ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

iriska0210
25. čer 2009

manaža taky chtěl hned, ale já si chci chvilku dáchnout a hlavně "ulevit" tělu, páč nějakýho půl roku do sebe "hážu" jenom hormony, abych vůbec menstruovala, takže začneme v srpnu 🙂 a jak dlouho se snažíte?

lenkacar
25. čer 2009

jako umělko? rok za měsíc

mladamamka
25. čer 2009

Iris díky. Ale možná by jsi mohla do ARtu zajít aspOň aby Ti udělali ten hormonáloní profyl z krve tedy podle toho jak máš cyklus aby jsi třeba v srpnu dlouho pak nečekala.

lenkacar
25. čer 2009

já si myslim to co mamča

iriska0210
25. čer 2009

jj umělko, tak to už je docela doba, ale tak ono mezi pokusema musí být nějaká pauza tuším ne? právě kamarádka ta má za sebou dva neúspěšný a vycházelo to nějak po půl roce že mohli znova

mladamamka
25. čer 2009

Iris jak u koho, ale myslím, že je to kolem 3 měsíců, ale pokud nepotratíš nebo něco vážnějšího tak se může i za dva.

lenkacar
25. čer 2009

já měla mít 3měsíce ,ale komplikacema se mi to protahuje a to jsem do caru přišla celkem v poho .. 😉

iriska0210
25. čer 2009

Z krve mi dělal profil dr a to jsem měla v pořádku, myslíte že ho budou dělat znova,nebo si to mezi sebou předaj? navíc dr co k němu chodím do ARTu jezdí

lenkacar
25. čer 2009

ještě si pamatuju jak jsem si říkala jak hned budem mít nejmín dvojčata ,jo zlatý oči..iris je to zázrak když se to stane ,nemysli si ,že je to hned..mě to zklamalo ,že to nebylo hned ..

lenkacar
25. čer 2009

profil se mění až za 3roky takže by si měli vystačit z původním pokud neni starší ..

mladamamka
25. čer 2009

Jo Leni taky jsem si myslela, že to bude hned a nic. Honzík byl asi před tím malej zázrak. Je fakt, že Špička i Michálek se dost divili, že ho mám jen po clostíku.

iriska0210
25. čer 2009

Popravdě Leni, už jsem se ponaučila s tím "plánováním",když jsem dostala clostil, tak jsem hned na netu vyčetla jak je to super a taky že tam hrozí dvojčeta, no a po prvním UTZ nadšení opadlo, po druhém jsem měla jeden folík a pak už nic ☹ takže raděj počítat s tím horším a být překvapena, jenže to jde strašně těžko ☹ jinak ten profil mám cca půl roku tak třeba bude stačit

dulinka2
25. čer 2009

Ahojky holky zdravím......
Také zdravím Irisku....... Hele když ti vyšel hormonální profil v pořádku, tak jak to, že se ti nedělají vajíčka????? Není to divný???? Jinak já musím zaklepat, ale zatím jsou v ARTu opravdu příjemný, a určitě nám všem brzo pomůžou...... 😀 😀 😀

lenkacar
25. čer 2009

duli čus ...já tomu taky nerozumim když je to tak v pořádku jakto ,že je tam nějaký problém ,ale v artu jsou na to prostě zařízený na tyhle anomálie ..tak šup k odborníkům na kozu .. 😉

dulinka2
25. čer 2009

jo jo přesně tak, šla bych před tou dovčou, abych pak rovnou mohla situaci řešit............

dulinka2
25. čer 2009

holky musím uklízet, vůbec se mi nechce, ale nemám na vybranou...... 😠 😠 Večer na vás ještě kouknu

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

lenkacar
25. čer 2009

jdu na ordinačku pa kočky ..koukam že tady stejně nikdo neni ..papa a hezké sníky

mladamamka
26. čer 2009

ahoj holky tak co jak se vede. Tady je ňáký mrtvo.

lenkacar
26. čer 2009

ahojky je tu nějaké mtrvolno

lenkacar
26. čer 2009

holky kámoška mi poslala na mail soutěž o nejmenšího ..na světě ,chápete že se tam s tim ,,nic,, může někdo přihlásit a ukazovat to lidem?ale holky fakt nikde nic ,koukala jsem dobře..

mladamamka
26. čer 2009

Tak co Leni jak je? Už se Ti to blíží. Já jdu dneska na děskou disco to bude odvaz a pak ještě na posezení k našim na grilovačku.

mladamamka
26. čer 2009

Jéé Leni pošli mi to taky ať se zasměju 😀

lenkacar
26. čer 2009

jo mamčo to si hodíš aspon křápem co? a grilovačka ,no hlavně abyste nezmokli je to nějaký podivný ,zima ne ,ale asio bude zase lejt..

lenkacar
26. čer 2009

tak mi napiš do ip mail

mladamamka
26. čer 2009

Ale taky to nechápu vždyť se za to musí stydět a oni to ještě ukazujou.

lenkacar
26. čer 2009

máš to tam 😉

lenkacar
26. čer 2009

no právě a ten jeden docela hezkej kluk chudák a nic tam ☹ ,je mě jich líto ,ale musí to bejt exhibici ..

mladamamka
26. čer 2009

Tak to je fakt hustý. Ten jeden vypadal jak ženská a ten druhej to bych opravdu musela mít lupu. No chudáci , ale ještě to vystavovat, tydle týpci asi fakt nemůžou oplodnit.

lenkacar
26. čer 2009

si ani nemaj co honit co?