• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
už to čtu na seznamu ...mrtvou asi :unamused:
16. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no asi tak nějak Baronku jj :unamused:
16. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 jj já nic netahám, ale budu muset chodit víc na krám a upravit pracovní dobu, ale začnu to řešit až příští týden, protože už teď mě z toho bolí hlava :grinning: a už nebudu tak často na compu :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no alespoň o víkendu nás nesmíš zanedbávat hele :wink: jj všechno je otáza domluvy mezi tebou a šefem peci a byl by sám proti sobě aby ti nevyšel vstříc přeci :wink:
16. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já čekala kde jí borci najdou a nezklamali ani tentokrát ,jasně že tam kde jí milioknkrát hledali :rolling_eyes:
16. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je ale děsný že máš díte x let a během jednoho dne o něj příjdeš je ti 40 a nemáš nic :cry:
16. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam zima a hnusná děsně fouká vitr :angry:
16. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek a co prodáváte Baronku za sortiment? :wink:
16. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 v sobotu budu chodit taky dopoledne do práce :grinning: ale beru to tak, že to mám nanejvýš do konce srpna a pak ať se tady děje co chce .....to bude muset vyřešit majitel :slight_smile: ale kdyby bylo něco špatně, tak jdu hned marodit, i kdyby se mělo jedno patro zavřít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no to prej řvou ty čínani jak musí mít jen jedno dítě a umřely ty studenti v tom japonsku
16. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 drogerku, hračky, sport, galanterku, papírnictví, kromě oblečení a potravin skoro všechno mi připadá .... :slight_smile: ale lidi to stejně neocení :sunglasses:
16. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek koukej jen na svoje zdraví ,nikdo ti nic nedá
16. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co se venku čerti žení nebo cooooo?můj dokonalý účes se mi hne,no ještě aby chcát začlo a ta černá řasenka z tý ofiny by mi tekla po ksichtě a můžu se otočit a jít zase domu
16. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já vím, jenže mi je líto tady těch holek, protože jestli odejdu takhle narychlo ještě já, tak bude naprostej chaos :astonished:
16. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek prdelko líto nelíto ..pokud by mělo miminku něco hrozit nesmíš se koukat na nikoho jinýho než na sebe ..
16. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to já vím :slight_smile:
16. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek i v sobotu??? Ty jo Baronku čoveče já bych se taky šetřila a v první řadě koukala sama na sebe a mimčo než na práci a šéfa smaozřejmě co to půjde že chodit budeš njn ale taky odpočinek a šetření by bylo na místě však oni by si tam nějak poradili i bez tebe - museli by kdyby to jinak nešlo :wink:
16. bře 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no tak to je teda docela dost širokej sortiment panečku od všeho kus :wink: :sunglasses:
16. bře 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar odejdeš jam Nastěnka a vrátíš se jak Marfuška :grinning:
16. bře 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no naposledy mě šéfka viděla jako havránkovou a dneska po týdnu jako veverkovou .. :confused: velké divení proběhlo..byla jsem tam 2hodiny a bylo to tak akorát bych řekla ..smrdutá banda cikánů co chtěla mikinu i s trikem za 199,-,ona tam byla cedule ,ale to patřilo k tomu triku .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela ,že odejdu domu bez zubů jak tam na mě startoval starej smradloun.. :pensive: pak dvě holky co jsem jim vytahala 30teroje džíny ,ale každá si jedny vzala takže gut,byly v poho ,jen jak je tam nové zboží tak se hůře orientuju,než to uklidim..a potom pár otrapů..no nestihla jsem ani co jsem měla ,z bídou jsem udělala uzávěrky na oba krámy a šupajdila domu na šehrezádu
16. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ty jo já ty cikány taky nemám ráda člověk neví co od nich má čekat když jim něco řekně tak radši držim pusu :zipper_mouth: noooo to víš takováhle zásadní změna je rozdíl jako blázen Leni :wink: mě se tak prostě ale líbíš víc než dríve :wink:
16. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no alespoň že si nějaký vzaly pač to pak uklízet a žádnej kšeft je jako na prd :angry:
16. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mě taky čeká koupit nějaký nový kaťata :angry: když já tak nerada něco zkoušim :unamused: já kdybych tam prodávala tak bych nedělala asi nic jinýho než se ohákla pořádně a zkoušela bych pořád něco :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar hele z tý Sehrezady jsem tuhle viděla kus omylem jako a tan někdo někomu vyhrožuje umesením jo bo co? Ta asi ona byla v nemocnici a oni kolem ní a řešili kdo si jí vezme k sobě :sunglasses: :grinning:
16. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 ty jako prodavačka nemůžeš zkoušet za to je vyhazov ty blázínku ..a ty pak budeš nahá a někdo přijde a co potom?
16. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar cože???jako prodavačka si nemůžu vyzkoušet co je na krámě??a co kdybych to chtěla koupit??No tak to je teda pecka to slysim poprvé tohle :unamused:
16. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar joo jako jasný blbý by to bylo z hlediska toho kdyby někdo přišel to jako jo to chápu ale jinak jako teda vůbec :frowning2:
16. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 no nesmíš to je jasný ..no nevim asi přijít dřív do fachy a vyzkoušet si to
16. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jooo tak to už je lepší to bych tam byla denně dříve teda v tom příadě :wink:
16. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepek007 nevim já nejsem hadrářka takže mě to jako netáhne tohle..ale byly tam občas holky co ucíkávaly blahem z hadrů ,tohle já nechápu ..mě je fuk co prodávam jestli rohlíky a nebo něco jinýho ,akorát jsem u toho žrádla byla víc špinavá ..jinak pro mě je to spíš o tý komunikaci s lidma a jestli prodávam mixer a nebo marmeládu ,mě je to fuk..
16. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek