ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
23. únor 2011

@baronek hele to jedině ,že by ho tam někdo rozmluvil ,já bych jim poslala i děkovný dopis

baronek
23. únor 2011

@lenkacar tak to budu držet pěsti, aby ti přijel celej staro novej Vláďa 😀

lenkacar
23. únor 2011

@baronek ježiš ty jsi moje celá drahá zlatá .. 😀 😝

pepek007
23. únor 2011

brý večer dámy 😉 jsme nějak odpadli všichni 3 a vzbudili se až teďka 😀 😀

lenkacar
23. únor 2011

@pepek007 co budete dělat v noci?

lenkacar
23. únor 2011

já hledam na netu a mám teda sakra hnusnej pocit z toho ,že mi michálek odmítnul dát tu injekci na protilátky,když jsem -a vladís+,po potratu 😠 ,všude je psaný že tu injekci máš dostat do 72hod.žádala jsem ho o to a odmítnul ,že to nepotřebuju 😠 ,asi tak jako nepotřebuju imuno a genetiku 😠 ,mám jich tam plný zuby kreténů

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar povídat si 😀

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar Leni a neni lepší se ho pak na to zeptat osobně než gůglovat info různá? 😒 ono někdy ty diskuze tě přivedou na takový myšlenky a hledáš pak příčinu úplně všude a ve všem mno ....

pepek007
23. únor 2011

@lenkacar o tohle já nic nevím, že se dává nebo by se mělo čoveče ale zase je pravdou, že už tenkrát to tu někdo řešil protilátky versus potrat 😉

pepek007
23. únor 2011

tak já jdu směr vana a pak nakouknu pokud tu někdo budete kdyžtak jsem na fb 😉

baronek
24. únor 2011

@lenkacar třeba má Michálk pravdu a tu injekci opravdu nepotřebuješ ....

pepek007
24. únor 2011

jo jo Leni přesně tak souhlasím s Baronkem - ono nejde někde něco přečíst že to někomu pomohlo a vztahovat to na sebe jako jasný asi už nezjistíš co by bylo kdyby a když se v tom budeš vrtat, tak to bude jen horší 😒 podle mě jsou tam profíci a ví co dělají ale já vím ...těžko říct mno 😉 můj názor a radu jsem Ti včera napsala na fb 😉 každopádně přeji ať Ti dneska práce odsejpá a večer se budu těšit zatím hezký den všem 😉
já jsem se dala do úklidu a balení konečně 😠 a tříděnní potřebných a nepotřebných věcí 😀

baronek
24. únor 2011

@pepek007 ale potřebné věci převládají, co???? Já jich mám ponou půdu 😀

pepek007
24. únor 2011

@baronek no to naštěstí jo Baronku 😀 njn ale začínájí se mě tu kupit ty nepotřebný a vůbec nechápu, kde se jich tu tolik vzalo a proč to vždycky schováváme typu: néé to ještě necháme to se může někdy hodit 😀 si pamatuju přesně tuhle jednu věc co mám v ruce, tak před 4 rokama mi to manžel řekl a dodnes ani nevěděl, že jí tu stále máme a ještě se díví, že jsme to už nevyhodili 😠 🙄 😀

pepek007
24. únor 2011

ale zase mě teší že už žádný krámy nebudou a budou jen samý užitečný 😀 njn a to mě čeká ještě skříně s oblečením ..obejvák ..ložnice a další 😒 teď jsem začala u kuchyně twe a to je fakt mazec to tu máme za poklady 😀

pepek007
24. únor 2011

a ty jseš odkuď Baronku? Z vesnice nebo nějakýho vetšího města u ČB nebo jako jak? 😉 no jo jako my tam taky máme půdu ale rozhodně nechci aby to sloužilo jako odkladiště se znám já bych jí za chvilku taky měla plnou jako máš ty 😀

baronek
24. únor 2011

@pepek007 já bydlím na vesnici 30 km od Budějovic. Přestavujeme starý baráček 😀 jde nám to velice pomalu 🙂 naštěstí máme ale velké místnosti, takže mimčo s náma může být dole a na přestavbu půdy máme čas 🙂

baronek
24. únor 2011

Zítra mám dovolenou a uděláme si s manželem výlet do ČB a půjdeme do kina, tak se těším, ale hlavně se těším na něco dobrého k papu 😀

baronek
24. únor 2011

A copak Lenička v práci, doufám, že jí to rychle uteklo 🙂 Mně teda jo a hlavně mi utekl celý týden, to bude tím, že mám hodně práce a nic neodkládám na zítra 😲 😀 abych měla pořádek, kdyby se náhodou něco stalo 🙂 😒

pepek007
24. únor 2011

@baronek jéé tak to máte velkej baráček klidě i pro 5 dětí až 😉 😀 jj ono neni kam chvátat bydlet máte kdy a tohle nijak neuchvátáte 😉 jejá takže musíš denně dojíždět což? 😒 30 km neni zrovna nejmíň ale zase ne žádná dálka vyloženě 😉

pepek007
24. únor 2011

@baronek tak to si ten zítřek pěkně užijte má být sluníčko 😉 hlavně to kino a pak papu 😀

pepek007
24. únor 2011

@baronek tak v tomhle jsme stejný i já jsem to tak v práci dělala 😉 je vidět, že jseš zodpovedný člověk baronku a máš ráda systém a pořádek 😀

pepek007
24. únor 2011

Leni určitě maká do roztrhání těla 😅 pak přilítne jak průvan a pěkně nám to tu provětrá a poreferuje co jak se měla a co bylo 😉

lenkacar
24. únor 2011

už jsem doma ,ale kouknu ještě na šehrezádu a pak přijdu

lenkacar
24. únor 2011

tak co je kde stéééééé

pepek007
24. únor 2011

už jsem zde 😉 koukám na tv noviny 😉

lenkacar
24. únor 2011

@pepek007 mobiluju

barabasek
24. únor 2011

Ahoj pěkný večer 🙂 už jsem také dopracoval pro tento týden a čekají mě 3 dny volna 😀

pepek007
24. únor 2011

@barabasek ahojky Barabášku 😉 to si dáš kopyta nahoru a budeš odpočívat ne? 😵

lenkacar
24. únor 2011

@pepek007 ty nespinkáš?