• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@pepek007 jojo kdybych si dala pivajze tak bych byla pěkně v komatu a ani bych nožkou nehrábla a pěkně bych spinkala do rána
23. únor 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj doktor zoubek :confused:
23. únor 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no zkus to Leni hele :wink: :grinning:
23. únor 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no to by byly spíš erotický sny ne? :grinning:
23. únor 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 v půl 22 jsem napsla vladísovi ,,dobrou noc táto ,,já mu řikam táto a on mi odepsal ,,tak dobrou noc mámo ,,a já další půlhodinu místo spaní přemýšlela ,proč mi to napsal ,jestli mě chtěl nasrat bo co ,jsem já nějaká jeho máti ? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. únor 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar kdyby mě tak řikal ,tak prosim.. a jako bejvalej mi volá a řekl mi ,,leni ,,když mi 5 let řikal ,,moulo,,to mělo být šmoulo a časem ,se to š vytratilo ,na veřejnosti mě to jako dost vadilo ,ten jeho zvyk ..ale doma to bylo fuk,páč si každej myslel ,že mi nadává do idiotů ,no to by si mohl zkusit ,bych mu urvala hlavu i s míchou
23. únor 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si cghtěla jít ještě hají ,ale mám jít k mudře se uschopnit ,páč mi to nařídila a v půl 12 mám ten oběd ..už ted je mi zle z toho ..
23. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni nepřemýšlej nad těmahle věcma to neni nic dobrýho pač si zas něco vydedukuješ co tak neni a budeš se zbytečně trápit a dumat nad tím dokola a stejně bez odpovědi do očí takže težko říct jak to myslel ze sms si budeš říkat dokola :wink:
23. únor 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to už jako natvrdo budeš uschopněná Leni? :unamused: to se bude muset nahlásit na pracák ne? :rolling_eyes: se ti nedivim taky by se mi nechtělo a bylo z toho blbě už teď kord pokud je mudra taková jak jsi tu psala :angry:
23. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jo natvrdo .. a od 1.3 na pracák :confounded:
23. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to máš noční můry z toho, jak se ti stýská po manželovi :grinning:
Včera to na sociálce dopadlo na jedničku, tak mám radost, ale mám nachcípanou další holčinu a jestli půjde marodit, tak můžu zavřít :grinning:
23. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme přijeli od zubaře a jako prcek byl naprosto hodnej :wink: zoubky všechny v pořádku a byli jsme pochválení jak si je od mala čistíme a jak nám všechny rychle a brzo narostly :dizzy_face: uff tak mám radost zase já :grinning:
23. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no vidíš když se daří, tak se daří baronku :wink: njn hele ono je to všude a v Táboře to vypukává teprve :wink:
23. únor 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 tak to je zlatý dítě, když chtěl otevřít před paní zubařkou pusinku :slight_smile:
23. únor 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jj Baronku prcek je opravdu zlatý, šikovný a hodný díte od mala :dizzy_face: to říkám pořád, že v Artu dělají jen takovýhle děti + hrozně pěkný :wink: a u všech tady to nebude jiný s vašima Arťáčkama :dizzy_face:
No jako s radostí a nadšením tam teda nedržel :grinning: ale neplakal a spolupracoval a to je hlavní :wink:
23. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvědavá na Leni až přijde jak zas bude sakrovat jako špaček :unamused: :grinning:
23. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ne nesakruju ,jsem v oukeji :dizzy_face:
23. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak to máme radost :grinning:
23. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek sestra mě uschopnila zase měla debilní kydy ,tak jsem vytáhla z tašky flašu pro dokynu ,aby sklapla ,svině jedna mizerná ..to je fbi to je hrozný.. :angry: no a pak jsem u mamky počkala a pak jsem šla na ten oběd a dala jsem si něco sladkokyselého a dalo se to sníst ,jen jsem byla překvapená,bylo to kuřecí obal. a rybí obal. a na tom sladká omáčka hustá a k tomu rýže ,no bylo to lepší jak posledně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme rozebrali situaci a bylo mi sděleno ,že pán na mě z místem myslí ,hned jak se něco uvolní dá vědět ,no tak jsem v klidu ,doufám,,že budu těhotná a otec bude za debílka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar takže odkdy jsi uschopněná?
23. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
od 1.3 jsem prý jako ryba
23. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jdu na celý den do fachy,tak zase bude nějaká kačka do kasičky
23. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak ještě štěstí, že můžeš na pracák .....
23. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no sice mám z toho hnus pocit ,ale co se dá dělat
23. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar třeba se na tebe usměje štěstí a přilítne práce :grinning:
23. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek je to jedno jestli přilítne čáp a nebo práce ,hlavně at se něco děje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ta pavla jak dopadla na krvi?
23. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá už tu máme Leni :wink: no co alespoň budeš míz hrazený sp a zp ne a třebas se fakt nějaká práce najde :wink:
23. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek