• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@baronek to je ale hodnej fanda ,že ho třeba nenapadlo ti koupit teplejší vněnej svetr
11. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na pracáku jsem se dozvěděla ,že si můžeš přivydělat 4tis. hrubého ,ale nahlásit a oni ti stopnou podporu a jinak pokuta a vyhoštění na 6měs. tak stejně už jen do konce března a potom koncim jak půjdu na ket
11. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já už jsem doma :wink: jsem vyzkoušela novou pizzerku v Igy a jako moc dobrý pizošky tam maj a i cenově fajné :wink: naproti jsem v Triumphu koupila podprdu ale ta je tak hezká, že je škoda jí nosti až :sunglasses: jen manžela asi trefí z tý ceny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: auto jsem taky umyla a zboží rozvezlla takže pro dnešek nohy nahoru a až v půl 4 pro prcka :wink:
11. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Baronku to je fakt fajn, že to Fanda řeší a že ti nenabídl jak píše Leni teplejší oblečení :wink: no a nevyšlo by vás levnějc dřevo?je ho všude dostatek a dá se sehnat za hodně dobře :wink:
11. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já teda pizdu moc nemusim ,ale takovýty smetanový ..mnamky ..
11. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Leni ono na tom pracáku je to děs běs buď si musíš přivydělávat na černo a neříkat jim to nebo oficiálně ale jakmile o 1 kč navíc tak tě vyhodí s seberou všechno a možná jim ještě něco zaplatíš :confounded: :angry: :rolling_eyes:
@pepek007 no podle toho jakej maj kotlík že, teda by v obýváku rozdělali vatru :grinning:
@lenkacar ty tam maj taky ale jako minutky nebo hotovky meníčka no ale já šla jen kolem tak jsem si tam sedla a dala si 1/4 žampionový a 1/4 šunkový ale tam dělaj hrozně velký kola což mi vyhovuje já nemm ráda ty tlustý pizzy s maxi okrajema a ještě připálený ble :confounded:
11. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no by taky šlo :grinning: jen by byla prekérka až by se prcek začal plazit pač by pak museli vymejšlet ohrádku kolem vatry :grinning: :grinning:
11. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 psala jsem ti že dneska mi dojde kadeřnice a hodí mi něco na palici a si budu za veverku?
11. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no ale zase píchneš prckovi na klacek špekáček a je oběd hotovej ,teplo taky ..ježiš ta až přijde tak nás obě vykostí
11. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj ta nám dá :grinning: no ale jako si myslim, že my dvě to vidíme prakticky a to jako velice :wink: to musí ocenit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no nepsala prosimte??A cože to bude za oučes?Barva a střihaní nějak? A proc veverku? DO zrzava? :sunglasses: se pak vyfoť to chci vidět Lenís :wink:
11. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty to chceš vidět jo? no já se toho velmi obávám..co z toho vznikne ..já nemám představu moc ,mám vlasy na lopatky ,pár chlupů a rovný..takže vůbec nevim jestli navrhne nějakej sestřih ,možná budu i svolná,holka je to mladá ,kreativní tak uvidíme jestli něco navrhne ,pokud ne tak se na sestřih asi vyfláknu
11. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no tak to se vůbec neboj, že by jsi nebyla in a fešanda když je jaká píšeš :wink: alespoň to nějak prostříhá hele nebo zarovná konečky nebo dá tomu nějakou fazonu uvidíte na místě :wink: sama jsem na to zvědavá :wink: s každýma vlasama se dá něco pěknýho udělat zaleží na kadeřnici a jejich nápadech :wink:
11. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 co mě bude prostříhávat? mě prostřihne a je na pleši hele ,ale jako fakt ,mám pár vlasů ,furt to pade ..a to furt žeru dajaké vitamíny
11. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak mě lejdy vábí na týdenní práci,že bude zboží ..to tak ..at si tam lítá sama
11. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar protože se pořád barvíš Leni :wink: dej těm vlasům oraz ...nebo je ostříhej úplně a uvidíš jak zhoustnou a omladí se a budou pěkný lesklý a pružný :wink: hele já měla vždycky vlasy k zadnu až ..rovný jemný lesklý a pohoda nepadaly ale jakmile jsem otěhotněla tak mi začaly desně vadit a ze dne na den jsem je radikálně sundala až skoro úplně na krátko čímž mi krásně zhoustly a omladily se a teď je mám po ramena a pohůdka :wink: takže jako mě to pomohlo k ještě hezčím vlasůmale je pravda, že já je nikdy nebarvila max tu atam sinechám udělat melír ale ten vymejvací a jen cca 5 oříškových proužků a 5 blonďatých takže to vypadá pěkně a neničí se no ale každej ty vlasy máme jinčí jen tobě by určitě něž nějaký vitamíny tak pomohlo radikálně ty zničený a starý ostříhat a omladit je aby zhoustly :wink:
11. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ta píše jen když je zboží ne? :confused:
11. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já chodila i na ježka a nikdy nezhoustly ,od mala mám vlasy naprd ..
11. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já je nemám zničený ,jen je mám na hovno :grinning:
11. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ostříhat na krátko a nechat dorůst :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: noo ale pokud jsou jak píšeš tak jako už teda nevim rady mi došly :DDD
11. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no tak na ježka si tě nedokážu představit Leni teda jako vůbec :grinning:
11. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 nojo ..ale to je pár let ,jo měla jsem ježurku ..ale já se v krátkých vlasech necítim dobře ..a nejhorší jsou ty přechody u uší z krátkejch na dlouhý to je člověk jako pako
11. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já už bych si taky krátký asi nenechala ale zase až na zadek je taky moc to taky ne :unamused: po lopatky max jako máš teda ty :wink: no ty přechody taky nemám ráda pač to nešlo dát do culíku a všude mě to stálo např :grinning:
11. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo stát má pérko a prsa ,ale ne vlasy
11. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni :grinning: :grinning: tak tomu jest :wink:
11. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem právě dožehlila jsem tu měla pár věcí, tak aby to tu nestrašilo na víkend :wink:
11. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doslavily a teď musím udělat pár rychlovek a frčím domů :grinning:
@pepek007 my kombinujeme dřevo i uhlí :grinning: Vlastně topíme převážně dřevem - to si děláme v lese a uhlí máme, když jsou mrazy nebo když někam jdeme, má větší výhřevnost, to dřevo prostě neudělá :grinning:
11. bře 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jeje tak nebude špekáček na klacku
11. bře 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek