ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
16. bře 2011

už to čtu na seznamu ...mrtvou asi 😒

pepek007
16. bře 2011

@baronek no asi tak nějak Baronku jj 😒

baronek
16. bře 2011

@pepek007 jj já nic netahám, ale budu muset chodit víc na krám a upravit pracovní dobu, ale začnu to řešit až příští týden, protože už teď mě z toho bolí hlava 😀 a už nebudu tak často na compu 🙂

pepek007
16. bře 2011

@baronek no alespoň o víkendu nás nesmíš zanedbávat hele 😉 jj všechno je otáza domluvy mezi tebou a šefem peci a byl by sám proti sobě aby ti nevyšel vstříc přeci 😉

lenkacar
16. bře 2011

no já čekala kde jí borci najdou a nezklamali ani tentokrát ,jasně že tam kde jí milioknkrát hledali 🙄

pepek007
16. bře 2011

ty jo to je ale děsný že máš díte x let a během jednoho dne o něj příjdeš je ti 40 a nemáš nic 😢

pepek007
16. bře 2011

je tam zima a hnusná děsně fouká vitr 😠

pepek007
16. bře 2011

@baronek a co prodáváte Baronku za sortiment? 😉

baronek
16. bře 2011

@pepek007 v sobotu budu chodit taky dopoledne do práce 😀 ale beru to tak, že to mám nanejvýš do konce srpna a pak ať se tady děje co chce .....to bude muset vyřešit majitel 🙂 ale kdyby bylo něco špatně, tak jdu hned marodit, i kdyby se mělo jedno patro zavřít 😝

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 no to prej řvou ty čínani jak musí mít jen jedno dítě a umřely ty studenti v tom japonsku

baronek
16. bře 2011

@pepek007 drogerku, hračky, sport, galanterku, papírnictví, kromě oblečení a potravin skoro všechno mi připadá .... 🙂 ale lidi to stejně neocení 😎

lenkacar
16. bře 2011

@baronek koukej jen na svoje zdraví ,nikdo ti nic nedá

lenkacar
16. bře 2011

no co se venku čerti žení nebo cooooo?můj dokonalý účes se mi hne,no ještě aby chcát začlo a ta černá řasenka z tý ofiny by mi tekla po ksichtě a můžu se otočit a jít zase domu

baronek
16. bře 2011

@lenkacar já vím, jenže mi je líto tady těch holek, protože jestli odejdu takhle narychlo ještě já, tak bude naprostej chaos 😲

lenkacar
16. bře 2011

@baronek prdelko líto nelíto ..pokud by mělo miminku něco hrozit nesmíš se koukat na nikoho jinýho než na sebe ..

baronek
16. bře 2011

@lenkacar to já vím 🙂

pepek007
16. bře 2011

@baronek i v sobotu??? Ty jo Baronku čoveče já bych se taky šetřila a v první řadě koukala sama na sebe a mimčo než na práci a šéfa smaozřejmě co to půjde že chodit budeš njn ale taky odpočinek a šetření by bylo na místě však oni by si tam nějak poradili i bez tebe - museli by kdyby to jinak nešlo 😉

pepek007
16. bře 2011

@baronek no tak to je teda docela dost širokej sortiment panečku od všeho kus 😉 😎

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar odejdeš jam Nastěnka a vrátíš se jak Marfuška 😀

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 no naposledy mě šéfka viděla jako havránkovou a dneska po týdnu jako veverkovou .. 😕 velké divení proběhlo..byla jsem tam 2hodiny a bylo to tak akorát bych řekla ..smrdutá banda cikánů co chtěla mikinu i s trikem za 199,-,ona tam byla cedule ,ale to patřilo k tomu triku .. 😝 jsem myslela ,že odejdu domu bez zubů jak tam na mě startoval starej smradloun.. 😔 pak dvě holky co jsem jim vytahala 30teroje džíny ,ale každá si jedny vzala takže gut,byly v poho ,jen jak je tam nové zboží tak se hůře orientuju,než to uklidim..a potom pár otrapů..no nestihla jsem ani co jsem měla ,z bídou jsem udělala uzávěrky na oba krámy a šupajdila domu na šehrezádu

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar ty jo já ty cikány taky nemám ráda člověk neví co od nich má čekat když jim něco řekně tak radši držim pusu 🤐 noooo to víš takováhle zásadní změna je rozdíl jako blázen Leni 😉 mě se tak prostě ale líbíš víc než dríve 😉

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar no alespoň že si nějaký vzaly pač to pak uklízet a žádnej kšeft je jako na prd 😠

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar mě taky čeká koupit nějaký nový kaťata 😠 když já tak nerada něco zkoušim 😒 já kdybych tam prodávala tak bych nedělala asi nic jinýho než se ohákla pořádně a zkoušela bych pořád něco 😉 😵 😵

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar hele z tý Sehrezady jsem tuhle viděla kus omylem jako a tan někdo někomu vyhrožuje umesením jo bo co? Ta asi ona byla v nemocnici a oni kolem ní a řešili kdo si jí vezme k sobě 😎 😀

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 ty jako prodavačka nemůžeš zkoušet za to je vyhazov ty blázínku ..a ty pak budeš nahá a někdo přijde a co potom?

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar cože???jako prodavačka si nemůžu vyzkoušet co je na krámě??a co kdybych to chtěla koupit??No tak to je teda pecka to slysim poprvé tohle 😒

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar joo jako jasný blbý by to bylo z hlediska toho kdyby někdo přišel to jako jo to chápu ale jinak jako teda vůbec ☹

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 no nesmíš to je jasný ..no nevim asi přijít dřív do fachy a vyzkoušet si to

pepek007
16. bře 2011

@lenkacar jooo tak to už je lepší to bych tam byla denně dříve teda v tom příadě 😉

lenkacar
16. bře 2011

@pepek007 nevim já nejsem hadrářka takže mě to jako netáhne tohle..ale byly tam občas holky co ucíkávaly blahem z hadrů ,tohle já nechápu ..mě je fuk co prodávam jestli rohlíky a nebo něco jinýho ,akorát jsem u toho žrádla byla víc špinavá ..jinak pro mě je to spíš o tý komunikaci s lidma a jestli prodávam mixer a nebo marmeládu ,mě je to fuk..