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar noo to zas nepřeháněj Leni 😉 každej má štěstí v nečem jiným a jaký si to kdo udělá, tak takový to má já bych neměnila ani za zlatý prase je pravdou, že jsem moc spokojená se svým životem, rodinou, manželem atd a nemůžu říct ani fň ale taky si toho neskutečně vážim protože co je teďka za rok třebas být nemusí - nikdy nevíš a proto je třeba užívat si každej den naplno jako kdyby měl být ten poslední 😉 hlavně si hrozně moc přeju aby to takhle pohodový a suprový bylo i nadále 😉 kolem mě je to v poslední době samá rakovina nebo úmrtí nebo rozvody či roczhody a to po 5 letech a víc no neni o co stát ☹

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar na nohu prď estli jí má nebo ne hlavně, že nemá polínko ve slipech ne? 😀 😀

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 no jestli ho má tak tvrdý..hm.. 😀 no asi jo ,když za nim zběhala půl světa 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar no jako chlapů na seznámení mám jako mrak coveče teďka 😉 no nevadí hele tak až budeš v důchoďáku jednou o berlích a s cévkou nebo bažantem pod postelí, tak já ti nějakýho inkontinenťáka dohodim 😀 teď máš Vládíse a važ si ho Leni 😉 každej má svý mouchy ale stejně ho miluješ máš ho ráda a je prostě jen tvůj pupík 😉 se ti nedivim taky by se mi stejskalo 😒 já mám jen na wellnes víkend do Nových Hradů a jako se mi tam vůbec nechce protože se asi ustejskám 😢 a to vim už teď že jako jo 😖 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar jojo jako asi to byl pořádnej hřebec a co neměl v noze, tak dohnal kvantitativně možná i kvalitou tímco má ve slipech pač jako ho hledala jak jehlu v kupc sena ...... asi veděla proč 😀 to on je fešák jj svatá pravda 😉 no ale muj tip to neni já bych teda za nim neprocestovala půl světa ...max do Tábora a dál ani ťuk 😀 😀

lenkacar
17. únor 2011

no já mu taky řikala tady jak odjížděl ,že už ted se mi stýská a on ,,hm,, no tak dík a pak psal ,že je tam šíleně rusáků jsem mu napsala ,že místo pc si měl vzít můj mega russkij slovar 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar hele já jediný kdy jsem chrápala, tak bylo v těhu ke konc ale jako brutus, že manžel málem chodil spát vedle 😀 sem prej měla otevřenou pusu dokořán a jela jsem, že i pes to vzdal a šel spát do boudy 😀 já teda o tom nic nevim takže to beru jako fámu nějakou ale přijde mi to úplně stejný jako když chrápe někdy on 😀 zase chrápání je důkazem, že se Ti dobře spí 😉

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 no jen aby nepřijel a neřekl TI zdrastvojtě Nataša a já rá zprznil vašu dceru atd 😀 se zdokonalý i v ruským jazyce to je taky fajn ona začíná být ruština teďka docela populární 😉 😀

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 no to nevim já chrápu když mám rýmu ,že se i sama vzbudim a krk mám suchej jak když jsem spolkla drátěnku ,no nevim..jestli se mě dobře spí a vladís? to je malá motorovka a tak neklidnýho spáče jsem v posteli nikdy neměla 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar no teda Leni vy fakt řežete celej les oba dva a koukám, že do rána máte minimálně hektar pokácenej a seřezanej 😉

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 já jenom nastydlá a to se nepočítá 😠

lenkacar
17. únor 2011

byla tady dneska baronka naše?

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar no to je zas alibismus Leni 😀 i tím přidáš ruku k dílu ..jseš dřevař brigádník nebo jen na půl úvazku 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar ty hele já myslim, že ne teda nevim o tom 😒 a nechodí ona na koníka jen z práce nebo i z domova?

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 já nepanimaju 😕

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 o víkendu asi i z domova ,ale tak ti to prozradim,naše paní baronka má v bříšku 1 bublinku