ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar no fakt ho mám nějak ..to jaro mě vysává úplně 😀 😲

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 no jestli používam s křídlama bo bez ..už to vidim 😀 😝 no hele 3krát denně 1 a dohromady je to 6mg a je to teda mega dávka ..oni to tak dávaj ,ale v lékárně se chytaj stropu ..

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 jestli ty seš vysátá tak my jsme tady všechny kolem tebe už v pánu

lenkacar
9. bře 2011

tak já mizim už taky do peří ,už mi zase bolí ty ramena to mám z toho pc ,úplně mi pálí zase se musim máznout koninou smradlavou ..

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar 3x denně jo?no poteš koště teda to mi přijde taky nějak moc 😕 😕 už ultroš mi udělal bordel v ms no a ještě tohle bože 😨 🤐 ty jo hlavně ať nemám depréze žádný 😀 ono všude v těchle hormonálních lecích píšou jako vedlejší účinky deprese 😀 ☹

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar ale já jsem jen dneska Leni vysátá 😀 a útlum mám zatím jen den 😀 všas já zítra nastartuju se a bude zas dobře 😀

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar tak se jdi nasmradit poblijone a dobrou noc přeji 😉 já jdu na zubiska a taky jdu prdět do peřit tak pa pa zítra 😉

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 no jako prednison musim v poledne ,aby ch neměla deprese a nebolela mě ta hlava ,ale jako kolotoč to asi začne ..to bude děs ,jenže prej stejně nic lepšího nemaj na tu sliznici ,vydržet ,achjo ..ještě že můžu tu práci odmítnout jestli mi bude blbě

lenkacar
9. bře 2011

tak dobrou noc všem!!!!!!!!!!!!!

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar tak to máš výhodu alespoň že tak ty jo 😉 mě snad jen ten první den bolela škeble po tom Prednisonu jinak cajk ale na lačno o taky nejim ..jo jako vydržíme to Leni a cajk i kdybychom měli mdlobama na hubi padat ne? 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 jojo jen aby to k něčemu bylo .. 😉 no uvidíme ..tak pic

pepek007
10. bře 2011

bré ránko 😉 dneska jsem tu snad jako úplně první 😉 je tam hnusně tak se mi ani nechtělo spát už 😠 tak přeji všem pracujícím hezký den a ať to odsejpá 😉

lenkacar
10. bře 2011

@pepek007 čus ,se ti právě má chtít spát ,když je hnusně..je to venku nějaké šedé.. 😕

pepek007
10. bře 2011

@lenkacar no jako už se m i chce 😒 zvěrstvo taky chrupká a prcek přišel se svojí opičkou, že jdeme hají jako 😀 tak jako jdeme ..vařeno mám nakoupeno taky a uklizeno taky takže volňásek den tak zatím pa pa budu později Leni 😉

lenkacar
10. bře 2011

@pepek007 ježiš opičí spinkání to je zlatý dítě ..vyspí se a jde si přidat ..ona je ale fakt nějaká tma ,taky asi ještě zalezu

baronek
10. bře 2011

Ahoj holky, tak už koukejte vstávat, já už byla v čb pro stravenky, vyplatila mzdy a teď jdu na oběd, na salátek, už se těším 😀

lenkacar
10. bře 2011

@baronek ty blázínku já jsem místo spaní byla ve sprše a uklidila a byla u doktorky a v bille a ted tady zobu slunečnicový semínka

baronek
10. bře 2011

@lenkacar tak to jsi šikovná 😀 U nás je hnusně a doufám, že o víkendu to bude lepší, na neděli slibujou až 12 stupňů, to by byla paráda 😀

lenkacar
10. bře 2011

@baronek i dneska je tam docela teplo ..jsem byla pekvapení a pěkně se dýchá ,je vlhko ..no nejdřív mě lákala představa zalomit to i bez opičky ajako u pepčů ,ale pak si řikam ,dyt mám tolik běhání a mastný vlasy atd ..

baronek
10. bře 2011

@lenkacar jj teplo tam je, ale já doufám, že kozačky se budou nosit co nejdýl, protože teď nosím pouze legíny s kozačkama a jiný jarní boty k legínám nemám 😢

lenkacar
10. bře 2011

@baronek neboj to ještě utaháš dlouho ..dyt jsou i kozajdy bez chlupu tak co ..

lenkacar
10. bře 2011

hele úplně to u pepíků dneska vidim ,otevře oko ,něco zobne a půjdou spát s opičkou po obědě .. 😀 😝

baronek
10. bře 2011

@lenkacar jenže ty bych si musela koupit a to já nechci, mám vyhlídnutý kožený tenisky, ale čekám, až je zlevní 😀

lenkacar
10. bře 2011

@baronek kdo si počká ..ten se dočká a nebo prd a koupí ti je někdo jinej 😀

lenkacar
10. bře 2011

kinguse koukala jsem vedle že máš už výsledky ..tak se sem taky zastav na slovíčko 😉

baronek
10. bře 2011

@lenkacar jj manžel říkal, že mi je koupí 😀 když mě je líto těch peněz, počkám měsíc a uvidím .... 🙂

pepek007
10. bře 2011

@lenkacar Leni prek když chce jít spát, tak si vezme opičku do ruky, přijde se s ní ukázat a řekne hají :o) takže mě vezme za ruku, dovede do pokojíčka a sám si zaleze do svý postýlky s opičkou a hnedka usnou 😉 jsme nikdy nelimitovali kdy půjde spát až si sám řekl, tak šel 😉 je strašná výhoda toho jak je smaostatnej, že i kdyby nespal, tak že se sám zabaví a nezlobí takže mě je vlastně fuk jestli spí nebo ne 😉 ale opička je jasnej signál 😉 každopádně od 4 měsíců chrní ve svým pokojíku sám a od roka ve velkej posteli takže i to je + mno 😉

pepek007
10. bře 2011

jinak máš pravdu Lei je tam hezky dýchatelno a žádná zima - couraly jsme venku doteď když jsme se po 2 hoďkách dopoledne vyspaly 😉 noo vidiš máš vařeno a uklizeno a ještě sebe dáš do kupy a jseš cajk 😉 takže taky relax den 😵

pepek007
10. bře 2011

Baronek dneska asi jako jediná pilně pracje a jezdí do ČB a prostě maká koukám 😉 😵 😀

pepek007
10. bře 2011

@lenkacar tsss my jsme docouraly jako právě, najedly se s jako pravda prcek vzal opičku a už zařezává 😀 já teda ne já jsem si musela dát 3v 1 abych se vůbec probrala 😠 ale už je to ok ..jak jsme bylio venku, tak kolem nás prošel pás s takovym velkým zlým psem ..vystartova po kamarádky štěnátku a našem psovi njn ale přeš prcka takže jí strhnul vodítkem pusou na chodník no tak chudák to bylo dneska s pláčem 😢 magor zlej pes no pán se omlouval a sám z otho byl špatnej psa zmlátil, zkopal do hranatý krychle a vykáral ho až mě ho bylo docela líto no jo ale když je zlej a radši nedomejšlet co s mohlo vše stát ale zase byl moc hodnej pán ...nabízel že zavoláme sanitku nebo někam sjedeme atd přitom jako krev netekla žáná jen se leknul a vodítkem jak s emu vysmekl tak překočil prcka a přes ještě napnutí ho strhnul k zemi no tak jako asi leknutí jen tak jsme si chvíli pobrečely a bylo zas dobře ☹ 😉