ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
25. únor 2011

já bych taky měla dost práce doma ,kdyby se mě teda jako chtělo něco dělat 😀

lenkacar
25. únor 2011

@duschankova měla jsi ted prednison?

duschankova
25. únor 2011

@lenkacar jo jo mam zpravy z rodiny, manzelovo sestrenici dopomohla ke dvojcatum

duschankova
25. únor 2011

@lenkacar prednison jsem mela, proc?

lenkacar
25. únor 2011

@duschankova já jsem ho dřív neměla a ted jsem na něj najela

duschankova
25. únor 2011

ja jsem ho uzivala do ms a pak jsem ho vysadila. Michalek mi rekl, ze uz nema cenu jist az zase pred IVF a ted stejne jedeme do Plzne, tak by to asi falsovalo vysledky.

lenkacar
25. únor 2011

@duschankova no to asi jo ..já ho budu mít asi 2m,ěs. před ketem tak jsem na to zvědavá

pepek007
25. únor 2011

jsem zpět zde s pokeců a kafíček s maminama a prckama 😉 zdravim - duschankova 😉

pepek007
25. únor 2011

@duschankova jj taky si myslim, že je to jen rozhozený ale úplně normální 😉 se to srovná v přístím cyklu a souhlasim s Leni jak Ti to napsala 😉

lenkacar
25. únor 2011

mám zaděláno na kynuté buchty..a asi spirály udělam

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar jééé bych si dala pošli mi Leni pár kousků 😵

lenkacar
25. únor 2011

@pepek007 už to bude .. 😵 ještě ty spirály ,ale k jídlu nemám nic

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar hele ty spirály jsou jako těsto na koblihy je to ono nebo myslim něco jinýho?? 🙂

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar k jídlu mám zas já 😀 uzený s bramborovou kaší nebo karbanátky máme oboje 😉 a červená řepa 😉 a uzenná polévka se zeleninou 😝

pepek007
25. únor 2011

Leni hele cože se dává před tík ketem od 2dc estrimax bo co? A co ještě?To prostě jíš pak ti přidaj utroš 15dc a už se nic nepíchá jako Pregnyl atd?Ti je tam pak jen dají a děj se vůle boží jo? Jsem tu zas něco pročítala a jsem zmatená 😠 😀

lenkacar
25. únor 2011

@pepek007 mě nic teda nepíchali já asi ovulku měla normálně ..jo estrofem jsem měla ,ale podruhé vůbec nic

lenkacar
25. únor 2011

nakonec jsem udělala ty koláče marmeládový ,páč nemám tvaroh a ty spirály ,normální kynutý těsto jsem dělala

barabasek
25. únor 2011

Ahojky tak mám nějaké zprávy z Artu 🙂 po Ms se jde do IUI už se těším dostala jsem provokačku aby se zkrátil cyklus a mohlo být co nejdřív 😉 Akorát jsem tam čekala asi 45 minut nevím proč mě objednali na 9, když tam byli pani na ultrazvuk nějak na mě padla smůla pořád u doktorů čekám. Dneska jsem si byla válet špeky vTřeboni v bazénu moc příjemné to bylo a nemusela jsem řídit o to víc jsem si to užila.

@duschankova a tobě nedali žádnou provokačku na vyvolání MS?

lenkacar
25. únor 2011

@barabasek paráda ..tak to budem kousek od sebe

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar aha ok díky Leni no jsem zvědavá jak to bude u mě ale asi si tu ovulku pojistí tipuju práškama 😒 😉

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar no já jsem na ně měla chuť ale hroznou Leni ale byli jsme na prochajdě se psem a prckem a zašli jsme na véču a pivenko takže mám břuch napapaný 😎 jo jo tak to je to co jsem myslela ty spirály nooo ke snídani bych si dala 😵

pepek007
25. únor 2011

@barabasek taky jezdíme do Aurory čvachtat se a uzívat si slané vody 😉 cca před měsícem jsme tam byli a taky parádička 😉 je fajn, že sis to tam užila a že tě čeká IUI konečně zase další šance blíž k mimču 😝 😎 😲

lenkacar
25. únor 2011

tak jsme byli na véče a ted jsem se mrkla na nebožtíka Aloise a můžu jít spát

pepek007
25. únor 2011

😀 😀 jj taky koukáme 😀 Leni jste měli stejný nápad jako my s véčou 😉

kaluka
26. únor 2011

@barabasek Ahoj Barabášku. 🙂 Myslim, že jsme se dneska viděly v Artu.... 🙂 Já jsem si tě prohlížela -tys měla něco oranžovýho na sobě ? Já přišla po tobě a měla jsem vínový triko s dlouhým rukávem. 🙂 A pak jsem stála v chodbě, páč mi byl děsnej hic.............. 😀 Jdu nejspíš příští měsíc na IUI.... Jsme sice relativně zdravý, leč stále nic.... ☹

baronek
26. únor 2011

@lenkacar tak doufám, že byl romantický večer 😀
@barabasek to je super, že se bude něco dít 🙂
@pepek007 před ketem jsem dostala jen pět dní předem estrofem a prednison a tři dny předem crinone, jinak nic 🙂 ale jezdila jsem tam týden skoro denně na ultrazvuk kvůli ovulaci ....

pepek007
26. únor 2011

@baronek ty jo takže vám hlídali ovulku jo? Já asi jen nechápu teda ten pricip co jsem si myslela, že chápu 😠 jako ten estrofem nebo estrimax je na co teda?? Jako buď je Ket v nativu a nic se vůbec nebere jen ten ultroš od 15 dc tomu rozumim no a když neni v nativu a je s práškama tak jsem si myslela, že teda ten Estrimax nebo estrofem nebo jak se tomu nadává a pak je jedno kdy se to tam dá od toho 15 dc pač se nepíchá žádněj Pregnyl jako třeba u IUI safra takže v tom mám zase hokej a sama jsem se do toho zapomotala .... 🙄

pepek007
26. únor 2011

a jak je to třebas u ženskejch co ovulku němají? 😕 mě právě zarazilo, že jsem četla vedle diskuzi tam to měly právě trošku úplně jinak něž jsem já žila v domění ale netušila jsem zda tam chodili každej den na UTZ aby hlídali ovulku 😖

pepek007
26. únor 2011

jako mi jde o to, že třebas rozmrazí embrouše a budou mi denně hlídat ovulku njn ale k ní náhodu nedojde pač ne každej cyklus je s ovulkou no a co pak??To je vyhodí nebo znova zamrazí nebo stop ket twe já mám dneska uvažovací až logickej den 😀 no nic dneska razíme uklízet na baráček ten bordel po těch řemeslníkách už chybí jen koupelna a wc dodělat a jinak je vevnitř vše hotový pak jen z venku fasáda a plot a můžeme se stěhovat 😎 takže dneska bude zase uklízecí vytírací den 😀 😠

lenkacar
26. únor 2011

@pepek007 zdravím všechny uvažovátka,no já si to teda dodnes myslela jako pepča ..tak to nevim ted..za chvíli mizim do fachy