ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

kaluka
1. bře 2011

@barabasek Jo ? 🙂 Já jsem si tě prohlížela, ale nebyla jsem si vůbec jistá.... Ono podle fotky na profilu... Jsem na tebe čučela, co ? 😀 To je škoda, že jsme si nepotřásly pravicema, když už jsme tam byly.... 🙂
@lenkacar Leni já mám taky hrozný nehty a co mi pomáhá a je to fakt za pár kaček - Decor od Decoré.. Je to kolem 50 kč a nehty se ti lesknou jako blázen a nanášíš a nanášíš - až do 7 vrstev... To já teda nikdy nevydržim... 😀 Ale je fakt, že když si to patlám, tak mi povyrostou...

lenkacar
1. bře 2011

@kaluka mě jak povyrostou tak se ulámou ..fuj to nesnášim

kaluka
1. bře 2011

@lenkacar Tož jedině amputace.............. 😀

baronek
1. bře 2011

@kaluka 😀

kaluka
1. bře 2011

@baronek Jak je mamino ? 🙂 Pachy jsou hrozný, viď ? Blbý je, že smrdí skoro všechno............ 😀

baronek
1. bře 2011

@kaluka já zatím nic nepociťuji, jen večer je mi trochu zle, ale to je z toho kvanta jídla, co sním přes den 😀 Už abych šla domů, dneska jsem snědla už celou svačinu a doufám, že se nepustím do těch sušenek, co jsem koupila na návštěvu 🙂

baronek
1. bře 2011

@kaluka ten dekor myslíš calcium dekor? Ten jsem používala, ale lepší je od Jalny, ale ta se těžko schání .... 😅

kaluka
1. bře 2011

@baronek No jo, když ty chutě s tebou mávaji, co ? 🙂 Nechápu, že se někdo ovládne.... Tak jsem koukala a je tam napsáno : Decor,zpěvňují gel s hedvábím.... 🙂 Jalna taky neni špatná.............. 🙂

baronek
1. bře 2011

@kaluka tak to hedvábí mi nevyhovuje, to se mi hned odlupuje ....

lenkacar
1. bře 2011

jojo amputace nejle nápad.. 😀

baronek
1. bře 2011

@lenkacar to teda nevím ....

lenkacar
1. bře 2011

@baronek potom už mi ani hedvábí nepomůže,používala jsem dajaký zpevnovač,byly v tom jakésy vitamíny a stejně k prdu ..

baronek
1. bře 2011

@lenkacar já mám to samý neboj, ale stejně to tam dál patlám, mám z toho lepší pocit a kdybys viděla moje nehty, tak padneš, taky ostříhaný co to dá a teď mám jeden do půlky roztřepenej a bolí to jak sviňa 😲

kaluka
1. bře 2011

@baronek Jo,loupe se to.... 😀 Ale než se to sloupne úplně, tak jsem děsně zpěvněná.... 😀

baronek
1. bře 2011

@kaluka tak to je dobrý kelišová 😀

kaluka
1. bře 2011

@baronek Jak Kelišová ???? To jako, že jsem drbna, jo? 😀 Tsssssss...................... 😀

baronek
1. bře 2011

@kaluka to ze mě prostě vypadlo ani nevím proč 😀

lenkacar
1. bře 2011

@baronek nevim jak se na to vyspim,jestli si zajdu pro nový nehty ..tak sjem řekla že tenhle týden do fachy nejdu a ona mi píše že spadla chodí tam o holi a já nic ..

kaluka
1. bře 2011

@baronek No jo, Kelišová - to už je diagnóza.... 😀 Já se neurážim.............. 😀

kaluka
1. bře 2011

@lenkacar Taky si odpočiň,ne ? 😉

lenkacar
1. bře 2011

@kaluka dělam mrtvýho brouka ..mám za povinnost dočíst knihu do pátku .. a v pátek čas vůbec nebude ,takže logicky nemůžu jít do práce ,když jsem dneska začla číst že jo.. 😕 😀 to musí pochopit ,bane ,mám na ně vztek ,jsem jim dobrá ,ale klidně mě vylili a co jako ,se poseru? ne..

kaluka
1. bře 2011

@lenkacar Jo ták.... Co čteš pěknýho ? 🙂 Tak oni tě vylili a teď jim tam chodíš vypomáhat ? Tak to bych nemohla.... Byla bych uražená a ani bych tam nepáchla...

lenkacar
2. bře 2011

@kaluka jo přesně tak je to s tim pomáháním...když paničku někde píchne a nebo potřebuje na masage a nehty tak se zavolá Lenka..jako když mám náladu ,proč ne ,aspon z toho prac. procesu nevypadnu úplně ,ale jako když se mi nechce ,tak nepůjdu ..sekla jsem se poprvý ,asi čumí no ..Čtu hroší bažinu je to z Egypta ,ale knížka na posrání do půlky o hovně a teprve ted to začíná být zajímavý ,včera jsem přitom 3krát usnula .. 😝 ,ale moje mamka prej to samý 2měsíce jí měla rozečtenou a teprve od půlky jí dočetla za 2 dny ..tak to mnou asi nebude.

lenkacar
2. bře 2011

jinak jsem od včera začala drobet jako posilovat ,já moc nemůžu kvůli tý mojí plotně vyhřezlý ,ale je mi jakoby mě někdo zmlátil,parádní pocity ..nevim kdy se jako začnou při cvičení uvolnovat ty slastné hormony ..to u mě asi neplatí .. 😀 ,no jo do pátku 25kg nezhubnu jsem měla začít o týden dřív 😀 😝

baronek
2. bře 2011

@lenkacar mně taky na nějakou dobu chytlo cvičení, ale vždycky to nějak vyšupí. Jeden čas jsem chodila na aerobik, pak na pilates, pak běhala, pak jen skákala přes švihadlo, taky squash. Já nejsem prostě sportovní typ 😅
Včera u kámošky to bylo fajn, hned mezi dveřma se mě zeptala, jestli budu kouřit, já řekla, že ne a ona si oddychla, že prej minulej týden přestala, tak jí nebudu hulit pod nos, tak jsem nemusela nic vysvětlovat, taky jsem řekla, že jsem přestala a je to 😀
Teď jsem byla na stavebním úřadě a pan úředník ze mě má už radost 😀 Místo pozdravu jenom vzdechnul, zase se sousedovi něco nelíbí? a když jsem mu řekla, že chceme kolaudovat a stavební povolení máme už od r. 1994, tak se začal jenom smát a že stovka pokuta nás nemine 🙂 ale když budu mít všechny papíry, tak budeme mít zkolaudováno do měsíce, to je super, teď to jen všechno doma v tom bordelu najít.
A jdu pracovat. Pa pa

kaluka
2. bře 2011

@lenkacar Hmm, to je teda pěkný.....Že to paničce neni blbý ? Ale jo, když to bereš takhle - aspoň nějaká kačka navíc, to se hodí... 🙂 Ale přesně - nemúže čekat, že pískne a Léňa poletí.... Masage, nehtíky - ty jo, to má někdo život, co ? Hroší bažinu neznám.... Já čtu teď : To by se zvěrolékaři stát nemělo..." 🙂 O zviřátkách.... 🙂

kaluka
2. bře 2011

@lenkacar Taktéž nenávidím pohyb - a je to na mně vidět............. Mám stepper a rotoped - oboje slušně zaprášený........... Nenáviděla jsem cvičení už jako dítě - asi mě to už nechytne... A hormony štěstí se mi vyplavujou spíš u pořádnýho žvance... 😀 Kam jdeš v pátek, že musíš zhubnout ? Já bych taky měla, snažim se teď večer moc nežrat.. No ale znáš to.... 😀 Leni , hlavně zdraví... 🙂
@baronek Tak to se ti povedlo u kámošky.... 🙂 Moc ti držim palce ! 🙂 Ty jsi teda sportovní nadšenec - a ne že ne... 😀 A co zumba ? Jako to vypadá dobře, ale jak jsou namačkaný jedna na druhou - to bych byla nepříčetná i bez cvičení.......... Nějakej osobní prostor..... Co miminko, jak je mu ? 🙂

baronek
2. bře 2011

@kaluka zumbu jsem nezkoušela, ale ta moje kamarádka na ní právě začala chodit a před měsícem mě lámala, ať jdu s ní, ale to bylo kolem Ketu, tak jsem nešla ☹ Já to viděla jako ukázku na maturáku a vůbec si nedovedu představit, že bych to tancovala, to je moc pohybu najednou 😀 Miminku je podle mě dobře a snad to potvrdí i v pátek v Artu ...

kaluka
2. bře 2011

baronek - No to je jasný, ty teď nesmíš blbnout... 🙂 Jako mně se to líbí, ale - moc lidí a jsem poleno.... To by ale vadit nemuselo - důležitý je, že se hejbeš, ne ? 😀 Myslim, že po půl hodině by mě odnesli.......... 😀 To jo, určo to v pátek potvrdí..... 🙂

baronek
2. bře 2011

@kaluka já bych nevydržela ani tu půlhodinu, u squshe jsem nemohla dýchat po deseti minutách 😀