ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
16. bře 2011

navíc když vezmu co ty děti čeká do budoucna tak jako nic moc a život se s nima mazlit nebude 😒 tak ať mají alespoň slušné manýry a vychování a a nějakej ten základ 😀 😀

lenkacar
16. bře 2011

co se děje v tom japonsku ,no kdoví co to bude mít i pro nás za dopad ..chudáci děti

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar no to je hrozný co se tam děje a dětí je mi líto ještě víc ☹ ☹ no jo ale my tej přírodě samy dáváme co proto tak ona nám to je vrací ☹

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 přesně

pepek007
16. bře 2011

to je hrozně smutný ☹

pepek007
16. bře 2011

já už mám vše oblítáno jak pediatra tak na poště odevzdaný sčítací listy 😉

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 no ty jsi rychlík a vzali si to bez keců?

pepek007
16. bře 2011

jen u Mc DOnalda byl malej konflikt 😠 😀 jsem tam hodně dlouho nebyla a zase nebudu jak na to koukám ..já nemám ráda tyhle typy stravování kord pro děti ale dneska bude vařit manžel ale až večeři takže jsem jen pro sebe chtěla na Mcdrivu big mac nenu twe ale takovou čočku jsem teda nečekala njn ale nenechala jsem si to líbit a ještě jsem dostala dvojitý hranolky navíc 😀

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar jj vzali i obálku mi pani na poště dala na to vyloženě určenou na tohle musí bejt speciálně označená a no problém 😉

pepek007
16. bře 2011

@pepek007 ono jde o to že alespoň takhle mám jistotu že to nějakej scítací komisař nehodí k popelnicím a nebude se to někdě u ní válet přístupný všem takhle si to převzala pošta a je to jen už její vec 😉

pepek007
16. bře 2011

Proč si píšu sama sobě??? 😀

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 jako čočku myslíš čočku a nebo nějakej masakr?

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 to nevíííím proč si píšeš

lenkacar
16. bře 2011

jsem si umyla kedlubnu ,přelákla paznehtíky a za hodinu vyrazim do fachy ..jako namalovala jsem si ofinu na tmavo a takhle už mi to tak nesere..řasenkou ,to je jediný co jsem vymyslela

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar mno jídlo jako čočku ne 😉 si tam přijedu na ten McDrvie a čekám u toho prvního okénka kde se objednává njn ale čekám cca 5 min a nic nikde nikdo za mnou auta - neřešim asi taky neveděli pač koukali zda někdo přijde do toho okénka, z povzdálí mě sleduje u toho druhýho - výdejního okénka nějaká hodně mladá slečna ale jen kouká a nic neukazuje si říkám něco je špatně asi ...neřešim noo pak jako laskavě zamávala ať jedu k ní tak jedu k ní a tam otevře to svý okénko a začně na mě řvát jako jestli umim číst a že díky mě za mnou stojí 4 auta a 2 poslední maj objednáno a jim to tu celý blokuju ale auto za mnou taky netušilo novej princip objedávání přes nějaký sluchátka bo co o kus dál zase v jinej budce takže jsem chcípla auto, vystoupila a povídám jí jestli to může zopakovat a ona, že kdybych se podívala na ceduli vedle, tak je to tam napsaný stačí umět jen číst..... foe ale to jsem se už nasrala a říkám jí: tak milá děvenko za 1 nejseš placená od toho aby jsi tu buzerovala lidi, kteří si přijedou po hodně dlouhej době dát něco z Mc drivu a aby museli poslouchat tvý debilní kecy a koukat na tvůj kyselej ksicht takhle si řvi doma na mámu a ještě jednou mi to řekni tímhle tonem, tu to auto jak tu stojí tak nechám zaparkovaný a nechám si zavolat vedoucího jako jestli tu teďka najíždíte i na novej system vysvětlovaní těm co asi zřejmě neví a to už vystupoval i chlápek za mnou v autě pač jako 10 min je 10 min 😀 a jen jsem pak viděla, jak tam přisla nějaká druhá k ní něco jí tam řekla asi drsnějc ona se nasrala, vysypala ty manlý hranolky za XXL porci a řekla, že se teda omlouvá ale jasný donucení asi nechtěla mít zle noo a pak jsem jí jen teda poděkovala a řekla, jí že tohle udělat jako můj zamestnanec, tak letí nahodinu a druhej den se může hlásti zpátky na pracáku odkud nejspíš přišla 😀 😉 😀 tak si jen přehodila žvejkačku na druhou stranu huby a pak asi to samý věsvětlovala chlápkovi za mnou pač ten taky neveděl až ty dvě poslední auta asi jo ale pak už jich tam bylo asi 5 😀 😀

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar jůůů tak dneska budeš zase za fešandu jo? A jo tady se jde do fachy 😉 tak ať to rychle uteče Leni a přeji samé příjemné zákazníky 😉 jéé kedlubnu jsem snad měla naposled loni v létě 😵

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar asi jak jsem rozhozená z tý aférky 😠 😀 měla štestí, že jsem měla hlad pinda jedna jinak bych ztropila scénu a to že nejsem scénickej typ tak jako na ní bych si to řádně vybrala njn ale na ůkor ostatních tam a těch by mi bylo líto ty za nic nemohli 😉

pepek007
16. bře 2011

@pepek007 kedlubnu Leni 😀 foe dneska ty čočky a kedlubny jako mnohovýrazný tak jako jedou to je zas mazec 😀 😀

baronek
16. bře 2011

@pepek007 ale dvojitý hranolky navíc to je taky dobrý 😀

pepek007
16. bře 2011

ty hele já jsem nějaká out já si jdu radší lehnout 😀 na hodku a pů tak zatím pa pa snad pak už budu zase v pohodě ježiš 😀

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 ty krabe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dobře jsi jí to řekla pindulíně,než tam čumět mohla zvednout prdel a vysvětlit ti to že jo ..

baronek
16. bře 2011

Holky, tak to vypadá, že v práci budu i rodit, protože teď mi jedna holčina oznámila, že k poslednímu skončí, takže se to tady jaksi komplikuje a já nemůžu jít ani marodit 😝

lenkacar
16. bře 2011

@baronek jé to máš teda vyhlídky

pepek007
16. bře 2011

@baronek ale to zasejc jako joooo já měla na takovou chuť takže jsem jako víc neřešila a pošmákla alespoň něco jako umlčení 😀

lenkacar
16. bře 2011

tak prej našli tu aničku

baronek
16. bře 2011

@lenkacar taky jsem to slyšela ...

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar no jo twe jako ta evidentně vyšla buď že školy nebo nevim co to bylo zač a ještě žvejkala já nemám ráda když na mě někdo žvejká když mi něco vysvětluje ale ještě takovým stylem 😠 😎 🙂 mi rozhodila sandál až 🙄 😀 já jsem taková nejebvala ale fakt odnjistý doby si nenechám srát na hlavu a když se mi něco nelíbí tak to dám jasně najevo 😉

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar jo a kde a živou???? 😕

pepek007
16. bře 2011

@baronek no to teda panejo 😒 hele ale pokud nic netaháš a je to lážo plážo práce tak jako proč ne ne?každá kačka dobrá přeci 😉

baronek
16. bře 2011

@pepek007 píšou o tom i na seznamu v hlavních zprávách, je to smutný, ale stejně jsem to jinak nečekala....