• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@pepek007 no teda to bylo leknutí to věřim..ale hlavně že jste v pořádku s opičkou v pelechu
10. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj fakt jen leknutí tak ale já zase nejsem typ mámy co by hned to začala řešit nebo řvát na pána nebo děsně prcka litovat a nynat a já nevim co všechno ..prcek si pobrečel koupili jsme tatranku a bylo dobře :wink: nic se díky bohu nestalo a to je hlavní - to se mu stane ještě tolikrát že si namele nebo odře klleno zlomí nohu atd :wink: pán se omluvil a nic se nestalo takže cajk :wink:
jj opička jde na svém místě :grinning: si dám větrníka jsem dlouho neměla žádný sladký ani ty dva bonbony co jsi mi měla schovat :angry: :grinning: takže jdu na něj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 mnam větrníček ..já si koupila dneska akorát semeno a neni mi po něm dobře ,měla jsem si koupit větrník,no ono když lituješ tak vříská ještě víc no ..tak dle potřeby pomuchlat a utišit
10. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se musim nutně podívat na tu šehrezádu když mě unikla .. :slight_smile:
10. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj přesně tak Leni jen nejnutněji pomuchalat a víc ani fň jinak pak by byl děsný bebínko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a na co jsou dobrý ty semínka???Jako jen tak na chuť? No jako já mám vždycky velký oči z toho sladkýho ape pak to stejně rozšťourám a nesnim jak je to sladký takže větrník ma vyjedenej krém a už jako končim :frowning2: :grinning:
10. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele prej to jde taky na markýze a tam už se vzali :wink:
10. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ale prosimtě ..tak pěkně popřádku ,zatim jenom na ní dělá oči ..
10. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ok ....mno a s kým ona má toho prcka jako kdo je biologický otec ten tam nehraje? :sunglasses:
10. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a už jsem dojedla takže klasika . pošťourala jsem se v tom vyjedla krém a zbytek je na dvě věci :grinning: zase velký oči :rolling_eyes:
10. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ten je pod kytkama
10. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar aha ..já myslela, že bude ten třetí kdo se mezi ně bude plést a škodit jim :grinning:
10. bře 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ee tenhle už ne ,ale má kámoše ,kterýmu se líbí taky ,takže tak..
10. bře 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo takže klasická zápletka :wink: neprudí bejvalej ale kámoš současnýho :wink: :grinning:
10. bře 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcek právě usnul tak jdu směr vana dneska je ordinace a já jsem jí už asi 2x neviděla njn se prd stalo ale dneska na ní mám náladu :wink:
10. bře 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo je ordinace ,já koukam čim bych doma šoupla a nic mě nenapadá ,to je stav toto.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já dneska taky měla zase šoupací mánii ale nakonec jsem se na to vyprdla :sunglasses: však on se zas tenhle stav vrátí někdy :wink:
10. bře 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty jsi sexovala?
10. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jak jsi na to přišla? :grinning:
10. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning: tak mám pro tento týden padla :slight_smile: jsem jak kdybych makal někde v dole zítra si udělám odpočinkový den. Dobrou noc :wink:
10. bře 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 že máš šoupací mánii :confused:
10. bře 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek ahoj bar a hezky se vyspi a zítra nám to všechno řekneš jak bylo ..
10. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepčo moje společná noc s mrazákem na konec byla ,protože v obývájku byl vítr a to jsem zase nemohla spát jak třískala ta stříška nad balkonem,tak bylo menší zlo vrčení mrazáku,tovíš že jsem spala jednim okem a uchem.. :pensive: ,no cítím se jako po flíámu ,ale vladís bude v klidu ten hajá jako mimino i při orkánu takže .. :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vim že je to blbej nápad ,ale nemám ho kam dát ,komora neni ..sakra .. :rolling_eyes: v tý hale je to taky nevzhledné :cry: ,ted už je to lepší ,akorát chudák koberec by potřeboval vodu a rejžák :sunglasses: ,nejsou lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dámy mizim na ten pracák ,snad už přestanou otravovat a potom až na konci měsíce
11. bře 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: jj ale s nábytekem Lenís :grinning:
11. bře 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek Ahojky Barabášku tak nohy nahoru a šup šup relaxovat :wink: hele a kde ty co vůbec děláš?Jsem pochopila, že něco s hasičema :wink: :confused: jůůůů a to jako haišskej záchranej sbor ČB? :sunglasses: je dobrý vedět, že až nám tu bude v okolí někdě hořet, tak že mám skočit na koníka a napsat Barabášku prosím přijeď soisedům hoří kuchyň :grinning: :sunglasses:
11. bře 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Thy jo mrazáková romantika Leni proběhla jo? :grinning: no já ti nevim zda bych usla s mrazákem v jednej místnosti když by sepnul :grinning: jako asi bych si zvykla jako si člověk zvykne na ledacos njn ale alespoň máš na co dát televizi hele :wink: no hlavně když to nebude vadit Vládísovi :wink:
11. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je prcek v jesličkách takže mám den pro sebe tudíž si jedu nakoupit nový spodní prádýlko resp. podprsenku hlavně :wink: cca od 13 let ujíždim na značce Triumph a jako maximální spokojenost takže si udělám radost njn a botky jsem taky chtěla nějaký na jaro ale jsem koukala, teď teprve naváží jarní boténky tak asi ještě počkám :wink:
11. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a asi taky myčku navštívim pač si manžel včera půjčil do Ostravy moje a jako vevnitř pohůdka čistounko :dizzy_face: njn ale z venku jedno velký fuj :angry: se zas o něj omylem otřu mojí bílou budnou a zas se na na*eru hnedka po ránu, že jsem zamazaná :grinning: no nic tak já dosnídám a pomalu mizím mějte se tu krásně a přeji hezký den joo a o víkendu má být až 16 stupňů prej tak jako to nejvíc pecka :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska bude práce nepráce, jedna holčina slaví narozky, takže máme menší mecheche :slight_smile: Ještě štěstí, že na žádné oslavě nepiju, protože bych se neměla jak dostat domů, tak se nebude nikdo ptát.
Jo a jinak mi na hubě vyskákalo snad milion beďarů a až mě Fanda uvidí, tak se mě určitě lekne ....
Taky včera řešil, jak to budeme dělat příští rok s topením, když tam budeme přes den dvě a že budeme muset koupit víc uhlí, prej to musí ještě promyslet :slight_smile:
11. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek čůs tak jsem skákla na pracák ,tam by člověk usnul tu hodinu a potom jsem oběhla penny a kaufland a s rukama na zem domu ..
11. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek