• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek hele to jedině ,že by ho tam někdo rozmluvil ,já bych jim poslala i děkovný dopis
23. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak to budu držet pěsti, aby ti přijel celej staro novej Vláďa :grinning:
23. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ježiš ty jsi moje celá drahá zlatá .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večer dámy :wink: jsme nějak odpadli všichni 3 a vzbudili se až teďka :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 co budete dělat v noci?
23. únor 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hledam na netu a mám teda sakra hnusnej pocit z toho ,že mi michálek odmítnul dát tu injekci na protilátky,když jsem -a vladís+,po potratu :angry: ,všude je psaný že tu injekci máš dostat do 72hod.žádala jsem ho o to a odmítnul ,že to nepotřebuju :angry: ,asi tak jako nepotřebuju imuno a genetiku :angry: ,mám jich tam plný zuby kreténů
23. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar povídat si :grinning:
23. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni a neni lepší se ho pak na to zeptat osobně než gůglovat info různá? :unamused: ono někdy ty diskuze tě přivedou na takový myšlenky a hledáš pak příčinu úplně všude a ve všem mno ....
23. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar o tohle já nic nevím, že se dává nebo by se mělo čoveče ale zase je pravdou, že už tenkrát to tu někdo řešil protilátky versus potrat :wink:
23. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu směr vana a pak nakouknu pokud tu někdo budete kdyžtak jsem na fb :wink:
23. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar třeba má Michálk pravdu a tu injekci opravdu nepotřebuješ ....
24. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Leni přesně tak souhlasím s Baronkem - ono nejde někde něco přečíst že to někomu pomohlo a vztahovat to na sebe jako jasný asi už nezjistíš co by bylo kdyby a když se v tom budeš vrtat, tak to bude jen horší :unamused: podle mě jsou tam profíci a ví co dělají ale já vím ...těžko říct mno :wink: můj názor a radu jsem Ti včera napsala na fb :wink: každopádně přeji ať Ti dneska práce odsejpá a večer se budu těšit zatím hezký den všem :wink:
já jsem se dala do úklidu a balení konečně :angry: a tříděnní potřebných a nepotřebných věcí :grinning:
24. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ale potřebné věci převládají, co???? Já jich mám ponou půdu :grinning:
24. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no to naštěstí jo Baronku :grinning: njn ale začínájí se mě tu kupit ty nepotřebný a vůbec nechápu, kde se jich tu tolik vzalo a proč to vždycky schováváme typu: néé to ještě necháme to se může někdy hodit :grinning: si pamatuju přesně tuhle jednu věc co mám v ruce, tak před 4 rokama mi to manžel řekl a dodnes ani nevěděl, že jí tu stále máme a ještě se díví, že jsme to už nevyhodili :angry: :rolling_eyes: :grinning:
24. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase mě teší že už žádný krámy nebudou a budou jen samý užitečný :grinning: njn a to mě čeká ještě skříně s oblečením ..obejvák ..ložnice a další :unamused: teď jsem začala u kuchyně twe a to je fakt mazec to tu máme za poklady :grinning:
24. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty jseš odkuď Baronku? Z vesnice nebo nějakýho vetšího města u ČB nebo jako jak? :wink: no jo jako my tam taky máme půdu ale rozhodně nechci aby to sloužilo jako odkladiště se znám já bych jí za chvilku taky měla plnou jako máš ty :grinning:
24. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já bydlím na vesnici 30 km od Budějovic. Přestavujeme starý baráček :grinning: jde nám to velice pomalu :slight_smile: naštěstí máme ale velké místnosti, takže mimčo s náma může být dole a na přestavbu půdy máme čas :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra mám dovolenou a uděláme si s manželem výlet do ČB a půjdeme do kina, tak se těším, ale hlavně se těším na něco dobrého k papu :grinning:
24. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A copak Lenička v práci, doufám, že jí to rychle uteklo :slight_smile: Mně teda jo a hlavně mi utekl celý týden, to bude tím, že mám hodně práce a nic neodkládám na zítra :astonished: :grinning: abych měla pořádek, kdyby se náhodou něco stalo :slight_smile: :unamused:
24. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jéé tak to máte velkej baráček klidě i pro 5 dětí až :wink: :grinning: jj ono neni kam chvátat bydlet máte kdy a tohle nijak neuchvátáte :wink: jejá takže musíš denně dojíždět což? :unamused: 30 km neni zrovna nejmíň ale zase ne žádná dálka vyloženě :wink:
24. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak to si ten zítřek pěkně užijte má být sluníčko :wink: hlavně to kino a pak papu :grinning:
24. únor 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak v tomhle jsme stejný i já jsem to tak v práci dělala :wink: je vidět, že jseš zodpovedný člověk baronku a máš ráda systém a pořádek :grinning:
24. únor 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni určitě maká do roztrhání těla :sweat_smile: pak přilítne jak průvan a pěkně nám to tu provětrá a poreferuje co jak se měla a co bylo :wink:
24. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem doma ,ale kouknu ještě na šehrezádu a pak přijdu
24. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co je kde stéééééé
24. únor 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem zde :wink: koukám na tv noviny :wink:
24. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 mobiluju
24. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pěkný večer :slight_smile: už jsem také dopracoval pro tento týden a čekají mě 3 dny volna :grinning:
24. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek ahojky Barabášku :wink: to si dáš kopyta nahoru a budeš odpočívat ne? :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty nespinkáš?
24. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek