ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
7. bře 2011

v létě budou dobrý 😉 😀

pepek007
7. bře 2011

zdravim barabášku 😎

lenkacar
7. bře 2011

@pepek007 náhodou až budeš mít těhu bříško tak je užiješ že jo... 😀 ále co třeba půjdete do divadla nebo na slavnostní véču 😵

pepek007
7. bře 2011

@lenkacar no Leni až ho někdy budu mít jestli teda někdy tak pak jo ☹ 😀 ale tak i v létě jen tak do Penny taky dobrý ne? 😀

lenkacar
7. bře 2011

@pepek007 no a nebo s košem 😀 😀 😀

pepek007
7. bře 2011

@lenkacar by šlo i jako ...... 😀 Leni zas perlíš 😀

lenkacar
7. bře 2011

@pepek007 co jako tady máme jednu dámu a ta se panečku vyšnoří když jde s košem ,makeup a podpatky a pak se tu brodí hovnama a sbírá papírky po trávníku ..za což jí obdivuju ,ale jako nač ta paráda? náramky a jinak dřepí doma ..když chce mít posraný ruce z trávníku tak si je může přisednout do hajzlu .. a nebo by si teda měla pořídit čoklíka a jako při venčení se nechat obdivovat ..

pepek007
7. bře 2011

@lenkacar no nekecej tak máte taky nějaký exepláře jo? 😀 třebas njaká úhchylka nebo slabost 😀 no já radši zůstanu u svých tepláčků hello kitty 😀 😀 😀 a pantoflí 😀

lenkacar
7. bře 2011

@pepek007 jo máš takový tepláci? já viděla k nim fešné hodinky 😵

pepek007
7. bře 2011

@lenkacar taky hello kitty? 😀 no tepláčky jsou trachen úchylné - znám horší teda 😀 ale hodinky ladící k nim teda nemám tak povídej kdeže je pokoupím? 😀

lenkacar
7. bře 2011

@pepek007 normálně v hodinářství ,růžové hello s kočičkou 😀 😝

lenkacar
8. bře 2011

příjemný den všem ,oskar kouká,ale nehřeje ..

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar taky ty musej bejt teda hooodně hustý 😀 njn tak už vím co asi chci k svátku 😀 pak že mě bude jedna velká číča 😀 bílo růžová 😀

pepek007
8. bře 2011

i tobě Leni krásný slunný den - já mám dneska uklízecí musim, vyluxovat, vytřít, převlect postele, dát prát pračku a dojet nakoupit 😠 😀 jak svítí to sluníčko tak je to pro mě trauma vidět těch pár nedostatků na zemi jako drobečků a zase trpím a to nemluvim o oknech zu venku v jakým jsou stavu no jo ale teď otázka jestli na tu chvíli má cenu je mejt ale jak se znám, tak jako má 😀 takže tu budu sporadicky dneska ale jinak FB bude nahozenej 😉

baronek
8. bře 2011

Ahoj holky, tak ráno mi bylo fakt šoufl a i v práci se mě jedna holčina zeptala, jestli mi není blbě, že jsem celá zelená ☹ tak jsem jí řekla, že mi je špatně, že jsem se tak prostě ráno probudila 😒 už je to ale dobrý 😀 Jinak v práci bude dneska zase chaos, už teď jsem rovnala papíry a zase nějak nestíhám, protože každej den má někdo dovolenou, děti zase začli marodit, tak ji musím dát 😲

lenkacar
8. bře 2011

@baronek no hezky ..tovíš nebude každej den dobře ..stejně tě obdivuju jak to hezky zvládáš .. 😵

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 čus univerzální uklízečko..takhle trpí moje teta jak zasvítí slunce už běží gruntovat ..,mě to spíše táhne ven ,ale jako je zima ,nedam se napálit

baronek
8. bře 2011

@lenkacar to jsem dneska zvědavá, jestli dostanu kytičku k MDŽ 😀 Mamce a tcháni jsem koupila petrklíč a narcis, tak snad jim udělám radost a sobě jsem si pro jistotu taky jeden petrklíč koupila. Fanda je pořád nachcípanej, celou noc chrchlal, ale já mu to říkala, že nemá tolik chlastat 😎

baronek
8. bře 2011

@lenkacar já bych taky nejradši šla mýt okna, ale letos to bude muset zvládnout manžel, alespoň si to jednou zkusí 😠
@pepek007 Okna ve starém bytě nemyj, to je zbytečný 😀

lenkacar
8. bře 2011

@baronek tovíš že jo vladís ten víkend taky odchcípe ,už ho tam maj na ošetřovně má přes 39..k MDŽ jsem dostaal od jednoho kluka mailem přání ..s tim jsem chodila v 15l a to je věčnej milovník

lenkacar
8. bře 2011

jo to je pravda ve starým bytě mejt okna kdo to kdy viděl ..

baronek
8. bře 2011

@lenkacar tak on místo spaní ve stanu leží v posteli???? On věděl, jak si to zařídit 😲
ten kluk je teda pěknej romantik, ale je to hezký 😀

lenkacar
8. bře 2011

@baronek už včera dopol ,mi psal ,že je tam šílená zima a o půlnoci jsem byla ještě vhůru kecala jsem s pepčou na fb tak mi psal že je mu zle má přes 38 a uvidí se ráno a ráno přes 39 a vezou do do Žatce do nemocky ...jako to je nápad je tam nechat mrznout ..já myslim ,že si to radši odleží ,ikdyž je mu blbě než na lehátku ve stanu v tý kose ..

pepek007
8. bře 2011

@baronek no jo když my tu ještě nějakej ten den budeme takže na to budu muste koukat a to nevim jesti vydržim neumejt je 😀 jako stihla jsem včechno i nakoupit a v rámci vidy v kýblu tak jsem vytřela i chodbu a i prcka jsem stihla dát pani kadeřnici na ostřihání 😉 takže jen ty okna my chybí ale na ty dneska dlabu mám splněno 😉 k obědu vařim dneska tu bílou vinnou klobásu s bramborovou kaší a červenou řepu a hověží vývar s nudlema 😉 a ve 4 je na máměstí prej nějakej masopust tak si děda vezme prcka a jedou tam 😉

pepek007
8. bře 2011

@baronek jen je nemej dej pokoj 😉 mě je taky myl manžel když jsem byla těhu 😉 neriskovala jsem to 😕

pepek007
8. bře 2011

@baronek ááá poblijon baronek už jseš 😀 njn a bude hůř ale od toho 12 tt zas dobře hele 😉 to chcde vydržet kočko 😉

pepek007
8. bře 2011

@lenkacar marod se nám tu rýsuje koukám ☹ jj s tebou když se člověk zakecá na fb tak je půlnoc a kdybych se nepodívala na orloje, tak bychom kecaly snad do rána 😀

lenkacar
8. bře 2011

@pepek007 no a potom jsem musela ráno to spaní natáhnout do půl 10

baronek
8. bře 2011

holky, jak můžete v noci nespat???? já bych přeslechla i bombardování 😀

lenkacar
8. bře 2011

@baronek v telce bylo prd a pak jsme začly probírat na fb zajímavé věci a byla skoro půlnoc