ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

indigo
23. čer 2009

No tak právě to musíte stihnout, než jí čmajzne! 😀

dulinka2
23. čer 2009

já věřím, že se podělí........ 😅 😅 Jé dneska to bylo v práci dlouhé, končila jsem ve 21:00 a tak už budu jen relaxovat.....

lenkacar
23. čer 2009

holky sedam do auta a dojdu tam ještě dneska v noci ,než jí čmajzne 😀 😀 😀 😀 někdo přede mnou a kdo by jí třeba nepůjčoval 😝 😉 😀 😀 😀

lenkacar
23. čer 2009

ty volís někdo jí fakt ukradne a ještě mě art dá kliku k úhradě 😀 😀 😀 😀

lenkacar
23. čer 2009

jak je holky už jsem vám řikala jak jsem byla dneska ve školce ? děsná prdel 🙄 🙄 🙄 hlava mě bolela až do večera a neříkejte mi že to co se tam dělo ,je naprosto normální školkový stav ..2hodiny křičení ,třískání se ,do toho řve učitelka a i ta kterou mám jako by nahradit ..jenom facky nesmí lítat ,děti na sebe řvou z pár cm místo ,aby mluvily ..holky hrůza prostě ..

lenkacar
23. čer 2009

přemýšlím o tom celý den jestli až mi zavolají že mě berou si mam skočit do lékárny nakoupit nějaký uklidňovadla ,holky ty předškoláci to jsou éra a je jich 28...děti hezký ,akorát bych jim dlaa na ústa tlumiče 😉

lenkacar
23. čer 2009

měla bych nastoupit od půl srpna takže už bych měla být eventuelně po ketu, pokud se nebude situace opakovat ,páč jsem dnes 3dc a mrcha nikde ,jako posledně a za 12dní tu byla znovu ..a bylo po hehe..prostě počítam s variantou B ,že se to opět posere a hledam práci

lenkacar
23. čer 2009

je to za pár korun ,ale aspon něco trochu ....a bude to zřejmě dobrá antiko ..ze sna budu křičet ,,bože nechci děti ani vidět ,ani slyšet,, 😀 😀 😀 😀 a zrovna buch a bude to ... 😀 😀 😀 😀

mladamamka
24. čer 2009

ahoj holky. Leni to je náhodou hezká práce jít do školky. Taky bych šla dělat do školky. Jenže u nás na to musíš mít min. bakaláře a to já fakt nemám. No cítím se , že to u mě zase nedopadne. ☹ Měla jsem 3 dny nafouklý břicho a teď už nic. Tak uvidíme, ale už tomu moc nevěřím. Leni přeju Ti aby už to bylo všechno dobrý a mrcha celých 9 měsíců nedorazila po KETU.

lenkacar
24. čer 2009

mamčo na uklízečku která pomáhá i s dětma nemusíš mít snad bakaláře ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mladamamka
24. čer 2009

No to ne ale i tak budeš mezi dětma. mě taky za půl roku čeká hledání práce a taky netuším kam půjdu. ASi do TESCa.

lenkacar
24. čer 2009

mamčo podle břicha nesud ,to břicho je určo nafouklý po výkonu jak se v tobě hrabou ...a co čípek tomu bych věřila víc dokud je tvrdej a dlouhej je to o.k. jdi se samovyšetřit a podej zprávu

mladamamka
24. čer 2009

Leni já jsem antitalent a nevím jak se vyšetřuje ten čípek, ale trubka už jsem si nervama udělala test a nic.

lenkacar
24. čer 2009

mamčo nejhorší je ta pracovní doba všude ...ale zase větší peníze ,nekecam já nemohla ani usnout furt jsem nad tim přemýšlela jestli bych to zvládla psychicky ,já toho snesu hodně ,ale to byste musely vidět ..psala mi kámoška že v praze praktikujou něco podobného s tim rozdílem, že je ani neokřiknou ..takže zvěř úplná ...ty ženský obdivuju ..

lenkacar
24. čer 2009

to jsi trubička copak bys tam chtěla najít co? na testu 😀 😀 😀 😀 až 8den holka nejdřív

mladamamka
24. čer 2009

Hele u nás si učitelky servítky nedělají s děckama. Okřiknou a je klid. Já tam byla tenkrát s malým a v pohodě. No před týdnem jsem se ptala v tescu a tam 14 dní dělají 12 hodin a pak mají 14 dní volna a peníze kolem 13 000. Takže to není tak hrozný tak uvidím. Akorát bych musela dojíždět.

mladamamka
24. čer 2009

Já vím Leni, ale ty nervy to je hnus. Ještě větší než při prvním. Akorát mě štvou u nás ze školkou , tady je až od čtvrt na 7, tak pořád přemýšlím jak to pak vykoumat, ale uvidím třeba se ještě zadaří.

lenkacar
24. čer 2009

to je hrozný když máš malý děcko ..12hod. denně, to je síla ..mamčo ti řikam že jsem tohle ve školce nikdy neviděla .tam je okřikne a nic se neděje řvou dál..žádnej klid ,max.10minut když kreslily ..jako zkusim to to jo ..ale fakt nevim jestli bych to mohla dělat dýl..

mladamamka
24. čer 2009

Uvidíš Leni třeba si tam vybudeš trochu respekt. Myslím, že je to hlavně o respektu. Když je ta učitelka neumí uklidnit tak je ton děs. U nás ty děcky učitelky poslouchají na slovo. Leni co ten čípek jak se vyšetřuje.

cipisek007
24. čer 2009

Tak já teda nevím, ale já tu stranu číslo tři teda nechápu 😀 😀 😀 Byla jsem normálně na straně 3 na zdejším tématu a nic zajímavýho jsem tam nenašla... 😅 Mateřská se začíná projevovat, ochabuje mi mozek....

mladamamka
24. čer 2009

Ahoj Míšo tak co holky jsou hodný. To to letí. Budete mít krásný Vánoce s nima.Budete za nima lítat a chytat je aby stromek nespadl. To jsme měli my předloni, byl to zážitek.

lenkacar
24. čer 2009

chichi míšo ..o straně na tomhle tématu nebyla řeč 😀 😀 😀 😀 já jen že jste nekecaly a musela jsem vás vyhrabat z tabulky na straně č.3 chápeš Miško? co myšáci malý?

lenkacar
24. čer 2009

co mamčo až půjdeš na wc tak si čistým prstem projed čípek a prozkoumej jeho tuhost

lenkacar
24. čer 2009

on se ten čípek mění když má přijít mrcha tak bys to pak poznala 😉

mladamamka
24. čer 2009

Leni já jsem fakt blbá, ale nevím v jaké hloubce ho mám hledat. Teď jsem to zkoušela a nic tam necítím.

lenkacar
24. čer 2009

já ho zas tak hluboko nemám ,ale možná je to tim ,že mám zakloněnou dělohu ..já nevim

mladamamka
24. čer 2009

tak už jsem ho asi nahmatala, ale nevím. Nezdá se mi moc tvrdej.

cipisek007
24. čer 2009

Leni!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ahááááááááááááááááááá. No to je hustý 😀 😀
Holky jsou po prvním očkování, noc byla krušná, ale nebylo to nejhorší. Barborka má lehounce zvýšenou teplotu, momentálně obě chrní, ale jinak jsou protivný jak sáňky v létě.
Zítra mě čeká tchýně a v pátek to oční s Bárou ☹

lenkacar
24. čer 2009

tak si to pamatuj jak vypadá ted a jak bude mět dorazit mrcha tak to udělej znova a poznáš rozdíl...bud bude tajkovej rozplesklej a nebo dlouhej a tuhej a to je o.k.

mladamamka
24. čer 2009

Teda Míšo tchyni nezávidím. Jo očkování to s Honzíkem byla taky hrůza. Taky vždycky probrečel celou noc.