• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
tak jsem si dneska dala ten šumák calcium jo jako na tu migrénu,no fuj tajxl to je hnus ,asi lepší spolknout tabletku a ta hlava mi tolika nebolí když víc piju než normálně
17. únor 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no nekecej tak to je krásný info takhle večer jéé to jí moc gratuluju :dizzy_face: hlavně ať je vše ok a jak má být :dizzy_face:
17. únor 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já jsem si ještě nekoupila nic :angry: a to mám lékárnu hnedka vedle :angry: ale zítra musím ..to šumivý mi moc nejelo já mám radši polykací a je klid twe to je zas prášků to tu vedle sebe mám jak důchodce už teďka :grinning:
17. únor 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 kdybys viděla mojí linku ..to je apatika..tak jsem ted volala vladísovi protože přijela rudá armáda ýe toho 3,4 můžem jet na kontrolu do artu a kdy a co myslíš ,já ho tady lituju a on se vydal někam do hospy ..
17. únor 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: :grinning: tak to je klasickej chlap Leni :wink: no se zařídil no :grinning:
17. únor 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tak mu řikam a zjistil si kde se napíchneš?tak jako nevěděl co myslim..že bych ho hnedka jako posílala za lehkejma děvama ,když je jako v těch lázních .. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ti povim ,že mi ta houba svinská dneska tak vykvasila že mi vytekla na linku .. :angry: ještě do neděle a mám pauzu,až pojedu do artu na kontrolu tak si pro ní přijed
17. únor 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tě jí přivezu i z návodem :wink:
17. únor 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar by se měl jak prase v žitě kdyby jsi mu to povolila a ještě ho tam poslala a podporovala ho v tom :grinning: :grinning: no a Ketík teda v březnu bude Leni? :wink: jj apatyka už začíná být i u mě na stole :angry: :grinning:
17. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar se nějak pauzuje taky jo? Hele a má to nějaký dobrý ůčinky? Jsem o ní taky přemejšlela ale jako jestli je to o nečem a má to chuť a nesmrdí to a a vůbec :unamused: :grinning:
17. únor 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Lenííííí mě by umřel i kaktus :grinning: natož houba ...spíš by to shnilo :confounded: :grinning:
17. únor 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to koukam..ale on mi řekl ,že chce 2MS :pensive: ale jako jak řekl ,že mě chce vidět dalěí ovulku tak to je půlka března a to určo nemyslel mě oplodnit ,jak to teda myslel?! :confused:
17. únor 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ta bydlí v mlíce..mě taky zdechne všechno ,ale houba roste sama,no jasně že je zdravá ,bych to jinak nepila ne..
17. únor 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ok no tak já j teda zkusím a uvidíme no :wink: mi dej vedět až sem pojedeš a no problem si pro ní zajet a poklábosit :wink:
17. únor 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by mě jako vycházelo na 1 týden v dubnu :angry: no třeba ho umluvim ted na tuhle ovulku
17. únor 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 a máš známé tak je podaruješ dál.. a je to hlavně na tu imunitu
17. únor 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já jsem hroznej skeptik vůči těmhle věcem než jim přijdu na chuť :angry: ale soused jí taky měl nevim zdá má ale měl nebo jestli to nebyla fakt ta kombucha :grinning: on má zas nějakou novou milenku mi bylo blbý se ptát na houbu tuhle :grinning:
17. únor 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ti v tom dělá akorát bordel - tě chtěl prostě jen vidět no a až pak tu ms a ovulku :grinning:
17. únor 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no já úplně vidim ty reakce až to přinesu domu :grinning: :grinning: jooo to se podá jasnačka :wink:
17. únor 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 hele jako mamka moje leta problém s cholesterolem a ted ukázkovej a je to na cévy a spousty věcí .. :wink:
17. únor 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no to mě v tom teda dělá pěknej bordel ježiš a ted zase nevim co mě teda vyjde za to dítě když už to bude v dubnu
17. únor 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no já vůbec nevim jak dlouho bych měla jíst preventivně ten Prednison abych pak šla na Ket mno jako kolik si dám času :unamused: bych chtěla co nejdřív ale zase to nechci lámat přes koleno no jo ale zase podle tabulky vytouženého pohlaví se ti už blíží :grinning: :grinning: :grinning:
@lenkacar no nekecej fakt? Tak to je pecka teda :wink: to zkusím a jako docela se na to i těším :wink:
a mě to nejde otevřít to pohlaví
17. únor 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na mamce to vidim ,když to měla nabraný a fakt podrobně a je jako řípa..zaplatpánbůh
17. únor 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a kam zase klikáš???? :grinning: číslo jsem ti poslala IP tak jukni :wink:
17. únor 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten tvůj odkaz klikám,jestli tě to jde tak mi rovnou napiš co budu mít v březnu a co v dubnu ,stejně budu mít leda psí hovno, ale to neva
17. únor 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to velie ráda slyšim Leni :wink: jen aby to pak nejedlo i zvěrstvo :grinning: manžel a bůh ví kdo ještě :grinning: a jakou to má chuť?? Jako klasická normální houba???
17. únor 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak klikni na tohe to jít musí mě to jde :wink: jseš bez toho Vládíse jak ryba bez vody a rozladěná, že nevíš kam kliknout aby se co otevřelo :grinning:
17. únor 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek