• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
simi šáhni si na kliku od okna ,ta u dveří už je zamluvená :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je kterakolvek .... :slight_smile: nesalis me? aby to melo ucinek.... :slight_smile: urcite tam nejsou jen ¨jedny dvere :D
24. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to viděla hned na tu první venkovní, tak je taková "macatá"..... :grinning:
24. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, stejně jsi odvaha, že bys šla do MŠ :sweat_smile: Já bych na to asi neměla.
24. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak ja to skusim teda mozno tam budu driv nez lenka :slight_smile: tak si sahnu...jeste ho najit...ja ho hledala jenom zatim na mape...mel by ale byt pred nemocnici..teda na druhe strane...
24. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky si pamatuju jak jsme jeli s manžou z moravy z dovky přes budějce a hledali jsme art a jezdili jak blbci a nenašli a pak další den a nic až jsem zavolala kámošce at sedne k pc a najde mi to že někde jezdíme kolem a nevidíme ..ptali jsme se lidí, ,kdepak ..něco takovýho u nás v budějcích?,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jasně že jsme byly kousek a jeli jsme kolem stokrát
24. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dojeli jsme až do nemocnice a tam na informacích se nějaká rozvpomněla kde asi tak přibližně ..já nevim proč jsme to neviděli :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nasla ak jeden od vystaviste tak by to melo byt na levo a pak dalsi odobcka na pravo by mela byt na nemocnici, da se tam odbocit z hlavnej ulice?
24. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já vždycky když jsem tam byla v tý čekárničce, tak snad pokaždý volal někdo, že to nemůže najít a recepční vysvětlovala kudy tudy do Bavovorova, tedy do Artu. Je to fakt sice u hlavního tahu, ale přehlídnutelný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jsem hledala jinej typ budovy nebo co .. :grinning: :grinning: :grinning: míšo já se tedka spíš modlim at mi zavolaj že mě neberou ,pořád to mám v hlavě jako strašáka ..
24. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi jo, z tý hlavní se odbočit dá, ale jen ve směru z města k výstavišti, tzn., že prvně bude doleva k nemocnici a hned pak doprava k Artu. Od výstaviště jsem vždycky jezdila já a u Billy se otáčela... :grinning:
24. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi musíš k lidlu a tam se otočit a vrátit
24. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jasny tak snad tam dojedem ja jen ze z ty mapy to nejak nevyznelo jestli se tam da, ale bylo by mi divny kdy¨by neeee.
24. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi na tý fotomapě je to blbě (spíš vůbec) vidět, sjez tam do prava je, je to schovaný v těch stromech, ty už tam nejsou, to je nějaká starší fotka...
24. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedá ..musíš k tomu lidlu a tam to nenechávej šmejdi vybíraj prachy
24. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě je to vlevo taková zelenkavo něco budova jako vilka
24. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo ak je tam parkovisko tak to je ok
24. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady i je ta vilka jak vypadá...
http://www.sanatoriumart.cz/
24. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a před artem taky zastav jen na určeným místě nebo tě vyženou od vedle ,musim říct že jsem nepřeparkovávali sami :wink: :wink: :wink:
24. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
indi to jsou fotky jako stehno ... :rolling_eyes:
24. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bychj teda nepoznala já ho mám v paměti jinak tedy .. :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dufam ze tam bude kde zaparkovat, jsou tam nejak oznacene mista...? Jak sami myslsim ze vas odtahli...? :D
24. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to je co nejmin
24. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene že od vedle je to nějaký hotel nebo co volali do artu at okamžitě přeparkujem a nějaký lidi taky a kolikrát se to děje jak tam sedim ..je tam cedule kam až je to artovský ,místa dost neboj
24. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se chtěla pokochat na fotce špičáčkem a nic ..jsem asi slepá
24. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejnak jak to čtu běhá mi mráz po zádech ,ale oni to uměj tak podat ,že si ani moc jako králík nepřipadáš :wink:
24. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to okuknu prvniho :D
24. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jako na toho mi nekukej jo?
24. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
najdi si tam svýho je jich tam dost
24. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek