• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
já bych taky měla dost práce doma ,kdyby se mě teda jako chtělo něco dělat :grinning:
25. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova měla jsi ted prednison?
25. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo mam zpravy z rodiny, manzelovo sestrenici dopomohla ke dvojcatum
25. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar prednison jsem mela, proc?
25. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova já jsem ho dřív neměla a ted jsem na něj najela
25. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem ho uzivala do ms a pak jsem ho vysadila. Michalek mi rekl, ze uz nema cenu jist az zase pred IVF a ted stejne jedeme do Plzne, tak by to asi falsovalo vysledky.
25. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova no to asi jo ..já ho budu mít asi 2m,ěs. před ketem tak jsem na to zvědavá
25. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpět zde s pokeců a kafíček s maminama a prckama :wink: zdravim - duschankova :wink:
25. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova jj taky si myslim, že je to jen rozhozený ale úplně normální :wink: se to srovná v přístím cyklu a souhlasim s Leni jak Ti to napsala :wink:
25. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám zaděláno na kynuté buchty..a asi spirály udělam
25. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jééé bych si dala pošli mi Leni pár kousků :dizzy_face:
25. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 už to bude .. :dizzy_face: ještě ty spirály ,ale k jídlu nemám nic
25. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele ty spirály jsou jako těsto na koblihy je to ono nebo myslim něco jinýho?? :slight_smile:
25. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar k jídlu mám zas já :grinning: uzený s bramborovou kaší nebo karbanátky máme oboje :wink: a červená řepa :wink: a uzenná polévka se zeleninou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hele cože se dává před tík ketem od 2dc estrimax bo co? A co ještě?To prostě jíš pak ti přidaj utroš 15dc a už se nic nepíchá jako Pregnyl atd?Ti je tam pak jen dají a děj se vůle boží jo? Jsem tu zas něco pročítala a jsem zmatená :angry: :grinning:
25. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 mě nic teda nepíchali já asi ovulku měla normálně ..jo estrofem jsem měla ,ale podruhé vůbec nic
25. únor 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakonec jsem udělala ty koláče marmeládový ,páč nemám tvaroh a ty spirály ,normální kynutý těsto jsem dělala
25. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mám nějaké zprávy z Artu :slight_smile: po Ms se jde do IUI už se těším dostala jsem provokačku aby se zkrátil cyklus a mohlo být co nejdřív :wink: Akorát jsem tam čekala asi 45 minut nevím proč mě objednali na 9, když tam byli pani na ultrazvuk nějak na mě padla smůla pořád u doktorů čekám. Dneska jsem si byla válet špeky vTřeboni v bazénu moc příjemné to bylo a nemusela jsem řídit o to víc jsem si to užila.

@duschankova a tobě nedali žádnou provokačku na vyvolání MS?
25. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek paráda ..tak to budem kousek od sebe
25. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar aha ok díky Leni no jsem zvědavá jak to bude u mě ale asi si tu ovulku pojistí tipuju práškama :unamused: :wink:
25. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no já jsem na ně měla chuť ale hroznou Leni ale byli jsme na prochajdě se psem a prckem a zašli jsme na véču a pivenko takže mám břuch napapaný :sunglasses: jo jo tak to je to co jsem myslela ty spirály nooo ke snídani bych si dala :dizzy_face:
25. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek taky jezdíme do Aurory čvachtat se a uzívat si slané vody :wink: cca před měsícem jsme tam byli a taky parádička :wink: je fajn, že sis to tam užila a že tě čeká IUI konečně zase další šance blíž k mimču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :astonished:
25. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli na véče a ted jsem se mrkla na nebožtíka Aloise a můžu jít spát
25. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jj taky koukáme :grinning: Leni jste měli stejný nápad jako my s véčou :wink:
25. únor 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek Ahoj Barabášku. :slight_smile: Myslim, že jsme se dneska viděly v Artu.... :slight_smile: Já jsem si tě prohlížela -tys měla něco oranžovýho na sobě ? Já přišla po tobě a měla jsem vínový triko s dlouhým rukávem. :slight_smile: A pak jsem stála v chodbě, páč mi byl děsnej hic.............. :grinning: Jdu nejspíš příští měsíc na IUI.... Jsme sice relativně zdravý, leč stále nic.... :frowning2:
26. únor 2011 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak doufám, že byl romantický večer :grinning:
@barabasek to je super, že se bude něco dít :slight_smile:
@pepek007 před ketem jsem dostala jen pět dní předem estrofem a prednison a tři dny předem crinone, jinak nic :slight_smile: ale jezdila jsem tam týden skoro denně na ultrazvuk kvůli ovulaci ....
26. únor 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ty jo takže vám hlídali ovulku jo? Já asi jen nechápu teda ten pricip co jsem si myslela, že chápu :angry: jako ten estrofem nebo estrimax je na co teda?? Jako buď je Ket v nativu a nic se vůbec nebere jen ten ultroš od 15 dc tomu rozumim no a když neni v nativu a je s práškama tak jsem si myslela, že teda ten Estrimax nebo estrofem nebo jak se tomu nadává a pak je jedno kdy se to tam dá od toho 15 dc pač se nepíchá žádněj Pregnyl jako třeba u IUI safra takže v tom mám zase hokej a sama jsem se do toho zapomotala .... :rolling_eyes:
26. únor 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak je to třebas u ženskejch co ovulku němají? :confused: mě právě zarazilo, že jsem četla vedle diskuzi tam to měly právě trošku úplně jinak něž jsem já žila v domění ale netušila jsem zda tam chodili každej den na UTZ aby hlídali ovulku :confounded:
26. únor 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mi jde o to, že třebas rozmrazí embrouše a budou mi denně hlídat ovulku njn ale k ní náhodu nedojde pač ne každej cyklus je s ovulkou no a co pak??To je vyhodí nebo znova zamrazí nebo stop ket twe já mám dneska uvažovací až logickej den :grinning: no nic dneska razíme uklízet na baráček ten bordel po těch řemeslníkách už chybí jen koupelna a wc dodělat a jinak je vevnitř vše hotový pak jen z venku fasáda a plot a můžeme se stěhovat :sunglasses: takže dneska bude zase uklízecí vytírací den :grinning: :angry:
26. únor 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 zdravím všechny uvažovátka,no já si to teda dodnes myslela jako pepča ..tak to nevim ted..za chvíli mizim do fachy
26. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek