• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar nám se totiž i vyplatí udělat velkej nákup v ČB jednou za čtrnáct dní, seženeš všechno, ne jako u nás :slight_smile:
6. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já mám doma papír a na ten píšu co mi dochází a potom 1 týdně jede vladís nakupovat a jinak kupuju pečivo a tak..
6. bře 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hu hu hu :wink: dneska jsem v tuhle dobu už i vykoupaná a mám zubiska vyčištěný :wink:
6. bře 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem musela prcka pochválit a jako moc :wink: se už naučil skládat a dávat nádobí do myčky :wink: :grinning: za chvíli naučímě luxovat pak vytírat + utírat prach noooo a bude vymalováno :grinning:
6. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve dvou letech to je šikulinda :dizzy_face: ,tak mě se baronek postarala o pěkný večer ,ted jsem dodělala koblihy,tak aspon si vladís veme sebou na cestu
6. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 huhuhu já jsem v době když jsi byla vyčištěná měla ještě návštěvu,která se neměla k odchodu a já trnula hrůzou ,že budu mít těsto po kuchyni,kynula jsem totiž pěkně u topení v teplíčku,ježiš ,ale to těsto lepilo jako mrcha ..něco bylo blbě,beztak kynulo moc dlouho ..takže jako práce hnus a sežere se to za chvilku,zítra musim na pracák,to zase bude papírováního ,mě jebne ..
6. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou noc všem ..hezké sníky a pracujícím hezký začátek týdne
6. bře 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no a já jsem pak odpadla :angry: :sunglasses: ty jo ty jsi se dala do těch koblih Leni fakt jo? :confused: noo tak to máš na dnešek samý ňamky panejo :slight_smile: u nás na to pečení nikdo neni jako štrůdl a bábovku jo ale jinak peče buď mamča nebo babi :wink: se do otho nikomu nechce a ten bordel z toho :grinning: jooo ale takový typický nejen český minutky jako jooo nebo polívky :wink: ale ani na vánoce se u nás nepeče si necháváme :wink: obdivuju vás holky za tohle :wink:
7. bře 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky Leni hezký a pohodový týden přeji :wink:
7. bře 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já tenhle týden taky musim konečně dolítat po úřadech :unamused: finančák ZP a Sp předat jim ty všechny papíry blééééé :angry: :rolling_eyes: to taky bude žůžo :unamused:
7. bře 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar noo se musí začít co nejdříve a co se v mládí naučíš vve stáří jako když najdeš :wink: ono je děsná výhoda, jak se ty prckové v tomhle věku učí a dělají co ty, tak je ani nemusíš nijak nutit a učitě je to ale co vidí, tak považují za samozřejmost :wink: ale překvapila i mě teda že si to sama dala hrníček na talířek, slezla z lavice a odneska a složila to do myčky :wink:
7. bře 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jsem zase v práci, ale je mi nějak divně, žaludek se mi nějak divně pohybuje :astonished:

@pepek007 tyhle malý děti rádi pomáhají, moji synovci taky a včera chtěli chodit pořád přikládat do kotle :slight_smile: a kafe z dolce gusta vaří malej čtyřletej zcela sám .... :grinning:
@lenkacar jsi šikovná s těma koblihama, příští rok na koledu taky zkusím, když budu na tý mateřský ....
7. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já večer sežrala 2 kobliky a bylo mi celou noc šoufl
7. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já měla k snídani taky koblihy a už je nechci ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska opravdu nemám žádné pracovní nasazení, ale musím alespoň udělat pokladnu a banku ....
7. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jéé tak to je krásný jak pomáhají Baronku :wink: no to je pravda ono jsou hrozně aktivní ty děti a snaží se všechno napodobovat a opakovat njn takže budu muset doufat, že ji ten elán neopadne :grinning: :grinning: áá tak to začínaj pomalu ale jistě těhunevolnosti néé? :sunglasses: :grinning:
7. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jsem vše vyřešila po tel co bylo třeba takže dneska nemusim nic :wink: :grinning: i vařeno mám od našich co mi včera nabalili z chalupy když jsem vyzvedávala prcka :wink: takže až se prcek vychrní, tak půjdeme asi někam ven je tam krásně :sunglasses:
7. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty se máš :grinning: Když tak nad tím přemýšlím, tak se mi vlastně nechce ani domů, protože tam na mě čeká hora prádla na žehlení a někdo by měl vytřít a Baron to určitě nebude :grinning:
7. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek si dáváš kopyta nahoru když jseš těhule a nepracuješ jo? :grinning: ty jo to já luxovala, vytírala a žehlia ještě v den porodu :grinning: njn ale já jsem extrém asi v tom uklízení :angry: :grinning:
7. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 neboj já to taky všechno dělám, jen občas za mě vytře manžel, ale jinak musím já :slight_smile: ale hodně mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak to je krásné, že takhle pomáhá manžílek :sunglasses: :sunglasses: njn je to holt úděl žen :grinning: každej je na něco někdo zase rád peče noo a já uklízím :grinning: každej to máme nějak nastavený :grinning:
7. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jak je kočko ,potkala jsem martinu dneska ve městě..řikala že je nachcípaná a že má konečně fotku
7. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já mám fotky už dvě, dneska jsem volala na gyndu, ale tenhle týden maj dovolenou :slight_smile:
7. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek byla jenom nasraná na špičku že jí nenapsal léky a věděl ,že jí dochází a měla velikej problém se objednat ke svýmu gyndákovi ,prej dostaal vynadáno ,že ty léky nemá dopředu ,že oni nemaj na rychlo místo
7. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak mě špička ty léky napsal :grinning: i doporučení do jakého týdnu je mám brát a vlastně je mám na celou tu dobu, tak to je divný, že jí ne, když jsme tam byly ve stejný den :unamused:
7. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no prej se ho na to ptala jestli jí to napíše ,já nevim..mě je taky napsal dopředu a nikdy jsem s tim problém neměla
7. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jak je venku?
7. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni - parádně ale to už jsi asi sama zjistila :wink: on nešel kůň až teď na něm jsem jinak fb :wink: jsme vyrazily ven a jako super jarní počasí :dizzy_face:
Njn já tomu říkala universálně prcek :sunglasses: :grinning: nooo jako když víš co ..ty víš ..baronek a barabášek taky no a jinajk sem každej zaběhne spíše sporadicky, takže jako už na to nijak jako neapeluju a ujíží mi to no :grinning: navíc jako vůči vám je to blbý :sunglasses: tak ale víme co a jak mno :dizzy_face:
7. bře 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning: trochu vás zanedbávám mám teď moc akcí najednou práci dotoho ještě školení vedoucí hasičů a naši ještě předělávají koupelnu a chtějí pomoc tak dneska uklízím a peru a zítra pojedu otloukat obklady :slight_smile:
Už se těším na odměnu která mě čeká v sobotu půjdeme plesat na maškarní :grinning:
7. bře 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek ahoj tak si to užijte ..my už jsme plesíky pověsily na hřebík
7. bře 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a my letos ani nezačali jak se nám žádnej nelíbil nebo nenadchl nebo byli jiný priority no co hlavně, že mám ale nový šaty ne? :grinning: :grinning:
7. bře 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek