• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
@lenkacar ale v obýváku krb plánujeme, tak možná buřtík bude :grinning:
11. bře 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak to máš recht uhlí je v tomhle případě uhlí :wink: no co tak objednáte o fůru navíc abyste nezmrzli s prckem a bude :o) stejně pro mimčo nejen na spaní je ideální 19 stupňů :wink: :grinning:
11. bře 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak tomu říkám luxus péct si v obejváku v krbu špekáčky a koukat na tv při tom :wink: :grinning:
11. bře 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 když nejsou mrazy, tak to jde, ale jak je mínus patnáct, tak by člověk v kamenném baráku zmrznul. Má to ale výhodu, v létě je tam parádně :grinning:
11. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no ty jo to kdyby jste netopili, tak vás najdou až na jaře archeologové Baronku :sunglasses: :grinning: jooo to jako je v léte ideálka stav a žádnej hic :wink: sousedi na chalupě měj taky kamennej barák a fakt musim potvrdit, že na léto ideálka ale v zimě morna jako blázen a než se to vyhřeje :unamused: tam ani s prckem nejezdí v zimě :astonished:
11. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek takže přijedem až v létě :grinning:
11. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud mě teda ještě poznáš
11. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele jako vladís se mnou nechce mluvit ,ale já myslim ,že je to změna no..at žijou veverky!
11. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni moc ti to sluší :slight_smile: aVládís si zvykne :wink:
11. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek no i já si musim zvyknout ,připadam si vyblitá
11. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to stačí se trochu víc namalovat a je to :slight_smile:
11. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barabasek no ono to echt vyrvaný obočí taky jako nic moc ..no časem se to snad nějak spraví :grinning: ,zítra do fachy hodim makeup
11. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to obočí taky nebylo v plánu to jsem zarovnávala a takhle to dopadlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra do těch vlasů hodim gel a nebo semeno :confused: a udělam objem
11. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj Leni opravdu je to moc pěkný s sluší Ti to! Jsi tím omládla a jseš opravdová fešanda :wink: mě se to teda na tobě líbí a moc :wink: :dizzy_face:
11. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nějaký malovánéčko to spraví hele a budeš úplně doladěná ale jde jen o zvyk než si zvykneš :wink:
11. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 myslíš,no jako před vladísem dělam hrdinku jo to je jasný ,ale furt to chodim okukovat,nezvyk
11. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele v neděli už s tím budeš smířená úplně Leni :wink:
11. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni, ty jsi ale kočka :grinning: a světlá barva ti opravdu sekne :grinning: a chlapi tomu vůbec nerozumí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na návštěvu můžete přijet i v zimě, my vám pořádně zatopíme, taková běžná teplota u nás je 24 stupňů, tak se nemusíš bát :grinning:
12. bře 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko kočky :wink: přeji všem hezký slunný víkend má být až 16 stupňů :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 já myslela, že 16 až zítra, dneska o trochu míň, ale když budou, tak mi to nebude vadit :grinning:
12. bře 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus tak jsem vylezla z pelechu a zjistila ,že po x letech si nemusim jít mýt vlasy,paráda..namalovala jsem se a zase to vypadá jináč ..připadam si jako zralá žena ve středních letech ..tak si ted namaluju nový nehty a dam snídani a vyrazim..jinak všem přeju moc hezký den
12. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ty jo já četla o víkendu tak jsem myslela, že už dneska a zítra automaticky taky :grinning: :wink: všek ono je to jedno je tam krásně a jaro je za dveřma :dizzy_face: :dizzy_face: tenhle víkend máme absolutně flákací a nepracovní jak je vše hotové nebo v termínu a předstihu takže nebudeme dělat vůbec nic :wink: večer si zajdem na véču a pivenko a posedět s přátěli :wink: jakože alkohol nepiju tak na kroužkovaný jedno malý jako chuť mám :grinning:
Leni tobě ta změna pomohla koukám ve všech směrech to je jedině dobře že jses spokojená a citíš se báječně :wink:
12. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no jako úplně bájo se necítím..v tý barvě ,ale dobrý ,že to nemusim mýt každý den jak doted spliha .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jsi mě tak navnadila Leni že i mě se začíná chtít ke kadeřnici :grinning: v pondělí jdu na vyškubání a nabarvení obočí tak možná pokud mě to nepřejde, tak zaskočím zarovnat konečky, prostříhat a možná i nějakej melírek zas ale u tebe ta změna je zásadní a moc se povedla :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni já si dneska docela fajn početla na emiminu :grinning: jsem nětušila, že se "starej" koník přemístil na emimimo :wink: IP ...
12. bře 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jojo já vím,že jsou na miminu,asi inka mi to pslaa :slight_smile: tak jsem dorazila a hladovýmu vladísovi jsem upekla karboše s bram .kaší s cibulkou a nečekaně byla pochvala,to si mě asi udobřuje jak jsem ho seřvala odp. a zmizla jsem z baráku ,páč bych z něj musela nadělat asi 6 malejch vladísů..
12. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj mno já vždycky někam vezu a na někoho tam narazim aniž bych chtěla no ale asi osud :angry: :grinning: a co udělal Leni? :confused:
12. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ty jo karboše jsem docela dlouho neměla ňam! - my dneska měli špagety a prcek u našich špenát :wink: zítra až ho u nich budeme vyzvedávat - pač nejeli zcela vyjímečně na chalupu ale jsou doma, tak bude čevabčiči i když to je skoro stejný jako karbanátek :wink: čekám jen až manžel douřaduje a razíme směr město kamarádi a posezení :wink:
12. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky už jsem konečně vyplnila to sčítání teď jen zjistit kam s tím vyplněným :wink: :grinning: ale to jsou otázky :grinning: jakej typ wc máme doma jako estli suchej nebo spchlachovací nebo na chodbě společněj ...jestli je prcek věřící nebo kolik m má kuchyň njn zase fajn, že to vyplňujeme zatím na starý a ne na nový :wink:
12. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pádím Leni přeji hezký večer a ahojky :wink:
12. bře 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek