ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

duschankova
26. únor 2011

@barabasek ahoj. Dostala jsem instrukce, kdyz neprijde ms do tydne mam prijit na provokacku.

baronek
26. únor 2011

@pepek007 já taky nevím, jak to je, ale takhle jsem to měla já. Ket probíhá až po ovulce, podle toho jak starý máš mrazáčky, já měla třídenní, ovulka byla dle Michálka v pondělí a ket ve čtvrtek, žádnej pregnyl ani ovitrille.
@lenkacar já byla taky v práci, ale jenom na hodinu
Jo a šéfovi jsem řekla, že jsem těhotná, on se mě natvrdo zeptal a já nevěděla, co říct, tak jsem odpověděla, že asi jo a jen odvětil, že to věděl už minule, že to pozná a navíc jsem tenhle rok jediná z jeho mladých podřízených, která to ještě neoznámila (je těhotná i holčina, co má na starosti barák v ČK, jeho sekretářka i tajemnice). Chudák z toho má velkou hlavu).

lenkacar
26. únor 2011

@baronek nekecej to je teda šéfík znalec 😕 😀 😝 ,no to jste se mu teda holky sešly ve velkém

baronek
26. únor 2011

@lenkacar a jak bylo v práci????
šéf řekl, že to nějak promyslí, jak to všechno bude dál....

baronek
26. únor 2011

@lenkacar a šéf má alespoň ponaučení pro příště - nezaměstnávat mladý holky 🙂

lenkacar
26. únor 2011

@baronek já mladá nejsem a u mě by taky jistota nebyla .. 😉 prozatim..jak mi nevyjdou ty kety tak to je jiná písnička ..v práci docela dobrý ,ale je tam kosa jako blázen

baronek
26. únor 2011

@lenkacar šéfka šetří na topení?

lenkacar
26. únor 2011

oni to nějak nastavili ,že to topí a pak se to vypne ..lidi nadávaj ,že je tam zima a což já ,kldyž tam stojima čumim

baronek
26. únor 2011

@lenkacar nám to taky z osmi hodin tři hoďky netopí, je to tak nastavený 😀

lenkacar
26. únor 2011

@baronek no tak nám to z 9hodin 5 netopí .. 😠 a to teplo se vycourá jak chodí lidi

pepek007
26. únor 2011

@baronek jasný Baronku taky díkes za info i tobě Leni 😉 no jako já už radši nic čist nebudu protože asi každej car to má jinak takže se budu řídit tím co jste měly vy jako základ bude stejnej jen možná nějakej prášek navíc mno ale na to už kašle punťa 😉
Tak šéfík už to ví jo? Njn znalec, že to veděl a čekal ale alespoň neni tak přeikvapenej zase 😀 vidíš už to úplně nemusís tajit jako tajit 😉 taky + 😵

pepek007
26. únor 2011

@lenkacar Leni já koukala jak jsou oblečený kámošky v tvém oboru co právě prauješ a jako dvoje silný teplý ponožky, tílko, tričko s dl rukávem nebo rolák a na to svetr teplej pořádnej a rofle minimálně a je jim fajn 😀 zima nezima 😉

baronek
26. únor 2011

@pepek007 ale on je jedinej kdo to ví 🙂 dál to zatím říkat nebudeme a od šéfa se to do mého okolí snad nedostane 😠 řekl, že je jasný, že je to na začátku a to se ještě neříká .... tak uvidíme

baronek
26. únor 2011

@pepek007 teplý ponožky taky v práci nosím, ještě, že mi jich babi upletla kvanta a mám je ve všech barvách 😀 jako malá jsem je nesnášela a teď jsem za ně ráda, když je dostanu 🙂

pepek007
26. únor 2011

@baronek to je fakt fajn šéf potom Baronku hele 😉

pepek007
26. únor 2011

@baronek jooo tak to jsme na tom stejně 😀 já je mám někdy i na noc když jdu chrnět 😀 a jako malá jsem je taky nenáviděla a teď jsem ráda když babi uplete 😉

lenkacar
26. únor 2011

vy moje malý barevný ponožtičky ..si jako myslíte co ..já tam chodim v kozačkách a nabalená jako sněhulda i vestu mám prošívanou

lenkacar
28. únor 2011

dobré ránko všem..

baronek
28. únor 2011

Ahoj holky, tak včera jsem skoro celej den proležela a do práce se mi vůbec nechtělo, zrušila bych pondělky, ale zas by se to přeneslo na úterky, takže je to vlastně jedno 😀

baronek
28. únor 2011

@lenkacar kočko a jak jste si užili vlastně víkend s manžílkem? Samá romantika?

macinaz
28. únor 2011

Ahoj holky,přišla jsem vás jenom pozdravit a zase letím,moc jste toho dopsali a nestíhám vůbec....... dočítat.U nás nic nového,stále čekáme na Prahu.Možná že v týdnu zavolám do ARTu a zeptám se na IUI,ale stále nejsem nějak pevně rozhodnutá.

baronek
28. únor 2011

@macinaz za pokus nic nedáš a určitě se zase ukaž 😀

lenkacar
28. únor 2011

@baronek ale jo trochu jsme si užili,i erotica lehká byla ..já jsem ho furt oblejzala on furt hekal at toho necham a myslim že rád odjel

baronek
28. únor 2011

@lenkacar já myslím, že se k tobě zase rád vrátí 😀 a on vážně tomu sexu moc nedá???
A zítra jdeš na pracák?

lenkacar
28. únor 2011

@baronek jojo zítra jdu na pracák hnedka ráno to zas bude něco než se to sepíše a bla bla kde a kdy jsem dělala a nedělala..už se tam moc těšim 🙄

lenkacar
28. únor 2011

@baronek ne sexu opravdu moc nedá ..asi jak je tlustej tak je línej

baronek
28. únor 2011

@lenkacar tloušťkou to určitě nebude, vždyť se podívej na mýho manžílka 😀

lenkacar
28. únor 2011

@baronek je taky silnej, no tak nevim ,já myslim ,že když mu leta nechyběl ,že to je taky asi hladinou testosteronu..si za.. a on mi pak vyčítá jak je zničenej ,co jsem mu všechno udělala a jak ho všechno bolí ..no teda ..ufnukanej ,horší jak baba a děsně mi s tim sere a na závěr se jde změřit ,že asi bude mít horečku .. 😨 🙄

baronek
28. únor 2011

@lenkacar tak to jste museli pěkně vyvádět, když ho to takhle zmohlo 😀 😀 😀 😀

baronek
28. únor 2011

zrovna dneska, když jsem měla celej den čas psát, tak tu nikdo není, smůla, smůla a ještě jednou smůla 🙂