ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
9. bře 2011

ty jo já dneska nějak odpadla u Tv a teď se vzbudila 😀 no stejně je tu mrtvo tak jsem o nic nepřišla 😉 tak teda dobrou noc všem a zítra ahojky ..ještě zčíhnu fb teda 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 tak jsem si poblila i nohavici od tepláků kvůli tobě

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar jaktože bleješ? 😕 jak ses přejedla? 😒 jooo proč kvůli mě jako? 😠 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 po tý bombošce ..cos mi řekla at je mi blbě ,tak jsem tě poslechla a zítra musim prát tepláci

pepek007
9. bře 2011

mi teď psala kámoška co se 5 let snažili přirozeně, že asi čekají 😵 😵 nedostala to a má // no tak 3x hurá 😵 mě tak příjemně rozladilo, že se mi zas nechce spát 😎

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar takže já mám za následek tvé blítí jako jo? 😀 hele tak ti budu přát těhu ať mám za následek otěhotnění když to funguje u blití 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 hele klidně tady budu za poblijona ,ale jen u prosperujícího těhu a ne že budu blejt kvůli chlupaté bombošce

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar 😀 no tak se příště na ní vyprdni dyť ty to jíš jako chleba a blití si vybereš už teďka a co pak v těhu jako? 😎 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 no v těhu budu v klídku a blít už nebudu ..já nevim ,že mám chutě na sladké ,to je hrůza ,já sladké moc nemusim ,tak asi ty hormony boco

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar kdybys neříkala, že máte gumisex tak bych ti napsala, že jseš prostě těhu 😉 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 ikdybych neměla gumisex ,tak nemám trubky ..

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar 😒 😨 mno ... ☹

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 kromě tý na ošetřovně teda

lenkacar
9. bře 2011

píšu vladísovi ,,jak ti je táto ,,odpověd ,,před hodinou už jsem neměl horečku ,, a já ,,to je dobře ,už se těšim na sex v pátek ,,odpověd ,,už zase začínam mít hroznej kašel,,tak jsem mu napslaa ,,ty jeden simulante mám tě dost ,konec lítosti ,, 😀 😝

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar 😀 😀 😀 Sie sind eine Simulantenbande 😀 😀 vyhnout sexu jo?Bych mu dala povinné galeje neřádovi jednomu a ranní noční a odpolední směny neli 12ctky 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 no ..co bys mu na to řekla .. 😕

lenkacar
9. bře 2011

no a to tady budu poslouchat jaký měl bebíčko ..už si asi začnu hledat špunty do uší 😀

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar nic vůbec nic bych si počkala až přijede a znásilnila bych ho mezi dveřma, že by je nestačil ani zabouchnout 😀

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar 😀 😀 kačlíšek a lýmička 😀 a teplůtga 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 no a stolička ..zácpička..bože

lenkacar
9. bře 2011

dneska jsem vůbec neviděla odpolední šehrezádu ,snad se zítra nezapomenu na koníkovi,musim to skouknout .,to je hrozný že jsem neviděla jak na ní kulil ty modrý očiska ...

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar klasické chlapské nemoci 😀 bebínkáři 😀 tady to všechno odpadlo už v půl 8 thy jo 😒 zas tu strašim jen já ....dneska je divnej den všechno by jen spalo a tak brzo 😀

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar hele dneska když nám přinesla ta pani ty sčítací listy tak zaklepala a povídá a že se omlouvá, že mě ruší od Seherzády a já jí povídám jako cože????? že jako to u nás fakt nehrozí a ona že jsem první od koho slyší že to nesleduje jinak všichni kolem ní jako jo a asi i většina lidí co roznáší jim ty sčítací nesmysle 😀 ale jen pozdravila tak už se omlouvala to bylo krásný 😉

lenkacar
9. bře 2011

hele normálně mi napadlo ,že jsi podobná děsně jedný holce ..ona je to teda ruska jo ..lída ..no ale fakt jako sestry 😉

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 a budeš to umět v poho vyplnit?

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar já to viděla snad 1x ale jen pár min abych si na to udělala názor a jako pravda ten herec jako fešnej je a ona taky pěkná ale prostě já tyhle telenovely nemám ráda nějak nepřišla jsem jim na chut ani už tu ordinaci nesleduju jen zprávy tak max 😒 mám nějakej tv útlum 🙄 😎

lenkacar
9. bře 2011

pepku už se jako těšim na ten estrofem to zase bude kokolotoč 😕 martina taky říkala ,že se jí točila palice i v sedě 😕

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar jj naprosto logické a pohodové Leni 😉 ale divný otazky typu jako jeslti máme splachovací wc nebo kadibudku nebo společný na patře třebas 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 ty kecko

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar a ten je na co?Na růst tý sliznice?? 😒 další svinstvo super 😠 a kolik se tho bere denně?A od kdy? 🙄 no daly to jiný dáme to i my Leni ale motolice jako fakt super 😠