• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ART České Budějovice

27. ledna 2016 
Ahojky holky, teda jste se dneska rozjely, kdybych si vás postupně nepročítala v práci tak tu budu sedět do noci...... :astonished: :astonished: :astonished: To nevím jak vás stihnu dočíst až se vrátím z dovči ten týden pryč, budu týden dočítat..... :grinning: :grinning: Teda koukala jsem, že jste s tou klikou začaly pěkně soukromničit.....takže NIC se odnášet nebude, jen ať je tam pro všechny...... :wink: :wink: :wink: Jinak taky jsme dost často jezdili s manžou kolem ARTu a neustále jsem přemýšlela co to je asi za barák, no a teď už to vím, raději bych to nevěděla....... :confounded: :confounded: :confounded:
Ty jo Indi tak to už máš za pár a zase vás bude o jednoho človíčka víc...... :slight_smile: Snad se tu začneme rozrůstat všechny...................
24. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
duli já se rozrůstam pořád ,do šířky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, moc dobře víš, že tak jsem to nemyslela,,,,,, :wink: :wink: :wink:
24. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky tady se dneska kecat nebude? já jsem od rána samá návštěva a ted jsem zhltla hlady chleba a tak rychle že ani nevim jakej a s čim byl :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni je tady dneska ňáký mrtvo. Co ty jak je? Už se Ti blíží návštěva do ARTU. Přeju Ti ať je všehno v pohodě. A co ta školka?
25. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamčo školka nevim maj adepty a je výběr a pak daj vědět jak jsem dopadla ... :wink: ,maj asi 8lidí na to místo
25. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
art bude hned druhý den co manža dojede ze cvičení,tak tu sliznici musim vzít mezi lidi drobet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ať pořádně holka roste. Já jí taky neměla ňák extra proto mi dal utrouš aby rostla, ale nevím jak to dopadne jsem akorát pořád nervní. Psala mi čaji a pořád jí mrcha nedorazila. Myslím, že jí měla dorazit někdy minulej týden v úterý.
25. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamčo akorát se bojim ,abych nedostala opět místo Ketu 2mrchu v měsíci jako posledně ,i ted byla moc slabá a krátká ,špatné znamení ..už se zase klepu co je blbě ,ale doufám ,to je jasné!
25. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem tak vykafovaná že usnu po půlnoci .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a co jak je u vás tady začlo svítit slunce a horko jak blázen ,to je počasí to by se člověk zbláznil..
25. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já jsem jí taky měla jen dva dny a pak špinění tak neboj bude to dobrý.
25. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to u tebe normoš? já jí mívam 7dní ,proto se bojim ,jak je mín tak špatné znamení
25. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Leni u nás se zatáhlo a začíná pěkně hřmít.
25. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u mě je to celkem normál, ale Leni třeba je to těma hormonama, že si jí měla takle. Bude to dobrý věř tomu jako věřím já.
25. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám přidávám, po třech letech neúspěchu nám dr doporučil umělé, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ARTem? :slight_smile:
25. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Iris vítám Tě mezi náma. Zkušenosti s Artem máme všichni celkem dobré, ale bohužel v poslední době se moc nedaří. Je tam moc milý personál jak sestry tak doktoři. To vás tedy posílá doktor dost po dlouhé době na umělko.
25. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj iris :wink: :wink: :wink: :wink: art je dobrej neboj
25. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy se chystáš na 1 návštěvu?
25. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, děkuji za info. No u nás to bylo tak, že skoro dva a půl roku dr neřešil moji nepravidelnou MS, měla jsem jí třeba 5-6x do roka, tak jsem od něj odešla. Půl roku mám MS pravdelnou, ale neměla jsem žádná vajíčka a tak mi dr nasadil clostilbegyt ale ten nezabral a tak nám minulej pátek doporučil umělé. Tak jsme se s manžou dohodli že si dáme červenec oraz a v srpnu se na "to" vrhneme. Můžu se ještě zeptat kolik cca tam umělé stojí? Peníze na umělé máme, v tom problém není, ale někde jsem vyčetla že se páry vyšplhali až na 40tisíc.
25. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris to ne záleží na tom co budeš chtít. Ale pohybuje se to maximálně do 20 000. Teda u mě to tak bylo.
25. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, jako jak říkám peníze nejsou problém, je to naše první mimi a jsme ochotný udělat cokoliv. Jen doufám že se zadaří, no uvidíme. A vám se zadařilo hned na poprvé?
25. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris mě to taky stálo do 20tis. :wink: a měli jsme skoro vše co šlo
25. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni moc děkuji, no já z toho mám takový smíšený pocity, na jednu stranu se strašně těším a věřím že to dobře dopadne na stranu druhou zase strach z toho zklamání.....
25. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se tedy nezadařilo :wink: ,já odsobně čekám na embria z mrazáku
Já mám Honzíka po clostylbegytu. No a první Ivf nevyšlo, teď jsem po KETU tak čekám jestli tam embrijka vydrží nebo ne.
třeba ani nebudete muset mít hnedka umělko ..nějaké léky a nemyslet hned na katastrofické scénáře
25. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc držím pěsti ať to dobře dopadne a jsi těhulka :wink:
když se to tak napíše tak to zní hrozně co?
Leni zní to opravdu zajímavě :grinning: ale já už měla clostil na vajíčka a ten mi nezabral, tak uvidíme co s náma vymyslí, teď si chceme dáchnout s manžou, odjedeme na dovču a třeba přijedeme tří :grinning:
25. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vědět jak dlouho se třeba čeká na výsledky a nějaké vyšetření ketré je vázané na menstruaci tak jdu dřív ,furt jsem chtěla až po svatbě a čumim tu doted
25. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek