• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
a míšo co jí budou dělat barce ?
24. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamčo, oni ani nebrečely, ale kňouraly, chtěly dudlíka apod. Naštěstí je doma David, takže vstával on, ať si tatíněk taky užije probdělý noci. Je pěkně vyždímanej :grinning: Já tohle mám denně a ještě musím fungovat v domácnosti a on probdí jednu noc a je z toho na prášky :grinning: Chlapi nic nevydrží :grinning:
24. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám tchýni pod drnem a nedam na ni dopustit :wink: ,páč jsem jí ani nestihla poznat :grinning: :grinning: :grinning: ,krutý trochu ,ale pravda :wink:
24. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, rozkapávat oči a dělat pořádný vyšetření očí. Má řídký duhovky, tak to chce doktor pořádně vidět. Bohužel budu u toho, musím jí se sestřičkou držet. To zase bude pláče :frowning2: A nejen ze strany Barborky :frowning2:
Leni :grinning: Přesně tohle mi říkala v pondělí kamarádka :grinning: :grinning:
Je dobře, že si to zkusí jaký to je. A ty máš být jak automat a všechno vydržet. Jsi silná ženská tak to vydržíš, ale každej potřebuje odpočinek. To Pavel taky vždycky vstávala když Honzík bečel. On spí s náma pořád v posteli.
24. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vařit, dneska připravuju (nakládám) jídlo i na zítra, tak mám co dělat, zatím pa, budu nakukovat :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:
24. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se snažím holky brát do postele minimálně. Ale ráno před vstáváním na pomuchlání je beru pravidelně :slight_smile:
Když já právě Davida nemám doma furt, pracuje mimo ČB a teď je do soboty doma. On se vyspí přes týden, jak je pryč, ale já ne. Takže teď sabotuju v noci děti a prostě nevstávám :grinning:
24. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus simi
24. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já tchýni mám celkem fajn, ale když sem jedou tak vždycky přijedou s Pavlova bráchou a jeho přítelkyní a to je poděs. Je jim oboum 30 a pořád se spolu před náma vykusujou tak mě to sere, že se neumí chovat mezi lidma. Možná bych to pochopila kdyby jim bylo 15 a ještě ty blbý kecy co má ta jeho přítelkyně. Ona si myslí, že když má vejšku tak mi ostatní jsme všichni pod její úrovní a je ještě líná jak veš. My s jeho mámou vaříme a ona jen dřepí a nic jí nenapadne, že by trochu pomohla, nebo aspoň si hrála s malým. Nu prostě jí nemám ráda.
24. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipisek: porad si to neumim predstavit...stava se ze jedna spinka a druha ne? Ale musi to byt hezky :D
24. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Simi. Tak ať si to Míšo David užije. Ať vstává a ty si pořádně odpočiň.
24. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamčo na to hlídání by to chtělo 3osobu a co ta tchýně míšo? hm asi blbá a zbytečná otázka že?
24. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizim je tu moje mamka pak se objevim papa
24. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni to máš pravdu, ale my třeba s Pavlem když někam jdem tak většinou s malým. já jsem taková, že ho mamce nechávám max. když jdu k zubařovi nebo doktorovi.
24. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a ty nastupujes uz tedkom? to budes mit deti az az :D ono to musi byt zahul, ja vcera byla na navsteve u znamy ta ma male mimi a pak asi 4 letou holcicku ale ta je min. za 20...teda ja nevim co s ni ale asi bych ji triskala od rana do vecera, ono to s ni jinak nekde...
24. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ono je lepsi do toho tatinkov taky zapojovat...my byli se znamou na chate len se podivat :slight_smile: jak tam tatinkove si uzivaj pohodlicka s detmi :slight_smile: a uzasne ich videt :slight_smile: byloo ich tam asi 7 a deti asi 11 ... a musim rict ze nektery davaji za pravdu ze to neni nic lehkeho...
24. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ranko, dámy :slight_smile: leni, co klika, máš? :grinning: mamko, nebuj, bude to dobrý!!! jsem o tom přesvědčená!!! i když ti tyhle chvíle vůbec nezávidím...
24. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženy!
Hele já bydlím kousínek od Artu, celkem často jezdím okolo, tak budu koukat po klice, a jakmile zmizne, Leni je jasná..... :grinning:
24. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechte si toho jo? :grinning: :grinning: :grinning: kliku nemám a ani mrchu ,což je zase divný.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze školky nevolalay maj více adeptů asi bych byla ráda kdyby vzali někoho jiného .. :pensive:
24. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tchnýni na hlídání nikdy. Ddyť ona je vůbec nezná. Vidí je 2x do měsíce a to na ně jen kouká. To jí opravdu nemůžu svěřit děti :sweat_smile:

Simi, jj, taky to dělají, že jedna spí a druhá ne a pak si to prohodí. To je pak na palici, protože nemám chvíli klidu. Hezký jeto na koukání, ale je to dost velkej záhul, asi takhle.
24. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo mě to je jasný že myšáci jsou záhul... :wink: :wink: :wink:
24. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jak dlouho si v car?
24. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
od léta 08
24. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kliku? ja nevim vubec co se tím mysli...:d
ja tam pudu za 2 tydny tak to ...asi presvihnu
24. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lulu si šáhla na kliku a je těhu bez doktorů tak se to tady ujalo a chodíme šahat na kliku ,no zatim nic ,teda ..já se snad do těch budějk ani nedostanu :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee to aby som tam letela po praci :D a ktera to je ? :D :D :D
24. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek