ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
28. únor 2011

to se asi procházkujete, když je venku tak hezky, co?

lenkacar
28. únor 2011

no já samej seriál a pak domluva s kadeřnicí po pc na sobotu 😉 a ted pomazánka co dům dal

barabasek
28. únor 2011

@baronek ahoj bych se procházkovala, ale musela jsem makat 🙄 . Procházkovala a relaxovala jsem o víkendu 😵

lenkacar
28. únor 2011

@barabasek kdy jdeš do artu?

barabasek
28. únor 2011

@lenkacar MS ještě nedorazila tak nani stále čekám 4 dny po provokačce jsou u me docela dlouho se někde fláká když ji chci 😠 až dorazí tak to vidím na půlku března

kaluka
28. únor 2011

@barabasek Byla si to ty - ten pátek ? Já tam půjdu na IUI taky zhruba v půlce března - nejdřív budu brát ten Clostík, pak jdu na UTZ a podle toho pak na IUI. A ještě prý dostanu Pregnyl -? myslim, že tak se to jmenuje..... Hmm, tak to vlastně vypadá spíš na konec března.... Ale to nevadí... 🙂

barabasek
1. bře 2011

@kaluka byla jsem to já 🙂

lenkacar
1. bře 2011

jé holky tak vy jste se tam potkaly ..no my se v pátek minem s baronkem.. ☹

baronek
1. bře 2011

@lenkacar já myslím, že budeme mít ještě příležitost na osobní poznání 😀

baronek
1. bře 2011

já už se v Artu poznala s Macinaz, super holčina 🙂

lenkacar
1. bře 2011

@baronek si piš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!že ty seš zvědavá na našeho souseda

lenkacar
1. bře 2011

tak jsem přišla z pracáku a mám nárok na penízky od nich tak jsem ráda

baronek
1. bře 2011

@lenkacar na souseda, doktora práv, nejvíc 😀
To je dobře, že ti nějaké penízky daj 🙂

lenkacar
1. bře 2011

@baronek jojo je to velký ynteligent 😀 😀 😀 😀

baronek
1. bře 2011

Tak dneska jdu na kafe s mojí svědkyní a už teď se bojím, jak ze mě bude páčit,jestli jsem nebo nejsem těhotná, už jí to určitě řekli, že jsem na bále nepila a nikam nechodím a přestala jsem kouřit a až jí řeknu, ať mi nehulí pod nos, že se mi z toho zvedá kufr, tak to bude jasný ....

baronek
1. bře 2011

@lenkacar jo a v sobotu se budeš barvit nebo stříhat? Já bych taky kadeřnici potřebovala, ale nějak nemám čas 🙂

lenkacar
1. bře 2011

no spíš to potřebuju upravit než cokoliv jiného ,nějak smotat nahoru a pustit pár pramenů na ten ples

lenkacar
1. bře 2011

no a přemýšlim o slabé trvalé ,mám to děsně splihlý jak je to delší ,musim to mýt denně,aby se to trochu zvedlo

baronek
1. bře 2011

@lenkacar to jsem na tebe zvědavá 😀

lenkacar
1. bře 2011

@baronek zas mě lákaj nové drápky ,jenže jestli to má cenu na jeden večer ..

baronek
1. bře 2011

@lenkacar a nehty myslíš gelový nebo nalepovací nebo jen nechat něco namalovat na svoje?

baronek
1. bře 2011

@lenkacar a na jeden večer to určitě cenu má 😀 Já dřiv chodila na gelové zpevnění, ale pěkně mi to nehty zničilo a nemůžou se z toho nějak vzpamatovat, takže teď na ně dávám jenom calcium a čekám na zázrak 😀 Když trochu povyrostou, tak se hned zlámou 😝 a hrozně se mi třepí

lenkacar
1. bře 2011

@baronek já mám nehty šílený ..ustřihaný co to jde ,třepí se a i hnusnej tvar 😠 měla jsem akrylový ,gelovky mi nevydržej,ale potom je to sado maso to dát dolu

baronek
1. bře 2011

@lenkacar nejhorší je, že než j sem začala s tím gelem, tak jsem měla svoje nehty krásný a lidi se mě ptali, jestli mám gelový, takže jsem je zkazila já a pěkně mě to sere 😝

lenkacar
1. bře 2011

@baronek aha tak to já nemám co zničit ..mám je hnusný od přírody

lenkacar
1. bře 2011

@baronek to ti věřim že tě to sere ..mě je ta pipka zbrousila snad na milimetr

baronek
1. bře 2011

@lenkacar ale to je musíš mít pěkně měkký a to je na dvě věci. A dáváš na ně alespoň nějakou výživu? Calcium nebo hedvábí?

lenkacar
1. bře 2011

@baronek seru na ně z vysoka ..

baronek
1. bře 2011

@lenkacar tak si něco kup, vždyť je to za pár kaček 😀 Asi to stejně moc nepomůže, ale pro ten pocit to udělej

lenkacar
1. bře 2011

@baronek nepomůže měla jsem to a natírala a nic ..tak na ně seru