• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar No počasí hlásí parádní, ale chtělo by to více pozitivních věcí, to je jasný.....Já si sluníčka moc neužiju, po obědě to na mě padne a spím třeba do 16 hod......hrůza.....Už to na mě jde.... :grinning:
9. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy tak lepší těhu prospat než problít že jo..
9. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tím to začíná, že je ti špatně....já měla po jídle kámen v žaludku. Teď ho mám i když nejím, prostě mi je pořád špatně a i když zvracení není příjemné, uleví se mi. Minulý týden mě trápil nízký tlak, sekla jsem sebou ráno v kuchyni a v autě se mi dělalo černo před očima....Už je to lepší, ale někdy se cítím jak v mlze....
9. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Když nespím, zvracím :grinning: Ale aspoň vím, že je mimís naživu :slight_smile:
9. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy a do práce chodíš nebo jsi doma?
9. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy jo ták ..to je kombinace teda ...tak to jdi radši spát než si nablinkáš do klávesnice
@baronek Nechodím do práce vůbec a upřímně řečeno si to nedokážu přestavit.....
@baixy jj už mi to došlo, že jsi doma :grinning: zase mám nějaké zatmění
@baronek já mám zatim stmívání
9. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Ještě se mi to nestalo, ale v kuchyni už jsem ucpala dřez :pensive: Prostě někdy nestíhám doběhnout na WC, je to nechutný, ale co mám dělat....
@baixy taková velká kocovina, co?
9. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Jo stmívání.....docela se mi to líbilo....hlavně Jacob ......
9. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy no hlavně žes to stihla do dřezu a nehodila to na zed .. :grinning: vidíš tohle všechno nás zajímá,jestli budete volat instalatéra a nebo znova malovat a tak ..
9. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Takovej velkej mejdam i bez chlastu...ještě budu vzpomínat, jak jsem ušetřila.....
9. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar No na zed to by byl slušnej masakr.
9. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy no co bys mohla těhu nevolnosti jsou dostatečná omluva pro cokoliv od počínající demence až po poblitou zed
9. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar No neboj, musela jsem si to pěkně z toho dřezu vystourat a u toho to málem hodila zase..... :grinning:
9. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Taky mě manžel lituje, když mám hlavu v záchodě, něžně mě hladí po hlavě a soucítí se mnou :grinning:
9. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy :grinning: :grinning: :grinning: úplně to vidim jak ti drží při blití vlasy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: láskyplně :grinning: ,ale je to borec ..tak si ho važ ..
9. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám chutě na bonbošku včera jsem zahlídla ve skříni jednu zapomenutou :dizzy_face: ,to je hrozný se mnou ..abych se jim při ketu vešla na kozu
9. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Jsem ráda, že ho mám. Strašně se na miminko těší a vím, že bude skvělý táta. Ale nedávno mě šokoval, když říkal, že mu bude do oblečení zašívat nějakou krabičku, kterou nastaví na určitou vzdálenost ve které se může dítě pohybovat a kdyby jí překročil, jako že ho někdo unese, tak to hned bude hlásit.....FBI hadr :grinning:
9. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Zapomenutá bonboška u nás nehrozí, jdu po sladkém jak blázen....Kozu neřeš, když jsem ji nezrouchla já, tak už nikdo.....
9. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy no ono ho to zašívání přejde až bude 4krát denně přešívat krabičku do jiný bundy,protože bude špinavá :grinning: neumim si to prakticky představit ,ale myslí to dobře
9. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar To jsem mu taky říkala. Já jen jaký mají chlapi nápady....
9. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baixy to se divim ,že nepřišel s čipem.. :confused:
9. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyndala marasku a je nějaká bílá a chlupatá :confused: tak tady jako přemýšlim jestli to je nový design a nebo plísen? :confused: no je do května 2011,vim že na čokošce je ta běloba neškodná ,ale jako vypadá to podezřele a každopádně mě přešla ihned chut,počkej až si vzpomenu kdo mě jí daroval tak na něj taky něco vymyslim
9. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar čokoláda se přece nemůže zkazit :grinning:
9. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek hm nemůže? tak má zimní chlupatou čepičku :grinning: třeba jí byla ve skříni zima ..no já to taky vidim prvně ,ale třeba to tak má být ,třeba je to novinka
9. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek piješ houbu ? dneska začínam
9. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek